Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    278

nie przesadzajmy z tymi dotykowymi, sam nie byłem przekonany ale mój kilka razy nocował na dworze, dzisiaj jajko się na niego wylało i nadal działa. 

Goska93    147

nie wiem nie wiem :P może i macie rację ;) ale że wytrzymałe jak nokia są to mnie nie przekonacie  :lol:

Artur bierzesz tą moją siostrę? :D czy jak?

artur125    278

aż taka staromodna nie jesteś, ja jeszcze koniem robie :lol:  Siostry nie biore ;) ,troche za wcześnie się urodziła :lol:

weris    31

Witam Laleczka zaczełaś 200 strone i jak pisaliśmy to musisz coś postawić.A o nagrode chłopaki się upomną napewno :)
U nas słonko ale zimno .

Laleczka    513

Hehe Weris a ja jaką nagrodę dostanę za rozpoczęcie :P

hmm LL browarek kolorowy koktajl whisky ?? sama nie wiem chociaż ja za tym ostatnim nie przepadam :D wolę piękną cytrynkę lub zieleń która wprowadza w stan euforii :D 

weris    31

Znając życie to Ty będziesz musiała pokazać swoje zdjęcie i taka nagroda dla Ciebie ha.
No na cytrynówke się pisze możesz polać w taką pogode warto się rozgżać.

darek3    159

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności  :D

romanse kwitną, gdzie jest Darek? :lol:  :rolleyes:  pięknie, człowiek zalatany i zarobiony pod nie powiem pod co to już go skreślą z wątku  :(  :unsure:  

Czyżbyś się Gosiu za mną stęskniła?  :P  :D Ja zarobiony jestem i dlatego rzadko piszę i tu zaglądam, ale postaram się to zmienić na tyle na ile to możliwe  :)

Co do telefonów to ja też byłem przeciwny co do smartfona ale powiem Wam że jest wygodny, ja mam sony i nawet twarde toto jest, porównywalny do nokii w wytrzymałości, a nokie też kiedyś miałem i mi z dachu spadła i nadal działała. Ja cały czas mam tel przy sobie, nie ważne gdzie jestem i co robię i nawet działa jeszcze, tylko wyświetlacz już porysowany trochę ale jeszcze miesiąc i będzie nowy  :D

Laleczka jaki trunek stawiasz?   Bo ode mnie wołali to teraz Ty się wykaż  :lol:

Laleczka    513

Daruś przyczajony tygrys, ukryty smok :P czekał na odpowiedni moment :D dla Panów zielona dla kobiet minimalnie delikatniejsza cytrynówka i jedziemy z tym koksem kochani w taką pogodę :D

Weris a nigdy w życiu wszyscy by z krzykiem pouciekali mieli koszmary i nie daj Boziu bym jeszcze musiała za konsultacje psychiatryczne Wasze płacić bo do psychologa to już by późno było  :ph34r:

darek3    159

No i widzę że dobrze trafiłem, akurat na nalewki  :D

Wiesz Laleczka o nas się nie martw bo nam to już psychiatra nawet nie pomoże, także już gorzej być nie może, dawaj zdjęcie  :P  :D

Goska93    147

aż taka staromodna nie jesteś, ja jeszcze koniem robie :lol:  Siostry nie biore ;) ,troche za wcześnie się urodziła :lol:

to spytam inaczej, ile Ci dopłacić?  :D  :lol:  :lol:

Darek zarobiony jak my wszyscy :P

ja stawiam malinówkę ;):D

Laleczka    513

oooo proszę i mamy tu typowe podejście psychologiczne gdzie sam negujesz swoją propozycję ale myślisz że jednak zrobię to bo Ty już zaprzeczyłeś i chcesz wywrzeć na mnie wpływ :D

darek3    159

a co Wy dziewczyny takie dobre dla nas? nalewki proponujecie  :P

Wy chcecie chyba nas upić i wykorzystać  :P  :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się