Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

grego    385

Dobra dobra te twoje odwracanie kota ogonem już tu wszyscy znają i na nikim to już nie robi wrażenia, wręcz przynudza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jak tam wypłakałeś się już ?...co tam punkciki uwierają ? :D...ależ doły złapałeś ..naprawdę szacun ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie ja sie żaliłem jak baba by ktoś sprawdzał każdy mój post xD. Zdaje się ty to byłaś... buahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

withanight napisał:

Dogadać ? Pijany jesteś czy jak ?  Kumpli szukasz ?

xD

Grypa mnie wylozyla. Nie mieszam tabletek z alkoholem. Sam zacząłeś tą dyskusje ze mną. Chciałem się dogadać, odmowiles. Możesz już raporty wysyłać bo na każdego twojego posta odp. Łacina.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

Grego bo to banda hipokrytów o tysiącu twarzy z jedną osobowością dwulicowca🤣 Na tą dziewuchę się zawziął bo co? I co z niej dalej robią? Jeszcze wam mało? Łatwo kogoś słabszego zaszczuć i oskarżać to teraz gdzie dowody co? Wszystko chcecie poparte dowodami a wy bezpodstawnie ją tu obsmarowujecie? dawajcie dowody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

myślę że nie za długo podpowiadasz ;)..bo jeszcze jakieś zasady tu panują 

 

łoo nie obnażaj tak geregusia ...on ponoć ma dowody na wszystko ale żadnych nie pokazał :D

a ty kogo udajesz ? nowego ? :D 

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

Nie bądź śmieszny. Tak się składa że ja znam Darię i wiem kim jest prywatnie, mamy kontakt i nie pozwolę aby jakieś gnioty robiły do niej dwuznaczne aluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 aluzje to poszły od niej samej tylko myślała chyba że nikt nie skuma o czym pisze ...a po co to pisała to nie wiem i nie obchodzi mnie to 

ale niech teraz to wyliże skoro ma długi jęzor 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@Centered fajnie tą Darie potraktowali. Takie bohatery a na dziewczynie się wyrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

Nikogo nie udaję, nie mierz wszystkich swoją miarą ! Ja założyłem konto, bo już mnie to wk..wiło,reszta łyka te kłamstwa ale tobie już psycha siadła całkiem.

Przestań edytować bo już dziadki w twoim wieku skleroze mają, że zapominasz że skończyłeś pisać???? Długi jęzor? Czy ty siebie słyszysz oblechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 kto tu i na kim się wyżywał ?  bo nie przypominam sobie 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

No tylko wpierw zmnień pampersa bo ci się odparzenia zrobią, tyle siedzisz przy tym kompie i wymyślasz na wszystkich. Ale żeby się podszywać pod młodego chłopaka ile ty masz tych kont co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie wiem co bredzisz ale napisz  w tej sprawie do moderatora ...bo mnie nie wkręcisz w takie bajki ;)

 

Dnia 8.12.2018 o 21:03, Gość Daria54321 napisał:

a stare nie zawsze też😜 

A ty Sean to od razu kochałeś swoją żonę czy ileś tam lat po ślubie dopiero to do Ciebie dotarło że jednak to ta i dorze zrobiłeś? 

Tak się zastanawiam bo ostatnio mój były już żonaty i dzieciaty pisze do mnie jakieś podchody:/ to dziwne zachowanie jakieś a mówicie że to kobiet nie idzie zrozumieć i są niestałe w uczuciach😲 ?

 

no znalazłem ci ten przebłysk intelektu owej pani :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

Mody,  mody...przecież my wszystko wiemy i nie puszczaj mi oczek bo mi się cofa !

I co cytujesz? zadała dziewczyna pytanie, nic więcej,może chciała się doradzić, powiedziałem jej W d*pie to miej, ale jej szkoda było, dziwne że nie siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 no to pisz  ..może co odkryjesz to się pośmiejemy ;)

tylko dawaj jakie konkrety a nie zwidy jakieś próbujesz sprzedawać ...


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

nie wiem co bredzisz ale napisz  w tej sprawie do moderatora ...bo mnie nie wkręcisz w takie bajki ;)

 

Dnia 8.12.2018 o 21:03, Gość Daria54321 napisał:

a stare nie zawsze też😜 

A ty Sean to od razu kochałeś swoją żonę czy ileś tam lat po ślubie dopiero to do Ciebie dotarło że jednak to ta i dorze zrobiłeś? 

Tak się zastanawiam bo ostatnio mój były już żonaty i dzieciaty pisze do mnie jakieś podchody:/ to dziwne zachowanie jakieś a mówicie że to kobiet nie idzie zrozumieć i są niestałe w uczuciach😲 ?

 

no znalazłem ci ten przebłysk intelektu owej pani :D

A to niby co ma być? Rozwiń swoją wypowiedź bo o ch... Ci chodzi to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

nie wiem co bredzisz ale napisz  w tej sprawie do moderatora ...bo mnie nie wkręcisz w takie bajki ;)

 

Dnia 8.12.2018 o 21:03, Gość Daria54321 napisał:

a stare nie zawsze też😜 

A ty Sean to od razu kochałeś swoją żonę czy ileś tam lat po ślubie dopiero to do Ciebie dotarło że jednak to ta i dorze zrobiłeś? 

Tak się zastanawiam bo ostatnio mój były już żonaty i dzieciaty pisze do mnie jakieś podchody:/ to dziwne zachowanie jakieś a mówicie że to kobiet nie idzie zrozumieć i są niestałe w uczuciach😲 ?

 

no znalazłem ci ten przebłysk intelektu owej pani :D

A to niby co ma być? Rozwiń swoją wypowiedź bo o ch... Ci chodzi to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centered   
Gość Centered

Jakie owej? Weź się wysłów w końcu albo srasz, albo nie i ty dawaj konkrety. Co chcesz jej nr.tel.,dres, czy Fb? żebyś się przyznał,żeś pier**l.. oskarżenia bez podstawnie? Sam masz kompleksy to nie wkręcaj mnie w zwidy. KONIEC TEMATU I SKOŃCZCIE TE OSZCZERSTWA I ZABAWĘ, BO TO JUŻ DAWNO PRZESTAŁO BYĆ MĘSKIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 łooo ...ale odlot 

coś wam już się pomieszało biedulki i nie wiecie co i do kogo pisać  bo jakieś gierki prowadzicie i nie wiecie sami już z kim 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dublujta się do woli ...nic wam to nie pomoże :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Marko gdyby nie święta 🎅 to bym Ci coś napisał. Kończę ten temat. Wesołych świąt i dużo zdrowia, to najważniejsze.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

błądzisz ...wcześniej czy później  dotrze to do ciebie ;)

słaby plan z tym dublem ...niewypał i tyle :D

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj