Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    159

Tomek to wapno darmo u Ciebie, u mnie drugie tyle trzeba dać za wanne za węglanowe.

To nie zazdroszczę takiej wpadki, niestety uroki jesieni, jak na jedno dobrze bo wilgoci teraz jest to znów się wjechać w pole nie da, ale może obeschnie bo ja też jeszcze mam trochę roboty  ;)

Kriss dobrze powiedziane,  :D

Gosia widzisz czegoś właśnie mi wczoraj brakowało tutaj  :P nawet na męskim wieczorze potrzebne są atrakcje a takich wczoraj nie było  :D

Tomasz78    337

Kiler ty czasem tematów nie pomyliles

Darek węglanowe czy magnezowe u mnie podobnie w granicach 1500zł fakt brałem przed zniwami to i cena przystepna ,

Laleczka    513

Witam :D znów cos nas mało :D a Ty Tomciu odezwać się miałeś chyba do mnie ;)ja sobie teraz Córcię usypiam ;)

darek3    159

ja kupowałem końcem lipca to po 1400zł za wanne węglanu i taniej się nie znajdzie u mnie, i bardzo duże zainteresowanie jest wapnem 

podobno ma być kilka dni bez deszczu i ciepłych to pewnie rozsiejesz  ;)

Kasiu jakby córka nie chciała zasnąć to mów, zaśpiewamy jej kołysankę  :lol: ciekawe czy by zasnęła  :D

KilerKiler    0

Kiler ty czasem tematów nie pomyliles

Darek węglanowe czy magnezowe u mnie podobnie w granicach 1500zł fakt brałem przed zniwami to i cena przystepna ,

Po tak SLLLLIIITASNYM opisie mozna wnioskowac,ze temat jak dentka bez powietrza.A swoim wnukom bedziesz pewnie opowiadal jak co tydzien miales inna ...:-}

Tomasz78    337

Kasia, Darek Tenorem się wykaze to z nudów zasnie :P:D;)

Kiler no pewnie że będę się chwalił ,a Ty co będziesz opowiadal swoim ? czy w ogóle bedziesz je miał?

darek3    159

Kasiu wątpisz w nasze wokalne uzdolnienie?  :lol:  :P

Kiler weź się opanuj, jak chcesz to pisz ale nie prowokuj i nie szukaj zaczepki, czepiasz się każdego po kolei, nie wiem czy aż tak cię to jara? nie masz co robić tylko cały dzień szukasz guza? 

Artur u mnie nie ma nic, kiedyś coś było ale teraz nie ma, ale i tak się opłaca wapnować bo różnice widać i lepsze wykorzystanie nawozów jest przez rośliny.

Laleczka    513

Panowie szkoda nerwów :) jak minął Wam dzionek ?? :D mój nawet udany jutro lub po jutrze czas na pazurki więc będzie zabawa :D

darek3    159

U mnie dzisiaj było znowu deszczowo i zimno, ale podobno od jutra ma być lepiej, także jest nadzieja  :D

Kasiu sobie będziesz pazurki robić? 

Laleczka    513

Arturku nie przejdzie to by tańczyła do 12 :D

Tak Dareczku sobie :D tylko nie wiem czy jutro się wyrobię czy w sobotę albo i w niedzielę :D

Tomasz78    337

Kasiu to na imprezkę się szykujesz ,ech pozazdrościć :)

Kriss  po rozladowaniu polowy zawartości rozsiewacza ;[  dałem radę ;):P

zato reszta dnia pozytywna tylko serce mi siada :D

darek3    159

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

weris    31

Hejka Wszystkim wróciłam .
Kasiu jak się wprawisz to ja wpadnę bo mam nygusa.
Koledzy podejżewam że usypianie pozostawcie mamie bo a nóż wy szybciej zaśniecie.

Laleczka    513

Tomeczku nie na imprezkę :) dla siebie :D

Dareczku może wstawię jak mi ładne wyjdą :D komuś mogę zrobić sobie ciężko szczególnie lewą :D

Hej Weris właśnie tego się obawiam dlatego nie chciałam poruszać tego tematu :P Panowie by szybciej padli niż moje dziecko :D

Edytowano przez Laleczka

KRISS75    39

Laleczka dobrze zrozumiałem będziesz imprezować bez nas  :(  

Darek tak węglan,Ty bliżej kopalni to masz tańsze :P

Tomasz78    337

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

Darek ale cena idzie w parze z jakościa ,moje choć tanie to zawartość słaba 25% CaO,do 50%H2O do 3% Cl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się