Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

 teraz w tym temacie i ku dobremu to nie zmierza jak sama widzisz

Ja jestem jednak optymistą Pigmei, po "burzy" prawie zawsze robi się pogoda.     :)  Pszczoły tylko w czasie deszczu robią się nerwowe, jak pogoda to bzykają sobie że aż miło posłuchać.    :P     :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Nie tylko mam na myśli dystans Twój ale wszystkich, choć bardziej uwidacznia się tu jego brak.

 

 Aluzji? Od kiedy z bajek płynie aluzja blink.png  przypomnij sobie co to jest bajka tongue.png

A co do oczywistych rzeczy to czemu to miała by być moja bajka jak nią nie była, niby oczywiste ale jakie nieprawdziwe tongue.png  

o sprawach oczywistych niby się nie pisze, taaak, życie pokazuje swoje, nawet tu, teraz w tym temacie i ku dobremu to nie zmierza jak sama widzisz

 

Oj tam filozofujesz teraz  :)

Pigmei/j dlaczego ? Masz 150 cm w kapeluszu ?  :D  Spokojnie tylko ,sprawdzam Twój dystans.  :rolleyes: się tłumaczę  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto Cię tak źle  uświadomił ?  :D

 

Ja słyszałam inne powiedzenie ,że do tego co trzeba to sięgnie ... ;)

Ale poczekajmy na odp. Pigmeja ....co na rzeczy  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co ja tam wiem ,jak w ulu nie byłam ponoć ? <_<   Takie cuda ,wianki mnie ominęły . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gorzej ....raczej tematów . Ale spokojnie wszystko z Tobą ok ... :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Oj tam filozofujesz teraz  smile.png

Pigmei/j dlaczego ? Masz 150 cm w kapeluszu ?  biggrin.png  Spokojnie tylko ,sprawdzam Twój dystans.  rolleyes.gif się tłumaczę  biggrin.png

 

Oj tam kombinujesz jak wybrnąć z głupiej sytuacji i kombinuj dalej , a co do wzrostu to hmm 150 w kapeluszu mam, a nawet sporo więcej. Kiedyś w dowodzie miałem napisane "Wzrost -wysoki, oczy-piwne, znaki szczególne-nie ma " :P co do reszty ciała to wystarczy jak określę, nigdzie niczego nie brak, no może trochę brzuszka bo zima idzie ;) Tak nawiasem mój nick to tylko nick, słowo wybrane losowo przez jeden z programów komputerowych   :P  droga @Meg5, być może i Magdo 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Oj tam kombinujesz jak wybrnąć z głupiej sytuacji i kombinuj dalej 

Tak ładnie mnie upominasz ,to i posłuchałam . :)

Co do Pigmeia spodziewałam się ,że to raczej od odmiany pszenżyta( Pigmej)  ,w końcu forum rolnicze ? ;)

Meg, Magdą nie jest  :P  Również mój nick jest przypadkowy , ale z mojej głowy nie z komputera.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Zatem klucz rozgryzienia nicku nie zadziałał i w drugą stronę wink.png Skoro już raz upomniałem to chyba wystarczy, na co to ciągnąć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Raczej nie należę do tchórzliwych , ale mam trochę oleju w głowie i nie umawiam się na mordobicie z dzieciakami . B) Nie odczuwam potrzeby udowadniania czegoś siłą . I może nie strasz .

Zresztą z czym tu wyskakujesz ? Skończył się DAR że masz ochotę na kawę to dawaj na priw , ty przynajmniej w podobnym wieku .

Ahaha nie jest tchorzliwy dobre naprawdę dobre,to po co mi kazałeś do Lubartowa przyjezdzac? a ten twój dar przepowiedni jest naprawdę dobry skąd Ty wiesz ile ja mam lat? Wymień sobie ten olej w tym pustym łbie bo strasznie jest przepalony, dla mnie to Ty jesteś zwykłe szambo, aż się dziwię że tu jstniejesz jeszcze na AF Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz  Bardzo wielu rzeczy nie jesteś w stanie zrozumieć :P:D . Pa niuniuś . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli twoje naturalne środowisko . :P

 

Po co ta twoja durna gadka ? Czegoś chcesz to na priw .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

No i powinieneś wiedzieć gdzie Twoje miejsce

O cho priv już tam byłem i już mnie męczą te Twoje wypociny puste

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Alurat twoje zdanie na ten temat jest dla Mnie nie istotny . :P Przesyłam buziaczki dziubdziusiu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

No i czy to nie gej?

Jak zwykle mocny tylko w gębie i to z daleka za kompem
I
Panie Tej co to jest alurat?

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co , reflektował byś może :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie rozpędzaj się tak . Znudził mi się , rzucam go . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli moja teoria że kobiety szukają dużo starszych facetów okazała się niebezpodstawna    :P  nawet po programie "Rolnik szuka żony"    :)   im starsze tym rozrzut mają większy, prawie jak ciężki karabin maszynowy.     :P w sumie  tonący się i brzytwy łapie.     :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj