Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

wybrzydzasz i tyle w temacie  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

szósty pokos, to wg moich obliczeń wypada jesienią przyszłego roku. 

A ten stary kawaler to jaki przedział? Bo człowiek nieświadomy, a może to już :lol:

 


wybrzydzasz i tyle w temacie  :D

hahahahhahah ,niewybredna się znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54
Napisano (edytowany)

Witam.

Wino mszalne trochę kwaskawe. Smakuje jak wytrawne

Laleczka Ty też byłaś ministrantką że wiesz jak smakuje ten specjał? :blink:  ;) Za moich czasów byli tylko ministranci  :P

przyjedź, kompoty i ogórki zostały  :lol:  i siostra czeka  :lol:

Ja mogę wziąć wszystko w pakiecie :D pod warunkiem że to ogórki kiszone.

Artur a jak myślisz ,cały czas próbuje któregoś poderwać i żaden nie ma czasu  :D Ty do siostry Gosi startujesz to odpadasz .

LL za daleko ,Darek zamilkł ,Kris zasną a Tomaszek nie da się poderwać :o i jak to z Wami jest .  :P

Chwila,chwila jak to zasnął.Po prostu miałem ważniejszą sprawę do załatwienia. :P

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Miglanc proszę Cię nie rozśmieszaj mnie :) było się kiedyś w kościele na lekcji religii w zakrystii aby poznać tajniki przygotowania do mszy :D

LL eee tam zaraz mafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Kobietki, jak najlepiej zatanowac krwawienie i żeby potem po rozciętej ranie nie było blizny ? dodam że rana około 1cm głęboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

adrian czyżby wczorajsze piwo zostawiło po sobie ślad?  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518
Napisano (edytowany)

zależy gdzie ... jeżeli na ręku lub nodze nad raną ściskasz paskiem a ranę gazikiem sterylnym bandażem delikatnie i zapierdzielasz do szpitala bo niby nie głęboka ale szkody może narobić u mnie tak mama się załatwiła na nodze.. więc nie pisz tu tylko autko ewentualnie kierowca i jedziesz

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

adrian czyżby wczorajsze piwo zostawiło po sobie ślad?  :lol:  :P

 

tak tak, oczywiście  :P

 

a tak serio to opanowałem sytuację. zresztą nie pierwszy raz mam wypadeczek przy pracy ;[  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

 

Ja mogę wziąć wszystko w pakiecie :D pod warunkiem że to ogórki kiszone.

 

wszystko, wszystko? :D a siostra dla Ciebie? :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

;[  baba ?? baba ??!! se idź na porodówkę rodzić dziecko pogadamy o bólu i zachowaniu się jak baba !!!

a tak na poważnie to ja nie pochwalam tamowania takich ran samemu na dłuższą metę  bez konsultacji z lekarzem tata przy cięciu drzewa kilkanaście lat temu palca rozciął stwierdził że mała ranka nie głęboka obmył poszedł dalej robić a po kilku minutach leżał na podwórku nieprzytomny dobrze że wtedy wujek był i ciocia pielęgniarka która odradzała mu pracę dalszą razem z mamą moją. Skończyło się na szpitalu i 5 szwach przy paznokciu a ranka była niby mała i niby płytka, kolejna była mama po jakimś czasie z rozciętym kolanek przy pracy w kapuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Poszedłbym ale narpiew kturaś z pań musi mi zrobić to dziecko a tak na piważni to dobrze Laleczka muwi bo czasami mała nie pozorna rana morze być bardzo groźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hehe zrobić Ci dziecko ?? :P nie ma sprawy :P  chętnie wykorzystam sytuację :ph34r:  dokładnie a żeby było śmieszniej tata kilka lat po wypadku znów rozciął sobie ten sam palec w tym samym miejscu a w tym roku ten palec był złamany, śmieję się że to czarny palec że takie wypadki :D 

Dareczku jaki słaby punkt ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

mogę być i baba mi to tam różnicy nie robi :D słabe punkty Dareczku to ja mam na ciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj