Skocz do zawartości
Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laleczka    513

LL mam owczara :) jest typowo obronny sierść średniej długości i jedno uszko zazwyczaj klapnięte niby wada ale swój urok ma :) zazwyczaj siedzi w klatce puszczany przed jedzeniem na troszkę ale z komendami ciężko aczkolwiek jak do klatki się woła to idzie łapkę da i uszko do drapania :)

Tomciu zazdrosny o mnie ?? :blink:  :wub: 

Goska93    147

romanse kwitną, gdzie jest Darek? :lol:  :rolleyes:  pięknie, człowiek zalatany i zarobiony pod nie powiem pod co to już go skreślą z wątku  :(  :unsure:  

LuckyLuke12345    108

Z tym uszkiem to pewnie uderzony został jak był szczeniakiem owczarki tak mają. Jeżeli jest obronny to jak za atakuje to powinien znać komendę  zostaw ,bo w przeciwnym razie morze skończyć się tragicznie .

Goska93    147

Lucky może po 20 będziemy tu siedzieć :D laptopy na kolanach, na tarasie przy grilu albo przy zbożu na przyczepie lub owijając baloty  :lol:  :lol:  :lol:   :rolleyes:

Tomasz78    287

W zalezności czy czytasz w trakcie owijania czy piszesz :P

a ja próbowałem zaglądac na forum jak pracuje ciągnikiem i powiem że podczas np.orki spokojnie daje radę

Goska93    147

przepraszam bardzo, odkładam ją na noc bo ciężko się przytulic do zimnego trzonka...  :lol:  :lol:

Tomek, smsa łatwiej napisać niż post na wątku na laptopie :D 

Tomasz78    287

a tu sie nie zgodze ,laptop ma większą klawiature ,choć trzeba na nim kazdą literkę nacisnąc to i tak luksus bo większe niż na tych dotykowych tel.literki i łatwiej trafić :P

LuckyLuke12345    108

Odkładasz ale cały czas przy łóżku leży w razie potrzeby  :D Racja Tomasz ja jak coś piszę w tel. i czasami jak chcę wystukać literkię to mi  cały alfabet wyskoczy :D

Edytowano przez LuckyLuke12345

Goska93    147

w nocy jej nie potrzebuję :D

no tak większe literki ale laptop wielki a tel mały :P i nie chce żadnych smartonów bo do kieszeni sie nie mieszczą i dotykowe to strach brac do ciągnika :P  :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się