Skocz do zawartości
News
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

aletes    100

Związek producentów założymy i się wzbogacimy na białym szaleństwie...będziemy sprzedawać w proszku :D:ph34r:

withanight    820
Ja też do niedawna wedkowalem, ale z braku czasu, pasja we mnie zgasła, nawet miałem tam do Tess na kuter jechać, na dorsza ale jakoś nie wypaliło.

Take me Away !...

aletes    100

Aarrr! szczury lądowe-to ja będę łowić bo mi się jeszcze potopicie  :P Klimat się zmienia na wilgotny to byście się w końcu nauczyli pływać...a swoja drogą to ciekawe jak ten ryż się uprawiaO.o 

Roman4321    223

Huragan podobno jest ja kobieta najpierw ciepły i wilgotny a potem zabiera dom i samochód ze sobą O.o

Roman4321    223

Ciekawe co złapie na moje wędzisko?:P

Też nie pływam Tomek zapolujem na grube rybki tylko się nie chwal głośno gdzie jedziedz:D

Edytowano przez Roman4321

Ywa    549

@Tomek nie zapomnij, że zawsze możesz liczyć na moją dętkę od trekra :18_kissing_heart:

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

withanight    820
18 godzin temu, aletes napisał:

Aarrr! szczury lądowe-to ja będę łowić bo mi się jeszcze potopicie  :P Klimat się zmienia na wilgotny to byście się w końcu nauczyli pływać...a swoja drogą to ciekawe jak ten ryż się uprawiaO.o 

Ryż uprawia się pałeczkami ... :)

Take me Away !...

PRIMO    561

O.o a ja myślałem że ryż się je pałeczkami a nie uprawia  :) chyba muszę się douczyć o tym  :lol: .

Edytowano przez PRIMO

Tomasz78    632
10 godzin temu, Ywa napisał:

@Tomek nie zapomnij, że zawsze możesz liczyć na moją dętkę od trekra :18_kissing_heart:

Taa pamiętam niezastąpiona   ,bym powiedział nawet ze uratowała mi zycie ;) ech milo powspominać

Primo ucz się ucz ,i w jednym i w drugim powiedzmy pałeczki ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.