Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

Ty tak zawsze kota ogonem obracasz? uważasz 40-to letniego faceta wolnego bez zobowiązań {kawalera} za jakieś ochłapy? Ty takich facetów normalnie obrażasz, według Ciebie taki jest dobry jak jaśnie panna się przewiezie zdrowo na Twojej teorii młodości,  jest po "przebiegu jak zachodni samochód " z skręconym licznikiem i uważasz że to ja mam jakieś zaburzenia? trzeba wiedzieć co się pisze, a nie co chwila odwracać kota ogonem.

Ty obrażasz cały czas czy to kobiety młode czy starsze ,także bez takich . 

Kim są 40 letni kawalerzy ? Co przez te lata robili ? Pewnie w dużym % modlili się od dobrą żonę ,żyjąc w celibacie ?  Czy może są  właśnie z takim przebiegiem ,jak zachodnie auta ,a chcieliby by ktoś ich z ''tym ''wziął . Pigmej ,taki ''bagaż mam na myśli ,a nie co Ty tam wymyślasz . Bez zobowiązań,a dziecko to są zobowiązania ,tak trudno zrozumieć ? 

 

 

 

Nawet 16 latka ma już pewne poglądy, porażki i urazy, wybierze takiego który zrobi na niej wrażenie i z którym uwierzy w tzw, szczęście nie skupiając się specjalnie na wieku

Rozsądna skupi się ,wierz mi .   :)  Innym rozum później przyjdzie .  ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty obrażasz cały czas czy to kobiety młode czy starsze ,także bez takich . 

Kim są 40 letni kawalerzy ? Co przez te lata robili ? Pewnie w dużym % modlili się od dobrą żonę ,żyjąc w celibacie .  Czy może właśnie z takim przebiegiem ,jak zachodnie auta ,a chcieliby by ktoś ich z ''tym ''wziął .

Nie bądź śmieszna, 40 letni kawalerzy dzisiaj, {mówimy o rolnikach} to albo był nieśmiały kiedyś, albo zajęty pracą i odkładał dziewczyny na później,  nie jeden to gdyby krowa nosiła majtki to d*py na oczy by nie widział, a dzisiejsze panny to wg. Ciebie  kto, chodzące świętości? cnotę to zazwyczaj tracą już siadając na smoczek i nie wciskaj tu nikomu kitu  jak to taka panna o podejrzanej reputacji zrobi im wielką  łaskę wiążąc się z nimi .     

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Matko ! Jak można tak uogólniać ?! Ludzie są różni i z różnych powodów wiążą się lub nie . Jeden jest księdzem , a inny złodziejem , itp. A tu wszystkich do jednego wora . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Nie bądź śmieszna, 40 letni kawalerzy dzisiaj, {mówimy o rolnikach} to albo był nieśmiały kiedyś, albo zajęty pracą i odkładał dziewczyny na później, a dzisiejsze panny to wg. Ciebie  kto, chodzące świętości? cnotę to zazwyczaj tracą już siadając na smoczek i nie wciskaj tu nikomu kitu  jak to taka panna o podejrzanej reputacji zrobi im wielką  łaskę wiążąc się z nimi .     

Aha ,to szybko zawęziłeś koło do kawalerów rolników ,no kombinujesz .  ;)  

No tak ,dziś wszystkie dziewczyny to mało cnotliwe i w ogóle młodzież taka nieodpowiednia . Oj Sean ,powiedz znasz Ty jakieś  starsze pokolenie ,co się nie czepiało młodszego ,że źle się prowadzi ?  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Matko ! Jak można tak uogólniać ?! Ludzie są różni i z różnych powodów wiążą się lub nie . Jeden jest księdzem , a inny złodziejem , itp. A tu wszystkich do jednego wora . :o

Wyjawianie tajemnicy skąd ludzie są samotni :D

Pewnie przez to ,że nie modlą się do św.Antoniego o dobrą żonę czy też męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba w całej historii ludzkości nie było takiego kur**stwa jak jest w obecnych czasach, gdzie obciachem jest jak młoda dziewczyna jest jeszcze cnotliwa, więc daruj sobie że się czepiam jak to młode pokolenie się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean trochę racji w tym masz,bo coraz częściej można zauważyć dość dużo nastolatek 16-18 lat jak są już w tym wieku mamusiami ....często nie wiedzą kto jest tatusim dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No chyba w całej historii ludzkości nie było takiego kur**stwa jak jest w obecnych czasach, gdzie obciachem jest jak młoda dziewczyna jest jeszcze cnotliwa, więc daruj sobie że się czepiam jak to młode pokolenie się prowadzi.

No może teraz wcześniej zaczynają ,ale co do reszty naprawdę mało wiesz i tu się kłania literatura . Niemniej co Cię to obchodzi ,jak się teraz młodzi prowadzą ,jakieś boleści z tego powodu masz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean - Ty młody nigdy nie byłeś ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Niemniej co Cię to obchodzi ,jak się teraz młodzi prowadzą ,jakieś boleści z tego powodu masz ?  :P

Mam to dokładnie w d*pie że prują się jak stare gacie, tylko nie wciskaj mi kitu że kawaler 40-to letni, wychowany na innych zasadach się pewnie źle prowadził, a dzisiejsza 25-ci letnia panna to istna świętość, dla której taki kawaler to są ochłapy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to Twoja teoria ma być tylko na teraz , a nie porostu tak było ,jest i będzie ?  :huh:  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean , nie chodziłeś na wiejskie zabawy ? U Was czasami nie działy się "cuda" ? Przecież "takie rzeczy" zawsze się działy , tylko teraz wiadomości szybciej się rozchodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co ja wróżka? piszę to co teraz widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean - tylko rozmawiam . Spójrz czasami w inną stronę . Uważam że i wcześniej jak ktoś się chciał zabawić , to nie miał z tym problemów . Tak samo i teraz znajdziesz mnóstwo młodych , którzy np . idą na pielgrzymkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean , nie chodziłeś na wiejskie zabawy ? U Was czasami nie działy się "cuda" ? Przecież "takie rzeczy" zawsze się działy , tylko teraz wiadomości szybciej się rozchodzą .

Nie przyrównuj tamtejszych Panien do dzisiejszych "panienek", skoro twierdzisz że masz już swoje lata to powinieneś widzieć różnicę.

Owszem są i teraz porządne, nie wrzucam wszystkie do jednego wora, ale to już mały odsetek dzisiaj, kiedyś było zupełnie odwrotnie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie napisałem że bywa z tym różnie . Znajdziesz jak poszukasz i dzisiaj "normalne" . No to tylko moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No może teraz wcześniej zaczynają ,ale co do reszty naprawdę mało wiesz i tu się kłania literatura .

Gdzie w przeszłości w Polsce na taką skalę działy się takie rzeczy, może podaj przykłady z tej mądrej literatury? tylko nie podawaj co działo się w pewnych zdegenerowanych kręgach w starożytności czy na zachodzie bo tam pedalstwo już teraz jest czymś normalnym, dokąd takie postępowanie zaprowadziło te nacje?

 

jeszcze_tylko_ci_panowie_wezma_slub_i_34

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean ,Ty myślisz że kiedyś nie było homoseksualizmu i wszelkich odchyleń ? Były  ,tylko kiedyś za takie '' praktyki '' ludzi potępiano delikatnie mówiąc  .Dziś   '' inni '' mają więcej swobody ,stąd wszędzie widzisz samo zło ,no i masz internet ,który jak widzę źle wykorzystujesz .   :D Czy Ty na tym świecie już nie widzisz nić pozytywnego ?  

Wracając do pytania . Ciągle pytasz o nowe przypadki, a była rozmowa o relacjach  kobieta -mężczyzna ,pedałów ,kozy ,zostawmy na potem ,albo do nienapisania .  :)

Otóż ,najstarszy zawód świata ,jak sama nazwa mów '' najstarszy '' był  ,jest i będzie zawsze na topie . ;)  Wyobraź sobie ,że nawet u bogobojnych chłopów  tuż  po II Wojnie ,szerzyła się owa niestosowność ,a  tacy ponoć pobożni kiedy ludzi byli, a co za tym idzie przykładni ,porządni itp. Więcej przeczytasz w dość leciwej książce ''Mój drugi ożenek ''  Józefa Mortona . Świetne czasy ,które zapewne najbardziej do gustu przypadną  ograniczonej umysłowo męskiej populacji ,nie myl z całą  męską  populacją  ,ponieważ są liczne wyjątki ,które porostu mają mózg .  :)

    Wyłącz internet ,idź do ludzi ,jak masz możliwość porozmawiaj z młodymi  ,a  zobaczysz ,że jeszcze Cię zaskoczą wiedzą .  To bardzo niepokojące ,że  głównie z rozwiązłością szeroko pojętą  Ci się kojarzą . Ty świata nie zbawiaj, żyj swoim życiem ,a nie cudzym .  Tyle już było końców świata ,tyle razy schodził na psy i jakoś do dziś się kręci .  ;)

 

 

 

Na baby przydał by się Hitler:) 

A Ty cwaniaczku ,wiesz kim  baby szczuć ,by  samu  być bezpiecznym  ,ponieważ  Hitler wyniszczał  najpierw ludzi inteligentnych .  No ,no ,jestem pod wrażeniem lotnego umysłu .  ;) 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean ,Ty myślisz że kiedyś nie było homoseksualizmu i wszelkich odchyleń ? Były  ,tylko kiedyś za takie '' praktyki '' ludzi potępiano delikatnie mówiąc  .Dziś   '' inni '' mają więcej swobody ,stąd wszędzie widzisz samo zło ,no i masz internet ,który jak widzę źle wykorzystujesz .   :D Czy Ty na tym świecie już nie widzisz nić pozytywnego ?  

Wracając do pytania . Ciągle pytasz o nowe przypadki, a była rozmowa o relacjach  kobieta -mężczyzna ,pedałów ,kozy ,zostawmy na potem ,albo do nienapisania .  :)

Otóż ,najstarszy zawód świata ,jak sama nazwa mów '' najstarszy '' był  ,jest i będzie zawsze na topie . ;)  Wyobraź sobie ,że nawet u bogobojnych chłopów  tuż  po II Wojnie ,szerzyła się owa niestosowność ,a  tacy ponoć pobożni kiedy ludzi byli, a co za tym idzie przykładni ,porządni itp. Więcej przeczytasz w dość leciwej książce ''Mój drugi ożenek ''  Józefa Mortona . Świetne czasy ,które zapewne najbardziej do gustu przypadną  ograniczonej umysłowo męskiej populacji ,nie myl z całą  męską  populacją  ,ponieważ są liczne wyjątki ,które porostu mają mózg .  :)

    Wyłącz internet ,idź do ludzi ,jak masz możliwość porozmawiaj z młodymi  ,a  zobaczysz ,że jeszcze Cię zaskoczą wiedzą .  To bardzo niepokojące ,że  głównie z rozwiązłością szeroko pojętą  Ci się kojarzą . Ty świata nie zbawiaj, żyj swoim życiem ,a nie cudzym .  Tyle już było końców świata ,tyle razy schodził na psy i jakoś do dziś się kręci .  ;)

 

 

Ano zeszliśmy trochę z tematu bo jedno wiąże się z drugim.

Grzech trzeba piętnować, biernym przyzwoleniem bo mnie to nic nie obchodzi Ty jeszcze zachęcasz co niektórych do takich praktyk.   :P

Pan Bóg siedzi wysoko i widzi Twoje zaprzaństwo      :) oj Czterej Jeźdźcy Apokalipsy nie będą bezrobotni, oj nie będą.     :)

Sodoma i Gomora to widzę że to było przedszkole przy tym co się teraz wyprawia.   :P    :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Sean ,Ty myślisz że kiedyś nie było homoseksualizmu i wszelkich odchyleń ? Były  ,tylko kiedyś za takie '' praktyki '' ludzi potępiano delikatnie mówiąc  .Dziś   '' inni '' mają więcej swobody ,stąd wszędzie widzisz samo zło ,no i masz internet ,który jak widzę źle wykorzystujesz .   :D Czy Ty na tym świecie już nie widzisz nić pozytywnego ?  

Wracając do pytania . Ciągle pytasz o nowe przypadki, a była rozmowa o relacjach  kobieta -mężczyzna ,pedałów ,kozy ,zostawmy na potem ,albo do nienapisania .  :)

Otóż ,najstarszy zawód świata ,jak sama nazwa mów '' najstarszy '' był  ,jest i będzie zawsze na topie . ;)  Wyobraź sobie ,że nawet u bogobojnych chłopów  tuż  po II Wojnie ,szerzyła się owa niestosowność ,a  tacy ponoć pobożni kiedy ludzi byli, a co za tym idzie przykładni ,porządni itp. Więcej przeczytasz w dość leciwej książce ''Mój drugi ożenek ''  Józefa Mortona . Świetne czasy ,które zapewne najbardziej do gustu przypadną  ograniczonej umysłowo męskiej populacji ,nie myl z całą  męską  populacją  ,ponieważ są liczne wyjątki ,które porostu mają mózg .  :)

    Wyłącz internet ,idź do ludzi ,jak masz możliwość porozmawiaj z młodymi  ,a  zobaczysz ,że jeszcze Cię zaskoczą wiedzą .  To bardzo niepokojące ,że  głównie z rozwiązłością szeroko pojętą  Ci się kojarzą . Ty świata nie zbawiaj, żyj swoim życiem ,a nie cudzym .  Tyle już było końców świata ,tyle razy schodził na psy i jakoś do dziś się kręci .  ;)

 

 

A Ty cwaniaczku ,wiesz kim  baby szczuć ,by  samu  być bezpiecznym  ,ponieważ  Hitler wyniszczał  najpierw ludzi inteligentnych .  No ,no ,jestem pod wrażeniem lotnego umysłu .  ;)

 

Myślałem że Ty bardziej jesteś kumata ,widzę że się myliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Ano zeszliśmy trochę z tematu bo jedno wiąże się z drugim.

Grzech trzeba piętnować, biernym przyzwoleniem bo mnie to nic nie obchodzi Ty jeszcze zachęcasz co niektórych do takich praktyk.   tongue.png

Pan Bóg siedzi wysoko i widzi Twoje zaprzaństwo      smile.png oj Czterej Jeźdźcy Apokalipsy nie będą bezrobotni, oj nie będą.     smile.png

Sodoma i Gomora to widzę że to było przedszkole przy tym co się teraz wyprawia.   tongue.png    biggrin.png   

Kogo , gdzie  i do czego zachęcam ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He ,he - Meg podziwiam Twoją cierpliwość . Lepiej napisz , czy mąż orki porobił i siew kiedy . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już powili mi się wyczerpuje ...

 

Orki w połowie są porobione ,siew pod koniec września ,jak przestanie padać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 

 

Już powili mi się wyczerpuje ...

Czyżby cisza przed burzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj