Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Teraz mi się przypomniało takie ładne powiedzenie które usłyszałam w pracy w kuchni :D "chłop to tez stworzenie Boże, gdyby nie kobieta stałby jeszcze w oborze" :D :D :D

Tomasz78    337

hehehe kopiecie leżącego :P nieładnie ;)

Gosia to ja Ciebie chciałem przygarnąć ,porwać ,a Ty mnie do obory :blink: ,no cóz trudno dam rade :wacko:

Famer21    6

Tomasz78, mnie nie kręci, że laski lecą na duże maszyny czy hektary, po całym roku w mieście i pracy, te 3 miesiące w kabinie kombajnu i fendta 714-716 odstresowywuje się.. Do jego kobiety jeżdżę kosić, bo to kolega ze szkoły, kasuję za paliwo i części 310 zł/ ha, gdzie na zarobek dla siebie biorą ludzie od 350 do 370 za Classy.. 

Kocham to ubywające zboże w hederze, sterowaniem tym lexionem, ciszę w tej kabinie i, że mogę pomóc ludziom,rolnikom, którzy przychodzą z prośbą o koszenie, choć czasem muszę odmawiać,bo lexion lexionem, ale noo nie wyrabiam się czasem. Najgorsze są kawałki po 1-2 ha.. bo czas mi ucieka na obracaniu się, a nie koszeniu...

Edytowano przez Famer21

artur125    293

Ale to prawda, bez kobiet to co wy byście zrobili? :P

jak to co? Żylibyśmy sobie dalej na gałęzi :D ,beztrosko,szczęśliwi ,bez zmartwień :lol:

Famer21    6

Z kobietą ciężko w życiu, ale bez niej jeszcze gorzej :) Każda marudzi, moja również, ale jak sobie pomyślę, że miałbym szukać innej to aż strach mnie ogrania. Czegoż można chcecieć jak piękna i wkręca się w rolnictwo, bo ja je kocham :)

Goska93    147

Farmer chyba nic więcej nie potrzeba a ideałów nie ma, każda marudzi :):P

Artur, zawsze możesz tam wrócić jak chcesz :D

Fendt308lsa    16

W dzisejszych czasach coraz wiecej blachar które leca na twoje dotacje  z uni i na to ze twoj traktor jest wiecej wart od BWM :P i wgl wies jest taka nie fitt bo przeciez smierdzi gnojem i nie ma czasu na wakacje odpoczynek  tylko caly czas sie pracuje znalesc kobiete na wies to wielki skarb ;p szkoda bo teraz bardzo wiele blachar :) co patrza na pieniadze z gospodarstwa :P i wies jest taka nie modna :P ktos napisal ze w miescie jest wyscig szczurow a na wsi to nie :D ? to samo jeden kupi nowy wiekszy traktor to drugi tez chce miec :) zazdrosc za zazdroscia to samo w miescie i na wsi :P zapomnialem ze na mnie to nawet blachary nie leca :D bo mam za malo ha :D

Fendt308lsa    16

No prawda :P raz jak byłem na zakupach w miescie to slyszalem jak dwie kobiety rozmawiały o 500+ :D to jedna gadala ze za te pieniadze sobie kupią nowe auto na raty :) komu dobrze ale znam takich co mają 6 dzieci albo wiecej nikt w rodzinie nie pracuje bo po co panstwo dla takich da... 

Goska93    147

Kobiety się zwalniają, 2-3 dzieci, 1500 zł to po co do pracy chodzić? Takie myślenie jest teraz :) skończy się 500+ to się wszyscy zdziwia :P

Fendt308lsa    16

Nie no teraz jak dali to nie moga zabrac :P tylko szkoda bo ida pieniadze z podatników jak nie bedzie kasy to zwieksza mandaty?... no ale prosze cie 6 dzieci ? albo wiecej ? dla mnie to juz troche patologiczne... max 3 :P ale nie 6 albo wiecej :D czego nie robi sie dla pieniedzy :D 

Goska93    147

No dobrze ale nie róbmy patologii odrazu jeśli jest ta 6 czy więcej dzieci :) jeśli zachodzą w ciążę tylko dla 500+ wtedy tak albo jak się słyszy ze teraz nagle wszyscy sporzadnieli i nikt nie pije, chcą nagle dzieci swoje odzyskać z domu dziecka itp bo 500+ :/
Będzie podatek od kostki, od betonowego płotu wiec nie martw się, coś znajdą :D:P

Tez jestem za, trójka chłopaków to max :P

Laleczka    513

Ja mam jedną Córę znajoma ciągle mnie namawia na kolejne ale raczej na jednej pozostanie ;) a na wsi facet ma 7 tylko tam dzieci wychowują dzieci ....

Fendt308lsa    16

Hah no powiedzmy :D u mnie w okolicy sporo patologicznych rodzin dzieci narobione do pracy i dla pieniedzy :) zamiast zaplacic rachunki kupic wode :P swoje w zyciu widzialem i nikt normalny nie decyduje sie na 6 dzieci.. to tylko moje zdanie jezeli kogos urazilem to przepraszam :)

Goska93    147

No tak jest, dzieci wychowują dzieci :) no ale jeśli ktoś ma normalne warunki, normalne życie, prace to czemu miałby nie mieć 6 czy więcej dzieci? :D takie jest teraz podejście, 1-2 jak 3 to już dużo a ja się pytam kto będzie robił na moja emeryture do jasnej cholery... :P:D

MasterRoj    81

No właśnie kto? :D

Jak jest jedno to też nie wesoło dla tego jednego :unsure:

Edytowano przez MasterRoj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się