Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

Co tam Meg u Ciebie ? Jak żniwa ? U mnie ciągle deszcz nie daje rozpocząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne ,przecież Ty znasz wszystkie kobiety i ich zachowania ?  :rolleyes:

Wcale nie mówię że znam wszystkie, ale z ogólnych obserwacji specjalnie namawiać do małżeństwa Was nie trzeba.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorki u mnie tak samo ,o żniwach można zapomnieć .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No weź przestań . To "zapomnieć " , to chyba tylko żart . :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Wcale nie mówię że znam wszystkie, ale z ogólnych obserwacji specjalnie namawiać do małżeństwa Was nie trzeba.      :)

Ja pierniczę w Was trzeba ? Jest pewien etap w życiu człowieka ,gdzie jest się idealistą  ,jak się go przetrwa bez zmienienie statusu na Fb na ''w związku małżeńskim '' :rolleyes: ,to potem człowiek staje się realistą i już mu się w ogóle nie spieszy ,zresztą i do czego ...czy dziś np. młodym ludziom czegoś brak ?  Kiedyś niestety musieli się ożenić /wyjść za mąż by ten brak uzupełnić  ;)  :D

 

 

 

No weź przestań . To "zapomnieć " , to chyba tylko żart .  :huh:

No może zbyt dosadnego słowa użyłam ,ale na obecną chwilę nie ma szans ,jest tak mokro, że woda na polach stoi .  110 mm spadło w lipcu w czerwcu 120 mm 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Jest pewien etap w życiu człowieka ,gdzie jest się idealistą  ,jak się go przetrwa bez zmienienie statusu na Fb na ''w związku małżeńskim '' :rolleyes: ,to potem człowiek staje się realistą i już mu się w ogóle nie spieszy ,zresztą i do czego 

Meg ja Ciebie nie poznaję,Ty zmieniłaś poglądy w kwestii małżeństwa.     :P  zastanawiam się czy teraz nie żałujesz tego kroku?      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może nie tyle, że zmieniłam poglądy ,a bardziej stałam się realistką patrząc na świat jaki mnie otacza .   ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko Meg czy ten świat jest lepszy od tego który był? ja uważam że mimo wszystko nie.

Lucky nie gniewaj się że tak odszedł bez pożegnania, ale jakby tego nie zrobił to wpieprz od małżonki by dostał.      :P     :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Tylko Meg czy ten świat jest lepszy od tego który był? ja uważam że mimo wszystko nie.

A czy jakoś specjalnie gorszy ? 

Zresztą ,a z  czym gorszy ?  ^^

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uważasz że seks z byle kim, byle gdzie, byle jak    :P to nie takie złe? związki dzisiaj z tą, jutro może z inną jak się znudzi to nie takie złe?

Fakt może i korcąca alternatywa dla tych wiernych i stało związkowych, tylko co to daje takie życie?    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalnie coś napisał z sensem :o , ale czy twój forumowy kolega jest tego samego zdania ? Oj może dojść do separacji  :ph34r:  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Uważasz że seks z byle kim, byle gdzie, byle jak     :P to nie takie złe? związki dzisiaj z tą, jutro może z inną jak się znudzi to nie takie złe?

A to tylko teraz tak jest ,kiedyś owe zachowania nie miały miejsca ? Oj Sean ,zapraszam do lektury ,a obiecuję Ci ,że otworzysz oczy i doczytasz się jak żyli ludzie w owym katolickim kraju  ;)  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Żebym to ja wiedział że będzie taki cyrk to zapasy chipsów i chmielu bym zrobił  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Primo a Ty w ogóle byłeś w cyrku ,że strzelasz takie porównanie ?  ;)  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Być w cyrku i czytać to co piszecie toż to samo  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli nie byłeś  ^^  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to tylko teraz tak jest ,kiedyś owe zachowania nie miały miejsca ? Oj Sean ,zapraszam do lektury ,a obiecuję Ci ,że otworzysz oczy i doczytasz się jak żyli ludzie w owym katolickim kraju  ;)  :rolleyes:

Nie twierdzę że nie było, jednak nie na taką skalę. Sodomia i Gomoria     :D  Oj Bicz Boży będzie bezlitosny.     :)   

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żebym to ja wiedział że będzie taki cyrk to zapasy chipsów i chmielu bym zrobił  :lol:

Co do chmielu , to mogę poratować takim -"od wieków na straży puszczy... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Sorry Meg ale ja również tak uważam obrażają kobiety poniżając i robiąc kury domowe robią z siebie wielkich panow ale kultura słowa świadczy coś zupełnie innego. Cyrk nie jest wesoły bo tam cierpią zwierzaki tu osoby czytające

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Czyli nie byłeś  ^^  :D

Był nie był  :rolleyes: cyrk to mam codziennie

 

Co do chmielu , to mogę poratować takim -"od wieków na straży puszczy... "

Dzięki za dobre chęci ale ostatnio nie mogę trafić ze smakiem chmielu dla siebie  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj