Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    159

no przecież sam w ,,kawalerkę" nie będę szedł, pójdę do Ciebie z bocianem, my się będziemy bawić a on będzie na kominie czekał, zobaczymy co z tego wyjdzie  :lol:

darek3    159

no razem to z 5 dyszek mamy  :lol:  :P

tak, tak, uważaj bo Ci uwierze że nie wiesz o jakie zabawy chodzi  :P

hej Kasiu  :D

po nitce do kłębka i może mi się uda  :wub:  :P chyba że mi ktoś tą nitke w połowie przetnie  :lol:

Laleczka    513

Witaj Adi :P jeżeli kobieta kocha wieś i pracę na niej to problemu nie widzę i oczywiście musi kochać wybranka .... Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz :D jak coś kupuje się wspólnie lub buduje jest większa satysfakcja :D każda kobieta pojęcie luksusu rozumie inaczej :P

weris    31

Witać smile.png

Adrian powiem Tobie że idzie kobietę zatrzymać na wsi jeden dobry i sprawdzony sposób to Miłość wzajemna ,a nie luksusy .

Kasia dobrze pisze i mnie ubiegła ,lecz dla mnie luksus to miłość  męża ,a  waszego kolegi z forum .

adrian3005    45

No właśnie miałem nadzieje że kolega stwierdzi, że w takim luksusie miała by żyć wybranka i odpoczywać i miałem mu powiedzieć że życze mu powodzenia jak sobie taką małżonke znajdzie, która nic nie będzie robiła . i leżała cały dzień  :P

Jak miałbym sobie przygarnąć kobietę która chciała by tylko leżec i odpoczywać i ciągle mieć jakieś bolączki to szybciej by wychodziła niż wchodziła do mieszkania  :P   :P  

darek3    159

Gosia jest to zabawa w 500+  :P  :lol:  :lol:  :lol:  na topie podobno to jest  :D

Kasiu z Gosią trzeba twardo bo inaczej to marny los, nie wolno jej pokazywać słabości bo Ona to wykorzysta później  :D to nie jest zwykła kobieta  :lol:

Cześć Adrian, zależy co kto rozumie pod pojęciem luksus ale obecna wieś wcale nie odstaje teraz od miasta pod względem warunków mieszkaniowych a druga sprawa i najważniejsza to tak jak koleżanki wyżej pisały, jak się kogoś kocha to się nie patrzy na jego majątek, 

Cześć weris  :D

adrian3005    45

Darek darek, wciaż tą Goskę chcesz przekabacić  :P

ciekawe kiedy Ci się znudzi  :D

a propo bocianów to dziś na polach u mnie było ich jakieś piećdziesiąt  :lol:

Edytowano przez adrian3005

Laleczka    513

poza miłością musi być jeszcze współpraca :) będąc u męża miałam okazję zaobserwować jak znajomy męża prosił żonę żeby podjechała z przyczepą bo będzie sypał a ona co ?? nie bo pazurki połamie i się zakurzy :D :lol:  mi mąż mówić nie musi sama się pcham do ciągnika a pazurki no cóż i w domu połamać można a później odbudować gorzej z relacjami między małżonkami jeżeli chodzi o odbudowę :P a tu baba za kółkiem ze szponami :) gałka rozwalona wiem może na 30-ste urodziny mężulkowi zakupię nową hihi :P

Adrianku strzeż się coś dużo ich :P

post-128873-0-72854600-1471890981_thumb.jpg

Edytowano przez Laleczka

weris    31

Cześć Darek  :)

Adrian jest powiedzenie'' kto się czubi ten się lubi ''

Kasia podziw dla Ciebie  :blink:

adrian3005    45

Jak by mąż kierował to by pewnie te woreczki musiała włożyć na przyczepę więc wybrała lżejszą prace  :lol:

darek3    159

mnie się nigdy nie znudzi bo racja musi być po mojej stronie  :D

Kasiu no, no, widzę że coraz więcej kobiet jeździ ciągnikami,  :D to co my faceci będziemy robić za parę lat? odbieracie nam fach  :lol:  jedyne co nam pozostanie to piwko na miedzy  :D  ,,nie chce ale muszę" tak się będziemy tłumaczyć  :P

weris no coś w tym jest  :P  :D

Gosia ale ja się nie pytam czy się chcesz bawić,  :P to ja tu ustalam zasady  :D  :P

Goska93    147

Ahahaha rozbawiłes mnie Darek :P ty tu ustalasz zasady? Ahahaha :D

My wam nie odbieramy fachu :D pomagamy Wam :D

Laleczka    513

Weris czemu podziw ?? 

Adrianku tak się składa że męża wtedy nie było w pracy był a ja z dzieckiem mamą i tatą pojechaliśmy w pole i pyrki ręcznie były odkopywane dla sportu :P

Dareczku dla mnie to przyjemność przynajmniej jak mąż podpina pługi lub inne sprzęty  wie że na żonkę liczyć może :D

darek3    159

przecież nic śmiesznego nie powiedziałem, tak jest, masz jakieś wątpliwości?  :P

ale to nie jest bezinteresowna pomoc, za pokręcenie kółkiem zrobicie duuuużo  :D

adrian3005    45

Kasia, ja mam troszkę odwrotnie  :P

Jak ktoś mi przyjdzie pomóc coś podpiąć to się denerwuję i wkurzam bo za każdym razem trzeba im tłumaczyć, lubię sam sobie wszystko zrobić i mam pewność że jest ok  :)

bo kiedyś to prawie katastrofa była i od tamtej pory sam zapinam ..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się