Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

aletes    74

Wiadomo :) jak coś jest zadbane to i śmiga -sama wiem po swoich sprzętach, że te "stare" to i tanio naprawisz i względnie wszyscy to potrafią- a jak jakaś sztuczna inteligencja nawali- to nie ma zmiłuj trzeba serwis :P kupiłam wreszcie opryskiwacz :)teraz jeszcze szkolenie :D
Hej Tudo:* zerwałam się z łańcucha :P i już tam nie wrócę. :D:P

Edytowano przez aletes

valeTudo    25

,Odkad sie poznalismy zawsze Ci powtarzalem ze najlepiej jest Ci w kuchni, to nie sluchalas i wybralas lancuch za granica ..... :D :D

weris    31

Witam wszystkich  :)

Miło to mało powiedziane ,a ostatnio narzekali że starej ekipy brak, a tu proszę pomału wracają znaczy że koniec wakacji.  

Pozdrawiam serdecznie .

darek3    159

Kasiu zależy co kto lubi robić,  ;) ja za pracą przy ziemniakach nie przepadam, 

Co do maszyn to tak jest jak piszecie, ale nic wieczne nie jest i pomału trzeba się przerzucać na tą ,,sztuczną inteligencję" jak to Tes ujęła  :D

weris opłacało się czekać na lepsze czasy, tylko Gośkę jeszcze gdzieś wcięło  :D

Tes jaki opryskiwacz kupiłaś? pochwal się nim w galerii  :D

Laleczka    513

Dareczku ja mogę i w ciągniku tylko w rządek dłużej wjeżdżam i na kombajnie i przyczepy podstawiać tylko jedną trzeba wkopywać trochę bo jak dużo ziemniaków to w koszu max na pochylonej taśmie :P staram się być do wszystkiego ale wiadomo nie zawsze wychodzi ;) przy przebieraniu i workowaniu bicki byś sobie wyrobił :D

darek3    159

Dareczku ja mogę i w ciągniku tylko w rządek dłużej wjeżdżam i na kombajnie i przyczepy podstawiać tylko jedną trzeba wkopywać trochę bo jak dużo ziemniaków to w koszu max na pochylonej taśmie :P staram się być do wszystkiego ale wiadomo nie zawsze wychodzi ;) przy przebieraniu i workowaniu bicki byś sobie wyrobił :D

ja już trochę przerzuciłem tego towaru i starczy  :D

Artur teraz lubisz bo po wykopkach pewnie są ,,dokopki"  :D warto się pomęczyć żeby później świętować hucznie  :lol:

aletes    74

Hej Weris :) chłopaki ja też tęskniłam :) serio serio :* ;):) często myślałam co wy tu piszecie sobie :D :d
Daro ja tam się nie chwale- bo już tak mam, że jak zaczynam coś robić- to już mi się to nie podoba ;) zawsze by mogło być lepiej- ale jest ok z atestami i 400l ;)

darek3    159

Hej Weris :) chłopaki ja też tęskniłam :) serio serio :* ;):) często myślałam co wy tu piszecie sobie :D :D

Daro ja tam się nie chwale- bo już tak mam, że jak zaczynam coś robić- to już mi się to nie podoba ;) zawsze by mogło być lepiej- ale jest ok z atestami i 400l ;)

za skromna jesteś,  :D

nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej  :D

Laleczka    513

Eeee tam głupoty gadacie :D te duże pyry ganianie myszy po polu dla kotka hahahaha :P ziemia wszędzie jak wiatr i się kurzy :D

weris    31

no chłopacy Wy tylko macie je wybrać ,a my musimy cały rok z nimi mieć do czynienia i gdzie tu sprawiedliwość  :P

Laleczka    513

Zdarzało się jak kotki mniejsze były i pyrki spory kawałek od domu były a pod kombajnem gniazdo mysz ;)

darek3    159

Najlepiej to przerzucić się na ryż i nie będziecie musiały cały czas obierać ziemniaków  :lol:

Kasiu i co wrzeszczałaś wtedy?  :D czy seria ziemniaków poszła w ich stronę?  :D

Tomek na to wygląda  :D

Laleczka    513

Dareczku nie boje się za specjalnie wiadomo adrenalina idzie w górę na ich widok ale nie krzyczę chyba żeby ostrzec mamę ona się boi :D ziemniaków szkoda. Bryła, but lub rzut młotem hehe ;)

weris    31

Darku a kotlety z ryżem nie smakują ,no i podejrzewam że wycieraczkę bym dostała  :D

ooo Tomek zawitał witaj ,a ciekawe dlaczego Cię jeszcze niema .

Kasiu rzut młotem to lepiej Anite zawołać  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się