Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

biala513    68

Korsarz właśnie o to chodzi, że się nie przełamuje w żaden sposób. Większość facetów robi zadymę przepraszam za przykład ale jak koleżanka  dziewczynarolnika nagle doceni rolnictwo to wtedy facet robi takie wow! Bo ona chce a nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie to nie tak, bo jak chce sama to wie na co się decyduje, ale nie rozumiem żeby kogoś przekonywać, prosić, błagać, obiecywać gruszki na wierzbie. Nie chce to niech szuka łatwiejszego chleba.

Ps. Nic nie mam do postawy 

@dziewczynarolnika Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Korsarz właśnie o to chodzi, że się nie przełamuje w żaden sposób. Większość facetów robi zadymę przepraszam za przykład ale jak koleżanka  dziewczynarolnika nagle doceni rolnictwo to wtedy facet robi takie wow! Bo ona chce a nie chciała

no nie wiesz, że większa jest radość z jednej nawróconej owieczki co nie chciała a chce niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych co zawsze chciały  ;) 

ludziska co wyście na kolacje zjedli, że takie nastroje pod psem i szukanie dziury w całym ?

ja w swoim imieniu witam @dziewczynarolnika w gronie osób chcących mieć do czynienia z rolnictwem, życzę długiego i satysfakcjonującego pobytu. a chłopakowi gratuluję, że potrafił przeciągnąć na "właściwą stronę mocy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to nie tak, bo jak chce sama to wie na co się decyduje, ale nie rozumiem żeby kogoś przekonywać, prosić, błagać, obiecywać gruszki na wierzbie. Nie chce to niech szuka łatwiejszego chleba.

Ps. Nic nie mam do postawy 

@dziewczynarolnika

 

Nikt nie mówi o błaganiu, obiecywaniu i trzymaniu na siłę. Dokładnie nie chce to nie zmusisz ale nie zaszkodzi spróbować, trzeba tylko realnie to przedstawić a zdecyduje sama.

@Marcz84 dzięki, dzięki mam nadzięję, że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

no nie wiesz, że większa jest radość z jednej nawróconej owieczki co nie chciała a chce niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych co zawsze chciały  ;)

ludziska co wyście na kolacje zjedli, że takie nastroje pod psem i szukanie dziury w całym ?

ja w swoim imieniu witam @dziewczynarolnika w gronie osób chcących mieć do czynienia z rolnictwem, życzę długiego i satysfakcjonującego pobytu. a chłopakowi gratuluję, że potrafił przeciągnąć na "właściwą stronę mocy".

 

Na kolacje nic się nie jada :P

Ach te nawrócone owieczki. Pewnie bardziej się przykładają do pracy i robią wszystko dokładnie wg zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

Ja mam do czynienia z rolnictwem czasem pomagam bratu @Piotr3p ( brat ma gospodarstwo ) miałam chłopaka rolnika pewnego dnia napisał mi sms-a z wiadomością że wiążę się z dziewczyną z gospodarstwa bo planuje powiększyć swoje hektary a ja mu na to nie pozwalam ( w sensie nie mam ziemi ...) wiem nie wrzuca się wszystkich do jednego worka ale ja już się na rolniku przejechałam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agni, nie wszyscy są tacy, ten kocha ziemię nie dziewczynę i ta ziemia go kiedyś zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

Korsarz wiem że nie wszyscy są tacy... dziś słyszałam że sprzedaje gospodarstwo ( nieopłacalność )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Daj sobie spokój z taką ofermą, jak już ktoś stawia majątek ponad drugą osobę to tylko wziąć i nasikać mu na ten głupi durnowaty łeb, cóż to jest majątek, hektary, wystarczy jakaś poważniejsza choroba i wszystko obraca się w nicość, człowiek jest jak trawa na wietrze, dzisiaj jest, jutro może go nie być i nawet nikt za nim nie zapłacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Agni94 ciesz się że już z nim nie jesteś, nie dość że wymyślił głupi powód na rozstanie to jeszcze za pomocą smsa, jakby odwagi nie miał powiedzieć prosto w oczy....


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

Korsarz widocznie dla niego liczy się tylko kasa...
marc szczerze ? Bardzo się ciesze że z nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i Jesteś mądrą dziewczynką,      :P     może być nawet cud natura, ale jak debil to z daleka od takiego, bo to prędzej czy później się zemści, tylko że mogło by być już za późno.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

Nie ma takiego czegoś jak cud natura każdy ma jakieś wady i zalety sztuką jest zaakceptować całego człowieka, zaakceptować jego wady oraz zalety i Boże broń nie zwracać uwagi na urodę... gdy widzę tych wszystkich facetów którzy się ślinią na widok ładnej dziewczyny to mam ochotę im przyłożyć ( dlatego ja gdy widzę jak facet podczas rozmowy spogląda mi na biust ma u mnie minus i to duży minus )  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O tu się nie zgodzę, faceci to wzrokowcy i jak by nie zaglądał Ci na biust, a jeszcze jak dorodny      :P      to raczej coś z nim nie tak. Uroda? no cóż, jeden może się nie podobać, a dla drugiej dziewczyny może być właśnie cudem natury, trudna definicja tej urody. Jak się naprawdę zakochasz to innego cudu nie będzie, ale właśnie nie tylko uroda na to powinna się składać.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzicie panowie ponieważ kobieta inaczej patrzy na faceta, on musi to mieć to coś może być łysu gruby brzydki ale musi mieć to coś tą iskrę. Angi biust biustem ale nie ma to jak w oczy pospoglądać albo być w czarnych okularach w tedy wszystkie chwyty dozwolone:)  Ale jak facet chodzi bez podkoszulka to jes ok i wy się mozecie patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zawsze facet odruchowo spojrzy na biust i tyłek, choćby nie chciał to spojrzy.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

marc nie zwracam ponieważ wiem że Ci właśnie piękni z urody mają powalone w głowie 
korsarz zgadzam się s tym że gdy się ktoś zakocha to ta druga osoba jest we wszystkim NAJ 
zetorlublin tak oczy to jest to nie ma nic piękniejszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni94    0

Ja to zle opisałam po prostu wiem przeważnie jest tak że Ci piękni nie mają po kolei w głowie ( za bardzo pewni siebie są ) ale wiadomo nie wszyscy są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze zadam Wam jedno pytanie - co to jest ta piękność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ja chyba wygladam na takiego cwaniaczka, bo podobam sie tylko pustym dziewczynom


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mniej urodziwą a mądrą osobę można równie szybko pokochać, co piękną a głupią znienawidzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj