Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    416

Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być jeszcze lepiej  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Dokładnie, dlatego żenisz się ze mną :D:D:D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Fakt, źle zrozumiałem

Faktem jest też to jakie ludzie mają zdanie o sytuacji rolników

Jeśli ktoś mi próbuje przegadac jak to dobrze mamy to z reguły ich nakręcam i wymieniam ile dostałem POMOCY od państwa w zeszłym roku

Dla kogoś kto zarabia 2200 na rękę to zwrot za mat siewny już jest duża kwotą a gdzie reszta

Ja idę spać
Może Gosia się pojawi jak mnie nie będzie bo ewidentnie mnie unika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Dokładnie, dlatego żenisz się ze mną :D:D:D

 

Mam tylko nadzieję że zmienię przez to swoje życie na lepsze  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Oby Gosia nie powiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Nie powie, Ona mnie przecież kocha  :P ...........................chyba  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no zobaczymy czy się będziemy po roku jeszcze kochać, pewnie tak :wub:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

do szaleństwa  :D  to się nazywa miłość od pierwszego pisania  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Pewnie;)

Sorrki ale już na mnie czas - pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

To była puenta----nie nie nie--- Artur jeszcze 4 pokoje do odświeżenia zostały;) Ja się zawinęłam w tą tapete i udaje martwa- to może sobie pòjdzie....:D

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Witam wszystkich ;) 

Jako, że czasu wolnego ostatnio u mnie trochę za dużo (z przymusu niestety), to zacząłem czytać tematy jakich się tutaj nie spodziewałem m.in. "dziewczyna na gospodarkę" i właśnie ten. I tutaj was znalazłem :P widzie, że się świetnie tu bawicie :D 

Pytanie nr 1. Tak przeglądam i widzę, że ostatnio co wieczór siedzą tu te same osoby. Jak będziecie siedzieć codziennie przed kompem to gdzie wy chcecie znaleźć  tą drugą połówkę :wub: ? 

Pytanie nr 2. Dziewczyny czy wy to naprawdę wy ?  :P Czy jakiś cwaniak pozakładał konta i ciśnie bekę z chłopaków ? Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić dziewczyny która sama z siebie tapetuje pokój albo grzebie przy maszynach. Co innego mężowi pomóc ( to się akurat rzadko zdarza  :( ) a co innego sama robić. 

 

Darek widzę, że Ci się bardzo dobrze żartuje z Gośką. Mam nadzieję, że na tym temacie się nie kończy tylko i na pw coś jest. Jak nie to chłopie do działania  ;) Wiadomo, że pierwszy krok jest ciężki ale nic samo nie przyjdzie, trzeba korzystać z życia póki jest na to czas. Z małopolskiego do wielkopolskiego trochę daleko ale pamiętaj im dalej teściowa tym lepiej  :D

 

 

@aletess ??? Twoje posty ??? Jak je czytam to wydajesz się być zimna i arogancka. Ale czy pod tym lodem nie bije ciepłe serduszko ?  B) Chyba naprawdę potrzebujesz mężczyzny, który stopi ten lód.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

:(

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Tak to naprawdę my :D a co to za stereotyp, że dziewczyny nie mogą grzebać przy maszynach albo zakładać tapety, jak lubią? albo muszą.. no jak bym miała męża to bym mu pomagała i myślę że koleżanka też by pomogła przy tapecie,  to kolega może sobie wyobrazić dziewczyne przy tapecie i przy maszynie bo takie rzeczy dzieją się naprawde... :P

 

takie czasy, że kobiety przykręcają śruby a faceci chodzą w rurkach :P to się podobno postęp zwie... :P

 

a na kocu to nie oceniajmy ludzi po postach :) :)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Taka to już moja wada (?) że mówię/piszę to co myślę. Nie raz już dostałem liścia za to, także jak chcesz to wal śmiało.  ;)

Zderzenie miałem ale nie z internetem. Przeglądam to forum już kilka ładnych lat.

 

Jeśli chodzi o drogę do serduszka to jak już pewną znalazłem i innej nie szukam. A tak w ogóle to wiem, że mamy postęp ale ja chyba jestem staroświecki bo wolę poznawać ludzi w realu. 

 

Co do tapet i dziewczyn to znam kilka innych tapeciar a patrząc na niektóre to widać nawet niezły tynk. Niech nikt nie mówi, że wygląd się nie liczy bo właśnie jak poznajesz nową osobę to pierwsze co to widzisz jak wygląda. Ale niektóre to przesadzają.  :wacko: A potrzeba tak niewiele, niewinny uśmiech lekko muśnięty delikatną szminką i lekko podkreślone oczy.

Edytowano przez BodzioE90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie jestem agresywna :D Spoko- czasami brakuje mi luuuzu, przez to, że mam sporo na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BodzioE90    0

Czyli jednak za bardzo się nie zdenerwowałeś ? Już się bałem, że tapetę krzywo przykleisz  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Chyba ty się nie zdenerwowałeś...ja się nie zdenerwowałam..

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Bodzio coś się czepił dziewczyn nie masz bliższych w rodzinie ja np. wierzę dziewczynom i to jest ich dużym plusem że potrafią radzić sobie w życiu,tess życzę przyjemnej pracy  sama walczysz z tymi pokojami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Teraz dowody-- od soboty 2 ściany zrobiłam- :P a pozostałe dwie chyba już pozostaną gołe :(
Nie twierdzę że jestem ęą....ale no còż....święta za pasem a w marcu to już pewnie ziemniakami się zakopie i nie będzie czasu na dom....

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Tess skorzystaj z pomocy fachowca

Jutro tylko sprzatniesz i już gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

 

 

takie czasy, że kobiety przykręcają śruby a faceci chodzą w rurkach :P to się podobno postęp zwie... :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To ja jednak nie jestem postępowy, bo w rurkach nie chodzę  :D  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj