Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grego    385

Te with, coś ci zniknął post w którym szydziłeś z Ani... chyba się nie wystraszyłeś? Nie martw się screena mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Wskaż ten post o którym teraz napisałeś i pokaż że w jakiś sposób go edytowalem ;) dzisiaj czy kiedykolwiek to się odniose bo tak niemam do czego ;)

Nie przeinaczaj rzeczywistości. ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
13 godzin temu, withanight napisał:

 

Ciekawe kiedy ta Twoja panna przystąpi do tego o czym przed chwilą napisałeś xD

Ale muszę ci przyznać tekstem potrafisz zapie.dolić ;)

Jak takis odważny to możemy pograć w szczerość ;)

A swoją drogą pozdrów Anie , coś ostatnio tutaj nie zagląda.. wstydzi się czy jak? Napewno się wstydzi :D

mozna ukraść , pieniążka , cukierka , ale rzadko kto odważy się kraść cudzą tożsamość xD

 

;)

 

No to bardzo ciekawa sprawa, bo sam tego nie usunąłeś... Czyli jakiś zaprzyjaźniony moderator zacierał po tobie ślady... Ciakawe któż to może być...;).

 

Widzisz with czym ty tu jesteś i w dodatku mieszasz w to moderatorów... i pamiętaj bez ciebie nie było by tutaj mnie... ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Grego , teraz jestem poważny . Szukam tego posta i faktycznie go niema... Co się stało niemam pojęcia. 

Zapytaj Pawełka Czy czy go raportował , a ja proszę moderatora , który go usunął o jego przywrócenie.

 

Co do samej treści posta , ktore słowa kwalifikują się pod kodeks karny ? ;) Bo Ani tu wulgarnych słów, ani obrazy kogokolwiek ani nawet kłamstwa . 

Więc jeśli chcesz mogę to napisać raz jeszcze , powtórzę moje słowa poprostu.

 

 

 

A tak poza tym widzę , nowy kolega na forum :) wypadało by się przedstawić i przywitać , ale to dopiero jak się moderacja skończy ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No rozumie próbujesz wybrnąć z tej wtopy, a jeszcze przed chwilą pisałeś, że w ogóle nie wiesz o co chodzi O.o. To wychodzi na to, że jesteś moderatorem, a się nie chwalisz ;) .

Kodeks karny? No co ty, za wyśmiewanie i plotkowanie to jeszcze nikogo nie zamknęli, nie bój się tak ;). Ja na ciebie nie doniosę ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Wyczuleś w moim poście strach ? 

Zapytałem czy mam powtórzyć to co napisałem wcześniej  czy wystraczy Ci to cos tu wkleił z cytatu, na ten twój dowód. ? 

Przeciez wiesz greguus , że ja ci chętnie pomogę ;)

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Dalej się pogrążasz..., twoja sprawa, ale teraz widac jakim jesteś dwulicowcem, hipokrytą i intrygantem ;). Możesz sobie usuwać co chcesz, ale pamiętaj, że ja mam wszystko pozapisywane  ;) . Na twoim miejscu po czyms takim zapadł bym się pod ziemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Hahahah , no jeb.lem :D

coraz słabsze robisz te intrygi i prowokacje. Na mnie jesteś za słaby , Pawełka tak byś sobie mógł wkręcać , ale nie mnie.

Pytam po raz ostatni czy napisac jeszcze raz słowa z posta , którego ktoś usunął. Żebyś sobie mógł do kartoteki dołączyć ;). Kupa rośnie , a ciśnienie jeszcze bardziej ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Co chcesz pisać, przecież zacytowałem ci twój post o którym nie miałeś pojęcia O.o, a który zniknął jak tylko wspomniałem, że szydzisz w nim z Ani, zaraz po tym jak straszyłeś tu prokuratorem ;). Ktoś tu komuś kit na pewno wciska ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no znikają te z komplementami sztywniaka ...to już chyba norma :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko-kolo , tak z ciekawości jedynie zapytam . Co Ty właściwie robisz w takim temacie ? Wiadomo  . Młodziaki - napalone , nie wiedza jeszcze co do czego , testosteron i inne takie na nich działa . No ale Ty , stary dziad próbuje brylować w takim temacie i udawać wielkiego amanta i żigolaka ? Strasznie ciekaw jestem , co by Twoja córka (która jest zapewne starsza od tych z którymi "dyskutujesz" ) pomyślała by o Tobie ? . Tak tylko mnie zastanawia , co próbujesz udowodnić sobie i innym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

coś ci się porobiło chłopie z główką widzę bo użyłeś słów których znaczenia widocznie nie znasz :D...sil się dalej smarku ze swoimi zwidami ;)

 

  • Confused 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

withanight napisał: Epitety zmień bo nudny się robisz jak Pawełek  Mam rower do sprzedania. Jak coś szukasz to zaraz znajdziesz. Jesteś nadal tępy bo znowu Ci napisze PRZESTAŃ MNIE LAJKOWAC BO SOBIE TEGO NIE ŻYCZĘ. TWOJE lajki zasluguja na chociaż upomnienie. Prowokujesz tym mnie do kłótni. Już Cię o to PROSIŁEM.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 .no teraz inni są wszystkiemu winni ...czyli stara bajka :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

miglanc88 napisał:

A jednak....tu się nic nie zmieniło😄

Stara gwardia rządzi. Uważaj bo i Ty kopa w d.. Dostsniesz

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Marko co byś się nie zdziwił. Wiem do kogo pisze. Jak by Ci zajebal to byś gwiazdki zobaczył
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

o matko ...jakiś ty bystry  :D pani już ci wytłumaczyła ;)

 

 

ps . kogo dzieciaku takimi tekstami chcesz zaskoczyć ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj