Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

A chciałbyś,jak Ty byś był na imprezie żeby ktoś dosypal coś do jedzenia? :D nie mogę bo dyscyplinarnie i nie odwoalnie zostałabym wyrzucona nie powiem na co :P

A co można jeszcze robić? Spanie to jest najlepsza rzecz w życiu jaka można sobie wyobrazić :P:D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

nie chciałbym dlatego nawet nie zamierzam wchodzić do restauracji w której pracujesz  :P  taki przezorny jestem  :lol:

eeeee pewnie byś tylko upomnienie dostała a jak by się powtórzyło to dopiero kopa w d.......  :D

 

w nocy można jeszcze komary łapać  :lol:  cóż to za cudny dźwięk koło ucha bzzzzzzzzzzz  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ty to masz ale upodobania :/ ja tam wole jednak spać :P

Jest tak dobre jedzenie ze żałuj :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

no i prześpisz pół życia, a tu takie atrakcje  są  :P

wiesz, jakoś mam do Ciebie ograniczone zaufanie  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Dla mnie spanie to atrakcja, dożyjesz do pewnego wieku to wspomnisz moje słowa :D :d a nie jakieś fanaberie po głowie Ci chodzą :po


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

hahaha i kto to mówi,  :P

dziewczyno jak mnie już w krzyżach łamało to o Tobie jeszcze bociany nie myślały  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Weź juz daj spokój tym bocianom :P teraz małe dziecko by Ci lepiej wytłumaczyło skąd się biorą dzieci, zatkało by Cię :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

wiem o tym, dlatego lepiej nie zaczynać przy dzieciach takich tematów  :D

ta dzisiejsza młodzież to tylko internety i seks ma w głowie, a robić to ni ma komu  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

O to to :P:D

to prawie tak jak my haha tylko ze my juz nie młodzież :(:/ no i robić nie ma komu przez 500 plus, to znaczy pracują ludzie ale nad 500 plus :P a tak to się zwalniają i bezrobocie :/:D

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

jak to nie? ja się czuje jak nastolatek  :D  a w dowód nie zaglądam to i wieku nie pamiętam  :lol:  :P

i my piszemy na bardzo poważne i życiowe tematy,  :P


Gosia zapamiętaj że żadna praca nie hańbi  :D  każdy orze jak może  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Na pewno czujesz się jak nastolatek jak Ci w krzyżu strzela :P ja to chyba 30 nie dożyje, się nerwowo wykończe :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

to się rozchodzi, rozmasuje i jest git.................do kolejnej kontuzji  :D

musisz częściej odwiedzać af i się odstresować to może do 40 dociągniesz, a jak już 40 przeżyjesz to już z górki bo tylko jakieś 30 lat roboty i ta wymarzona renta w wysokości 600zł przy dobrych wiatrach  :lol:

nie musisz dziękować za przedstawienie tak optymistycznej przyszłości  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No z tym AF to nie wiem czy mnie nie wykończy nerwowo :D Darek, musze Cię uświadomić ze my renty czy emerytury to nie dostaniemy, nie łudź się :P będziemy robić do smierci :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

ale mnie teraz zaskoczyłaś, jak to nie doczekamy emerytury? jak to możliwe?  :P  :D gdzie są moje wpłacone piniądze?  :lol:

czy będzie emerytura czy nie to i tak do śmierci zapier.......l będzie  :D

sama widzisz że cała nadzieja w 500+  :P jedyny pewny comiesięczny dochód  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Nie prawda, skąd wiesz ile czasu będzie to 500+? :P

A gdzie jest reszta starej ekipy? :/


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

nie wiem dlatego trzeba się spieszyć i pomóc bocianowi  :P

 

pewnie wieczorem wpadną wszyscy  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Wieczorem wszyscy piją bo jutro wolne :D grill i takie inne sprawy :P chociaż zimno jak w październiku :/


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

ale może jakieś resztki świadomości zostaną żeby coś w miarę sensownego napisać na af  :D

alkohol czyni cuda i rozpala wszystkich, także pogoda nie ma znaczenia  :lol:

jak są chęci to nic nie stanie na przeszkodzie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam :)
Gosiu u nas wmiare ciepło ,a wieczorem jakby co to świętować będziemy bo w Gnieźnie Mistrzostwa Polski w Rugby są a jako kibic mama może alkohol 0% podadzą .:)
Miłej niedzieli wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Witam :)

Gosiu u nas wmiare ciepło ,a wieczorem jakby co to świętować będziemy bo w Gnieźnie Mistrzostwa Polski w Rugby są a jako kibic mama może alkohol 0% podadzą .:)

Miłej niedzieli wszystkim życzę.

O to trzymam kciuki :):D również miłego popołudnia; )


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj