Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

weris    31

no nie 5 miejsce ale punktacja dobra i wszyscy w całości  chociaż raz  :rolleyes:

darek3    159

zawodnik pewnie też świętuje także niech Ci ktoś inny dotrzyma towarzystwa w świętowaniu  :D

weris    31

lepiej nie bo lat nie ma ,a mama rygorystyczna jest :P

a gdzie nasza Gosia i Kris nie wspomnę o Tomku  :D

artur125    276

nie chlaj sama czystej, bo na alkusa wyjdziesz :lol: . Kropelke soku i już jest drink, to i samemu można :D

darek3    159

weris jest takie przysłowie, ,,nie pamięta wół jak cielęciem  był"  :D

Gosia wczoraj po nocy się obijała to i dzisiaj poprawkę robi pewnie  :D  a gdzie Kriss i Tomek to nie wiem, ale Ty powinnaś o jednym z nich coś wiedzieć  :lol:

Edytowano przez darek3

valeTudo    25

Tak się zastanawiam nad niektórymi ludźmi z forum jak "jeden Pan" ubliżał innym było wszystko ok a jak Sean napisał coś w żartach chcecie go zlinczować pisanie bluzgów Was nie drażni a żarty już tak ?? piszecie o dystansie do postów ale niektórzy mają go za mało....

Obrazal wszystkich ??????? :D Nie !! Wszyscy mnie tu lubia :D Nawet Ty :D Zobacz, jeszcze za mna tesknisz i nie mozesz przestac o mnie myslec .... :D :D Obrazalem tylko jednego pedzia w damskich gaciach, ktory lata z placzem po komisariacie i sie pruje :D Tyle !!! :D :D

Sean    233

Hahahaha, odezwał się ten którego Forumowa Dama olała ciepłym moczem i ciągle leczy urażone ego.     :P    2smiech.gif

Człowieku, {chyba przesadziłem z tym człowiekiem}     :lol:   zrozum że ty Jej możesz co najwyżej buty pastować.         :P    

Dziwne nie że tolerują twoje zachowanie rodem z chlewa, a czepiają się o co inne.     :)

Edytowano przez Sean

Goska93    147

Wyjdzcie w końcu na zewnątrz, dajcie sobie po pyskach i będzie w końcu spokój na tym wątku! Ile można sobie tak pojezdzac :/ na tym wątku pisze się o pierdolach no ale Wy to już przesadzacie ludzie :(

:D
Ale tej nocy to balowałaś, przyznaj się :P

Nie mogę zaprzeczyc :P ale chyba raz na jakiś czas to nawet mnie się należy, ciągle słyszę od Was ze mi tylko robota w głowie :P Edytowano przez Goska93

Sean    233

Gosiu ja zaczynam, czy ktoś kogo podobno lubisz?        :)

MasterRoj    81

Nic nowego się tu dzieje, valoTudo znów szaleje,

Szonu bober - nie odpuszcza,

Znowu bitwa o pietruszka

Dzisiaj święto przecie, pamiętajcie o bukiecie.

Edytowano przez MasterRoj

Ansja    309

% robia swoje. Ja niby mam 15lat,ale niektorzy mnie przebijaja,bo maja 5lat i krecone wlosy :)

KRISS75    39

a gdzie nasza Gosia i Kris nie wspomnę o Tomku  :D

Jestem :P Tęskniliście za mną? Mam urwanie głowy i czasami czasu brakuje na pisanie. :D

Wyjdzcie w końcu na zewnątrz, dajcie sobie po pyskach i będzie w końcu spokój na tym wątku! Ile można sobie tak pojezdzac :/ na tym wątku pisze się o pierdolach no ale Wy to już przesadzacie ludzie :(

Nie mogę zaprzeczyc :P ale chyba raz na jakiś czas to nawet mnie się należy, ciągle słyszę od Was ze mi tylko robota w głowie :P

Popieram Gosię.

Lubimy pisać o różnych rzeczach z odrobiną dowcipu ale pamiętając o kulturze której co niektórym naprawdę widać brakuje i nie potrafią odpuścić.Mamy szczęście że moderatorzy już nie działają jak kiedyś bo już by dawno było po temacie.Proponuję odpuścić trochę ;):P

Ejże Gosiu a mnie się wydawało że Tobie coś innego w głowie siedzi niż robota ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się