Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

LuckyLuke12345    230
9 godzin temu, withanight napisał:

Sraki znudziło mi się nawet reagowanie na te twoje cuda wymysły. Najpierw chwaliles się że zrobiłeś dziecko przez kabelek a teraz co ? Raz z ciebie idiotę zrobiłem . Przez 3 dni na privie przepraszałeś , blagałeś i plakales. Nie widzisz , że każdy się tu z ciebie śmieje ? 

Myślisz że tym mi usta zamkniesz ? Błagałem ale w innej sprawie , prosiłem i błagałem teraz też  ale nie ciebie, mi już na niczym nie zależy . Biegałeś po forum do innych to zrobiłeś jak chciałeś , opowieść teraz o sobie wszystko od początku niech poznają prawdę zobaczymy za kogo ciebie będą mieli czy nie wyśmieją cię , co o sobie ciężko i niewygodnie , no jedziesz skoro jesteś taki rycerski ale chyba z tego to został tobie tylko zakuty łeb . Tylko nie pisz o jakiś wymysłach bo wiesz dobrze o czym piszę i że mam rację  . Żeby nie ty nie było by całej tej sytuacji, tej tutaj i wogólę . Która ręka bardziej chodziła ? A może ty się zakochałeś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Dawaj wszystko co masz  , tylko poprzyj to jakimkolwiek dowodem... Tak jak ja udowodniłem , że jesteś idiota. Swoją drogą wiem już skąd to twoje urojenie o zapłodnieniu przez internet.  Musiales czegoś takiego doświadczyc , skoro próbujesz się na mnie odegrać za swoje niepowodzenia...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

I tak wkoło . O mnie tak pięknie szło opowiadanie innym tobie.  Dawaj teraz o sobie niech ludzie poznają cię kim ty jesteś , co wstydzisz się ? Nie ma czego jak masz jaja, choć w to wątpię że je masz. Od samego początku jedziesz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie wstydzę sie bo niemam czego . Nie uważam , że swoim zachowaniem miałbym stworzyć sobie powodu do wstydu.

A tobie nie wstyd , tego co zrobiłeś ?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Masz czego się wstydzić , masz  . I w tej sprawie niczym odemnie się nie różnisz .

Czy się wstydzę ? Nie.  Pisałem że już mi na niczym nie zależy . Po prostu skrzywdziłem tak jak ktoś skrzywdził mnie dla zabawy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Ty się sam skrzywdziłeś i nadal to sobie  robisz. 

Powiesz mi jak można się zakochać w kimś , kogo się nie widziało , nie dotykało i nie czuło nawet  bliskości tej osoby? 

Uważasz że normalnym jest to co zrobiłeś ? Uważasz że to wina tej drugiej strony , że Cię odrzuciła ? 

Chłopie ocknij się , swoje relacje uwazasz pewnie za romans tak ? Więc mi kur.wa wytłumacz jak tysiąc smsów można uważać za romans. 

A Ty nie dość że zrobiłeś z siebie zranionego kochanka to jeszcze wymyśliłeś sobie że dziecko jest Twoje... Za to że zostałeś spławiony. 

Zastanów się teraz ...

Zastanów się , dlaczego nadal jesteś sam , mimo że szukałeś szczescia nawet i na portalach randkowych , dlaczego laski od ciebie uciekaja.? Słaby bajer ? Zbyt bujna wyobraźnia ? 

Ile to rzeczy na mój temat już tu wymysliles ? Że pedał , że świnie rucha , twierdzisz że ja po privach latałem i cię smarowalem ? Dla Twojej wiedzy tylko z paroma osobami na forum jestem w kontaktach priv i tylko z dwoma osobami pisałem na twój temat. 

A resztę , całą prawdę o Tobie pisałem na forum, po co ? Żeby pokazać kim ty jesteś naprawdę.

Od teraz jeżeli chcesz coś przekazać o mnie , będziesz znowu chciał mnie oczernić czy mi nabluzgac zrób to publicznie , ale tylko z dowodami. Na inne insynuacje nie będę reagował..

 

 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Nie ja pierwszy przybiegłem tu szukać nowej przyjaźni i opowiadać o mnie , jaka to jest pokrzywdzona przezemnie . I to jest w porządku ? Dorosła osoba . Wina leży po  obydwu stronach . Biegałeś po forum , nie kłam ,przykład Milan . Po co tam byłeś ? Widzisz ona o mnie wszystko powiedziała czy to prawda czy nie , o niej zbytnio nic nie pisałem , a jest o czym i to z dowodami jak ty to piszesz . Wolałem napisać kłamstwo jak mieli by tu prawdy dowiedzieć się . Jeszcze raz żeby nie ty nie było by tej sytuacji wogólę. Na resztę odpowiedz znasz doświadczyłeś tego, a jak nie to zapytaj się tej drugiej osoby wie coś na ten temat .   Teraz opisz siebie bo inni chcą poznać całą prawdę od początku do teraz . O mnie już wiedzą teraz czas na ciebie żeby dowiedzieli się kim jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Wątek Milian , tutaj wydaje mi się małostkowy , ale cóż sama sobie o Tobie zdanie widocznie wyrobiła . Dziwi Cię to ?

Ja od zawsze jestem na tym forum anonimowy , a jak wiesz o mnie coś czego ja nie wiem to śmiało pisz. 

Jak już napisałem , rozmawiam z Tobą tylko jak dasz fakty , nie kolejne wymysły.

Jeszcze coś fajnego napisałeś na samym poczatku. 

Piszesz że wina po obu stronach i w sumie masz rację , to prawda . Ale piszesz też , że nie pierwszy przyleciales tu szukac czegokolwiek , jednak .. czego szukałeś ? Wymyślając swoją historię ? No czego , powiedz .. poklasku czy zemsty ?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Co do Milan wiedziała tylko jedna osoba której ufałem , sama wcześniej do niej pisała priv żeby przeprowadzić wywiad o mnie, ciekawość, zazdrość ? Nie rozumie po co , nikt ją o to nie prosił . Później ty na czyjąś prośbę , robiła to wszystko , opowiadała  tylko po to żeby mnie zniszczyć , i udało jej się zniszczyła mnie w środku, zniszczyła całe moje życie ( możesz być dumna z siebie  wygrałaś ) tak się zastanawiam czy wogólę ta osoba ma sumienie i już nie chodzi tu tylko o mnie . 

Boisz się prawdy , normalny odruch śmiertelnika . Powinieneś więcej wiedzieć o tym odemnie . Inni też chcieli by wiedzieć jaki jesteś naprawdę . O mnie dzięki wam wiedzą , teraz twoja kolej o tobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie mam bladego pojęcia o czym ty belkoczesz z ta Milian

 

Owszem , nie zaprzecze , że ostrzegałem ja przed toba. ( Mogę zrobić wklejke wiadomości jeżeli cię to uszczesliwi. Ale nic poza tym.

Ty się chłopcze sam zniszczyleś. Teraz masz to na co zapracowales swoją wyobraźnia. 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Zapytaj się swojej przyjaciółki po co pisała do niej ? Po co powiedziała tobie o niej ? Nie dla zemsty ? 

Po części masz rację , tylko że zabawiła się mną , moimi uczuciami , narobiła mi nadzieij ( dziękuję Ci za to ) 

Dobra koniec o mnie , pisz o sobie jak wasza przyjaźń zakwitła, niech prawda wyjdzie na jaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Lukiś na forum widać , kto z kim , gdzie i jak , po to warto anonimowość włączyć. Mnie nikt uświadamiać nie musiał , że kolejnej lasce kit na privie pociskasz . Zresztą nie bez powodu na końcu jednak dziewczyna mi rację przyznała.

O jakich uczuciach tutaj mowa? Miłość ku.ra przez kabelek ? Czy ty sie dobrze czujesz ? Chyba jednak nie. 

 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

luki spojrzy na babkę i już ma nadzieję ;)...a jak kobita w ciąży to instynkt ojcowski mu się włącza :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Mogła przyznać owszem ,  bo sam się jej pozbyłem . Nie pisaliśmy na messengera więc nie widziałeś . 

O jakich uczuciach tutaj mowa ? Nie ja pierwszy zacząłem je wyznawać . 

Dość o mnie , przecież już wszystko na mój temat wiecie . 

Inni też chcieli by poznać twoje relacje . Czas na zwierzenia . 

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dobra ...a teraz nas postrasz i powyzywaj od cweli  itp. ;)

napisz gdzie tam się bujałeś z laskami  ...no i daj nr tel . do  swojej kobiety ;)..tylko nie do mamusi O.o

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Ty sie jej pozbyles ;)

Ty nie wyznałes ? Dobre sobie . Przecież to nawet w tych wszystkich privach do mnie czuć to na kilometr.

Nie pogrążaj się już bardziej.

Pamietasz jak ci napisałem , że w końcu sięgniesz dna ? Właśnie to robisz...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Oczywiście że wyznawałem ,w przeciwieństwie do niej  nie bawiłem się tymi słowami . Tylko czytaj ze zrozumieniem . NIE JA PIERWSZY ZACZĄŁEM MIŁOŚĆ WYZNAWAĆ I UŻYWAĆ TYCH SŁÓW ! 

Już pisałem że na niczym mi nie zależy , niech ma satysfakcję że sięgnąłem dna . Przecież osiągnęła swój cel . 

Nie zmieniaj tematu . Proszę twoje relację , słuchamy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Widzisz , zabawa w miłość nie jest taka łatwa jakby się wydawało. ;) 

Nie zmieniam , ignoruje poprostu, napisałem dlaczego.

 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Chłopaku ty chyba tej miłości też sięgnąłeś. Tylko uważaj na nią, bo później już komplementy mogą nie pomóc .

Nie ty się po prostu boisz napisać prawdy, boisz się reakcji innych urzytkownikow, że zareagują śmiechem, że spadnie twoja wartość tutaj .                                                   Też tego nie zrobię poznajcie chamskie serce obydwoje . Pani pewnie czyta , więc może odetchnąć. Ciekaw jestem czy z tym też pobiegła by do męża pokazać te wiadomości. Ty with też krzywdzisz . Oboje wiecie o czym piszę i oboje wiecie że mam rację . Ale niech to zostanie naszą tajemnicą.               Na tym kończę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

No chyba jednak nie , bo czy Ty widzisz , żebym ją na kimś wylewał swoje żale i nie powodzenia na publicznym forum ? Czy to ja ciągle płacze że zostałem skrzywdzony , że ktoś mnie zranił czy zabił od środka ? Znajdź choćby jeden taki post na forum napisany przezemnie .

Ja tutaj nie mam żadnej , wartości , nie jestem żadnym ani dla nikogo autorytetem . 

 

A Twoje tajemnice nie robią już na mnie żadnego wrażenia...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat

No chyba jednak nie , bo czy Ty widzisz , żebym ją na kimś wylewał swoje żale i nie powodzenia na publicznym forum ? Czy to ja ciągle płacze że zostałem skrzywdzony , że ktoś mnie zranił czy zabił od środka ? Znajdź choćby jeden taki post na forum napisany przezemnie .

Powiadasz, że się nie żalisz..., niech ci będzie przynajmniej w założeniu, w takim razie co tu właściwie robisz tymi wszystkimi powtarzalnymi do znudzenia wpisami? Bo czytam te  emocjonalne wypociny pisane z pewnością już na stojąco i się nad tym zastanawiam. Widać, że za wszelką cenę chcesz być nieskazitelnym cnotliwym rycerzykiem nadskakującym dziewczynom, a te które cie olały lub nie dołączyły do twojej życiowej misji czy też krucjaty niszczysz z nie mniejszą zaciętością i do tego te twoje ciągłe tłumaczenia i wybielanie siebie i innych... No jeszcze motywy LL jestem w stanie zrozumieć, bo to strona, ale ty? Może zwyczajnie czerpiesz radochę z bycia czyjąś przyzwoitką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

nie ma czego bronic i czego rozumieć ...bo oto kozak internetowy ,  nadwornym błaznem został :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj