Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Laleczka    513

Hehe ;) spoko udostępnię nawet dwa na jednym sie położysz jak na łóżku a na drugim oprzesz główkę jak na podusi :D zadbam o Ciebie dam pić jeść ;)

Goska93    147

Idź od razu do Kasi bo widzę, że daję lepsze warunki, u mnie takich luksusów mieć nie będziesz :P:D 

Laleczka    513

Gosia cicho bo sie wyda że za drzewem z siekierą stoisz :D spłoszy się a tak go pogłaskam i nie będzie się spodziewał ;)

darek3    159

Tomek a ta wycieraczka wygodna?  :D

Kasiu to do jedzenia sobie życzę słodkie, masowe ciasta a do picia może być piwko ewentualnie malinówka Twojej produkcji  :D

Gosia to co Ty mi oferujesz? jeszcze się waham także wiesz  :P

Gosia cicho bo sie wyda że za drzewem z siekierą stoisz :D spłoszy się a tak go pogłaskam i nie będzie się spodziewał ;)

A ja Cię miałem za taką fajną dziewczynę  :P  ehhh wszystkie baby są jednakie,  ;)

Goska93    147

Kasiu , ja wiedziałam, ja go już znam, widzisz jakie wymagania  :lol:

Darek u mnie to jedynie robota i spanie na sianie  :D bo na wycieraczce to Malinka śpi a ona to więcej niż pewne że Ci się nie posunie ani nie zejdzie  :lol:

darek3    159

Kasiu fajna jesteś, ale mnie chciałaś wystawić a to nie ładnie w stosunku do mnie,  :P

Tomek no raczej mam marne szanse bo dwie atakują, jedna z siekierą, druga by strzelała, jak żyć pani premier, jak żyć  :lol:

Gosia dobra przekonałaś mnie tym spaniem na sianie, ale towarzystwa mi dotrzymasz no nie?  :P  :D

Goska93    147

Gosia dobra przekonałaś mnie tym spaniem na sianie, ale towarzystwa mi dotrzymasz no nie?  :P  :D

przecież ja mam łóżko i chory kręgosłup  :lol:

darek3    159

Taa ładna mi niespodzianka, jak bym Was zobaczył z "narzędziami" w ręku to zawał gotowy  :P

Gosia nic tak dobrze nie wpływa na kręgosłup jak spanie na sianie  :lol: wyleczymy się  :D

Goska93    147

Nie dałabym skrzywdzić Dareczka :D

No to zapraszam do mnie, musisz z nim przyjechac bo ja mu tego nie zagwarantuję  :lol:

Darek daj mi gwarancję, że mi się nie pogorszy od tego siana z Tobą  :lol:  :P

darek3    159

Jest nawet takie powiedzenie że, "psu, koniowi i kobiecie się nie wierzy"  :lol:

Gosia gwarancji nie dam ale spróbować nie zaszkodzi, w końcu "babcine" sposoby najlepiej leczą  :P

Goska93    147

o Artur, dzięki :D bo bym się ale wkopała, podstępem mnie wziął, ludzie kradną :na wnuczka" a Darek dziewczyny na siano zaciąga na "babcine sposoby"  :lol:  :D

darek3    159

Kasiu wzajemnie  :)

Gosia przecież ja chciałem pomóc, tak bezinteresownie, nic za to nie chce  :D  :P

Artur, spoko dam se rade  :D  babcia mówiła że tylko z kopki musi być a dziadek że lucerna też dobrze działa, także Gosiu tak czy siak, zalecenia lekarskie wystawione, teraz musimy się leczyć  :P i się nie wykręcaj  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się