Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    159

Gosia czy masz mnie za materialistę?  :P ja uważam że 500+ to tylko taki bonus..............................dla tatusia  :lol:, żeby się nie zniechęcił oczywiście  :P  :D

Kriss możesz klepać te kołyski bo myślę że się kiedyś przydadzą  :D  :lol:

mówiłem że ją przekonam, to kwestia dobrego podejścia  :lol:

Edytowano przez darek3

Goska93    147

nie mięknę w ogóle :P tylko uprzedzam.. :P zanim do mnie bocian przyleci to o 500+ to będą już wspominać  ^^

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

KRISS75    39
darek3    159

Kris dzięki ale na początek wystarczy jednoosobowa, nie szalejmy od razu  :lol: ale do tej pierwszej to i ja bym się chyba zmieścił  :lol:

Gosia nie znasz dnia ani godziny,  :D  :P

Goska93    147

nie strasz ,nie strasz   :lol:

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

KRISS75    39

E no słyszałem o dziesięciorgu dzieciach więc chciałem iść na łatwiznę ale widzę że Darek woli powoli ;):D

Goska93    147

Kriss, chyba jak Darek je urodzi  :lol:  :D

darek3    159

choćbym chciał to Cię w tym nie zastąpię, ale za rękę mogę potrzymać  :lol: zawsze to jakiś udział  :lol:

darek3    159

Spokojnie,wytrzymam do końca :D chyba że mi Gośka tak rękę sciśnie że mi krew przestanie krążyć :P:D

Edytowano przez darek3

LuckyLuke12345    116

Streszczajcie się bo niebawem bociany odlatują i będziecie musieli czekać aż do kwietnia

Edytowano przez LuckyLuke12345

artur125    317

Ulala. Bociany dzielą forum :)

Jak to dzielą, może coś połączą :D

vT ty amatorze ptasiego mięsa, szpaki podobno są smaczniejsze :D

Goska93    147

Spokojnie,wytrzymam do końca :D chyba że mi Gośka tak rękę sciśnie że mi krew przestanie krążyć :P:D

nie chce Cię widzieć na sali porodowej  :lol:  bo krew przestanie Ci płynąć nie tylko w ręce  :lol:  :P

artur125    317

no faktycznie lepiej jak pójdzie z kolegami na piwo, bezpieczniejszy będzie :lol:

Goska93    147

był już tutaj temat porodu, co kobiety robią na porodówce, co mówią, co obiecują :P   :lol:

Laleczka    513

Zależy ktore kobiety ja mimo bólu ani razu nie krzyknęłam bo wiedziałam że są blisko malutkie dzieci a kobieta która rodziła dwa dni później w ostrym makijażu tak darła japę ze dzieci pobudziła ... Po 4 godz doktorka zrezygnowała i zabrali ja na cesarkę atrakcja nieziemska bo i po cesarce piszczała że nie wstanie. Panowie przy takiej rozwrzeszczanej babie jej mąż uciekł po 20min wrócił po fakcie a jak Wy byście sie zachowali ?? Za dotrzymanie do końca są bonusy np przecinanie pępowiny :)

Goska93    147

Kasiu, ale jakbym rodziła to może to egoistyczne z mojej strony ale nie powstrzymywałabym się od krzyku z bólu bo obok śpią dzieci, widocznie są w złym miejscu, zbyt blisko sali porodowej mają pokój  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się