Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

weris    44

no nie 5 miejsce ale punktacja dobra i wszyscy w całości  chociaż raz  :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

po browarach ,to się tylko sikać chce :lol:

na takie święto to tylko coś mocniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

zawodnik pewnie też świętuje także niech Ci ktoś inny dotrzyma towarzystwa w świętowaniu  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

lepiej nie bo lat nie ma ,a mama rygorystyczna jest :P

a gdzie nasza Gosia i Kris nie wspomnę o Tomku  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

nie chlaj sama czystej, bo na alkusa wyjdziesz :lol: . Kropelke soku i już jest drink, to i samemu można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

weris jest takie przysłowie, ,,nie pamięta wół jak cielęciem  był"  :D

 

Gosia wczoraj po nocy się obijała to i dzisiaj poprawkę robi pewnie  :D  a gdzie Kriss i Tomek to nie wiem, ale Ty powinnaś o jednym z nich coś wiedzieć  :lol:

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja się nie obijalam :P tylko pracowałam :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Tak się zastanawiam nad niektórymi ludźmi z forum jak "jeden Pan" ubliżał innym było wszystko ok a jak Sean napisał coś w żartach chcecie go zlinczować pisanie bluzgów Was nie drażni a żarty już tak ?? piszecie o dystansie do postów ale niektórzy mają go za mało....

 

Obrazal wszystkich ??????? :D Nie !! Wszyscy mnie tu lubia :D Nawet Ty :D Zobacz, jeszcze za mna tesknisz i nie mozesz przestac o mnie myslec .... :D :D Obrazalem tylko jednego pedzia w damskich gaciach, ktory lata z placzem po komisariacie i sie pruje :D Tyle !!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hahahaha, odezwał się ten którego Forumowa Dama olała ciepłym moczem i ciągle leczy urażone ego.     :P    2smiech.gif

Człowieku, {chyba przesadziłem z tym człowiekiem}     :lol:   zrozum że ty Jej możesz co najwyżej buty pastować.         :P    

Dziwne nie że tolerują twoje zachowanie rodem z chlewa, a czepiają się o co inne.     :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Wyjdzcie w końcu na zewnątrz, dajcie sobie po pyskach i będzie w końcu spokój na tym wątku! Ile można sobie tak pojezdzac :/ na tym wątku pisze się o pierdolach no ale Wy to już przesadzacie ludzie :(

:D
Ale tej nocy to balowałaś, przyznaj się :P

Nie mogę zaprzeczyc :P ale chyba raz na jakiś czas to nawet mnie się należy, ciągle słyszę od Was ze mi tylko robota w głowie :P Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gosiu ja zaczynam, czy ktoś kogo podobno lubisz?        :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Nic nowego się tu dzieje, valoTudo znów szaleje,

Szonu bober - nie odpuszcza,

Znowu bitwa o pietruszka

 

Dzisiaj święto przecie, pamiętajcie o bukiecie.

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

% robia swoje. Ja niby mam 15lat,ale niektorzy mnie przebijaja,bo maja 5lat i krecone wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

a gdzie nasza Gosia i Kris nie wspomnę o Tomku  :D

Jestem :P Tęskniliście za mną? Mam urwanie głowy i czasami czasu brakuje na pisanie. :D

 

Wyjdzcie w końcu na zewnątrz, dajcie sobie po pyskach i będzie w końcu spokój na tym wątku! Ile można sobie tak pojezdzac :/ na tym wątku pisze się o pierdolach no ale Wy to już przesadzacie ludzie :(

Nie mogę zaprzeczyc :P ale chyba raz na jakiś czas to nawet mnie się należy, ciągle słyszę od Was ze mi tylko robota w głowie :P

Popieram Gosię.

Lubimy pisać o różnych rzeczach z odrobiną dowcipu ale pamiętając o kulturze której co niektórym naprawdę widać brakuje i nie potrafią odpuścić.Mamy szczęście że moderatorzy już nie działają jak kiedyś bo już by dawno było po temacie.Proponuję odpuścić trochę ;):P

Ejże Gosiu a mnie się wydawało że Tobie coś innego w głowie siedzi niż robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj