Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jaki Raj???   Gosiu o ile dobrze mi wiadomo to powiedzenie brzmi tak :   Kobieta to stworzenie Boże , więc powinna siedzieć w oborze , lecz ze względu na kształt du....y chłop zaprosił ją do chałupy :blink:      nie jakieś swoje herezje  siejesz ;)   

Co do reszty wypowiedzi nie wiem dlaczego widzicie sens w publicznych praniach brudów , oczernianiu sie nawzajem choć wiadomo że każdy ma swoje za uszami a nikt nikomu  przez forum  do łózka nie wchodzi...  Troche  chyba wypada przemyslec nie jednej osobie to co pisze bo może sama sobie zbyt wiele wyobraża i łudzi sie....  Myśle że ataki na kogos bo ma  dobre zdjecie czy pisze z rozsadkiem i sensem a nie o d*pie marynie wkoło sa idiiotyczne... może warto czasem powiedzieć przepraszam... Żeby nie iść w zaparte i udawać ze samemu jest się naj... Żarty  żartami ale co za dużo to i świnia nie zje :P    Jeśli chodzi o Anie  proszę nie rzucać się do kogoś o kim zielonego pojęcia nie macie, bo to mega dobra osoba i  zawiścia nie żyje, a jak kogos prawda urazi czy pisanie o zyciu to przepraszam nie mój problem...

Udanej niedzieli , mam nadzieje że nie bedzie skakania do gardel i obsypywania sie wyrzutami czy oszczerstwami...  Udanego postepu tematu życze w temacie oczywiście ;) 

Pozdrawiam Wszytskich tych którzy jednak potrafia rozliczyć własne postepowanie...

Wszyscy chyba spia jeszcze w piwnicy u Gosi albo na tym sianie :)  byle  leku na dzis nie zabrakolo :)

Cześć :P

Tomasz78    287

hehe tatus w wieku dziecka zapierdzielał z papcia :P  niech młody sie uczy

a jeszcze jedno jutro na 7.00 Gosiu do pracy bo dyscyplinarka będzie :P:D

Goska93    147

niedziela wieczór, czas przestać pić Artur  :lol:

to niech młody idzie z papcia a nie mama go wozi  :huh:

Aleeee szefie jak na 7?  :P  :huh:  

KRISS75    39

Hej,

Witam w ten "piękny" wieczór niedzielny :P

Tomek słyszałem że ta dzisiejsza młodzież w ogóle się nie garnie do pracy  ;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się