Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

Dzisiaj Wszystkich Swietych a jutro Wszystkich Wiernych Zmarłych ;) odpowiedzcie sobie sami czy święto czy nie

Goska93    147

No mogą być po Waszemu zaduszki, może być jeszcze Dzień Zaduszny. Mówiąc prosto dzisiaj święto świętych a jutro wszystkich zmarłych

weris    31

Artur to jest  wszystkich wierzących w Chrystusa, którzy odeszli już z tego świata, a teraz przebywają w czyśćcu. 

Gośka masz minusa 

artur125    278

Przeczytałem artykuł "Niedzieli" i już wiem, Weris ma rację jutro za tych z czyśćca ;)

Goska93    147

Minusa? Domyślam się chyba za co ...
A dzisiaj to nie jest święto wierzących?

weris    31

Gosiu polecam Wikipedia :) ,a co do minusa to się popraw bo wyrzucę Ci tel :lol: 

Edytowano przez weris

artur125    278

czytałem właśnie Wiki i stwierdzam, że przejeliśmy pogańską date wszystkich świętych :D

Czyli dzisiaj za tych co w niebie, a jutro za tych z czyśćca? Tak mi wychodzi :D

Ale logicznie myśląc, jutro tylko za zmarłych po 2 listopada 2015?

adrian3005    45

Artur, żeby to rozkminiać to trzeba by jechać na tą cytrynówkę do Kasi, bo tak na sucho to ciężko skumać  :lol:

Goska93    147

Artur, nie, wszystkich. Dla mnie to ogólnie jest trochę nie tak bo powinno się pamiętać cały rok a nie jeden dzień w roku ;)

Laleczka    513

mam jeszcze zieloną :) cytrynówka bardziej "kobieca" delikatniejsza chyba że ktoś lubi :P

artur125    278

mnie też troche denerwuje to święto, telefony tydzień przed, jak tam "sytuacja" na cmentarzu. Wszyscy mają dość blisko, a zawsze chorzy ;). Ale stać na cmentarzu i pier...lić o d*pie Maryni to nagle ozdrowieli. 

Kasiu ja już dzisiaj nie mieszam, rodzina była i piłem już wino chyba z wszystkiego :lol:

weris    31

i tu masz Gosiu racje  ;)

Artur bo na gotowe każdy lubi ,no a jeszcze pogoda nie dopisała aby pokazać modne ubrania  :D

artur125    278

u mnie po za zimnem pogoda ok. Więc rewia mody była :D Nie pomyślałem, bo mogłem pstryknąć fotke "modelki" cmentarnej :lol:

artur125    278

w zwyczaju mam jechać rano na cmentarz, jak nikogo niema, postawić kwiaty, pomodlić się. A potem ze wszystkimi na msze z procesją.

A "modelka" fajna była, dziewczyny z "przy trasie" mogły by się uczyć :D. No i rozproszyła moją uwage, a takie pełne refleksji święto :lol: 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się