Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Ja mam tylko jedno życzenie na resztę się zgodzę :D żebym miała blisko łóżko :lol:

Darek, ja wiem, byczki byś zobaczył :P

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No dobra Darku u Gosi może być  :rolleyes:

Gosiu na pewno będziesz miała tylko powiesz gdzie twoje łóżko  :D

Kasiu zamkniemy ich u byczków Gosi a my sobie pogadamy  ;) o pogodzie  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

panowie cóż nadszedł czas aby radzić sobie samemu B) ,panie nas nie chca :(  więc co idziemy sami imprezowac kto chętny ? :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Tomek ale gdzie,na Twoją wycieraczkę? :D

eee odmyśliłem się wolę swoje łóżko :D

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Dobry plan tylko żeby mi obory i stodoły przy okazji nie rozniesli :lol: pokaże tez łóżko brata, szerokie i wygodne :D :D wszystkie się tam zmieścimy :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

witam jestem nowy w tym temacie ale odczepcie się od dziewczyn chłopaki bo nie wypada tak pisać o naszych pięknych polkach, panowie dajcie sobie na luz bo aż nie chce sie czytać Waszych wpisów ,proszę przeprosić Ansje i Goske93.

Edytowano przez jacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Dziewczyny a nie możecie nas zamknąć w piwnicy u Gosi? Tam jest ciekawiej i dobre rzeczy tam są  :lol: w sam raz na imprezę  :P

 

@jacu niech przeprasza ten który obraził Gosie i Laleczkę, nie wiem czy zauważyłeś ale z nas tu obecnych żaden ich nie obraził, więc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

hm kilka postów wcześniej ktoś obraził Goske nie będe Tu wypisywał nicka niech ten ktoś sie sam domyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Artur na browary tylko żebyście wrócili cali i szczęśliwi :P

Kasiu ciekawie brzmi nie praw dasz  ,no brat Gosi jest ....ach :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No mogę Was zostawić dziewczyny z bratem, nie ma problemu :lol: nie odpowiadam za niego, to stary koń i jak coś to on będzie płacił :lol:

Artur a nie chcesz iść z Tomkiem na siano na oborze ? :P hmmm bo jak tak to coś czuje ze się zgubie na własnym podwórku :P :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jacu taki jak Ty obrońca Kobiet pewnie sie przydał by tu w temacie ,ale najpierw zapoznaj sie z treścią i sprawdz dokladnie kto kogo obraża i w jakich tematach jest mily a w jakich wrogiem, nasze grono jest do siebie miłe chcesz dołączyć  zapraszam

Gosia jak by co to cię do domu mogę zaprowadzić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pierwsza część dziwnie zabrzmiała, ale jak obiecasz że sie zgubisz.... :rolleyes:

Weris chyba wrócimy cali i szczęśliwi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Gosiu lepiej niech na siano nie idą bo pójdzie z dymem  :D

Artur trzymam za słowo ,żebym później nie słuchała że nie spełniły się marzenia  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No coś czuje ze się zgubie :lol: Weris no może będzie ciekawie ale żeby odrazu puścić z dymem? :D :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

To jednak nie będziemy się szlajać po klubach, lecznicze właściwości siana mnie przekonały :D :D Tylko,żeby Tomek pózniej nie narzekał,że nie spełniły się jego marzenia :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Artur no co ty ,najpierw do klubu pójdziemy poszalejemy ,a zanim sie Gosia zgubi zdążymy wrócić  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

To ja już nie wiem co zrobić :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj