Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wiesz ,bardzo się ciesze ,że nie muszę mieszkać w tamtym chorym świecie ,gdzie np.  dojrzały mężczyzna żeni się z 12 letnią dziewczynką  .  

Staro panieństwo przynajmniej jej nie grozi    :P  pomijam ten chory fakt, jednak miałem co innego na myśli,a mianowicie że tam kobieta nie ma nic do gadania    :)  Z drugiej strony mieć kilka żon i nad nim zapanować, no to niestety,     :P  jakby wszystkie przejęły dowodzenie nad nim, to strach pomyśleć nawet.        :lol: Wyobraźcie sobie ze cztery takie nad nim, przy jednej W Polsce jest chyba z 300 dB.      :D

stock-vector-furious-woman-shouting-at-m

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Staro panieństwo przynajmniej jej nie grozi   

Tak ,jakie to szczęście niepojęte mieć męża ,i ludzie nie gadają przede wszystkim  :rolleyes:  Sean ,zalatuje mi tu naftaliną ,ponieważ równie dobrze można mieć chłopak ,partnera  ,po co zaraz męża ?   ;)  Zauważ ,że obecnie  ludziom już się tak nie spieszy i szczerze  im zwisa ,czy jest starą panną czy kawalerem ,zresztą dziś to są single  ;)

 

 

Z drugiej strony mieć kilka żon i nad nim zapanować, no to niestety,      :P  jakby wszystkie przejęły dowodzenie nad nim, to strach pomyśleć nawet.         :lol: Wyobraźcie sobie ze cztery takie nad nim, przy jednej W Polsce jest chyba z 300 dB.

Jakby mężczyźni słuchali co się do nich mówi ,to i mniej byłoby powtarzania się ,a co za tym idzie mniej decybeli .  :rolleyes: Z mężczyznami jest tak . ''Jak mężczyzna powie ,że coś naprawi ,to naprawi i nie trzeba mu co miesiąc o tym przypominać ''   ^^  :D

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Tak ,jakie to szczęście niepojęte mieć męża ,i ludzie nie gadają przede wszystkim  rolleyes.gif  Sean ,zalatuje mi tu naftaliną ,ponieważ równie dobrze można mieć chłopak ,partnera  ,po co zaraz męża ?   wink.png

Tak mówisz, bo masz męża i Ciebie ten problem puki co nie dotyczy, powiedz to starym pannom.    :) Syty głodnego nigdy nie zrozumie

Meg czyżbyś proponowała żyć w katolickim kraju jak locha i knur?    :P     :D

 

 

 

Jakby mężczyźni słuchali co się do nich mówi ,to i mniej byłoby powtarzania się ,a co za tym idzie mniej decybeli .  rolleyes.gif

A nie przyszło Ci do głowy że może nie dosłyszą  i trzeba powtarzać, bo ogłuchli już od tych dB?   :P  

 

 

 

Z mężczyznami jest tak . ''Jak mężczyzna powie ,że coś naprawi ,to naprawi i nie trzeba mu co miesiąc o tym przypominać ''   happy.png  biggrin.png

Dokładnie jest tak jak mówisz, jeżeli tego nie wykonał co obiecał, to musiał mieć bardzo ważny powód innej przyczyny ja nie widzę i chyba koledzy są również tego zdania.       :P    :D  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Ja się przestałem babą dziwić tyljo nie mogę zrozumieć jacy to faceci zrobili się pid..mi

Z takim czymś to ja się napewno wudki nie napije,a z babą tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Lucky przez takie podejście to zostaniesz abstynentem B) albo co gorsza będziesz pił z kumplem z lustra  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się przestałem babą dziwić tyljo nie mogę zrozumieć jacy to faceci zrobili się pid..mi

 

Z takim czymś to ja się napewno wudki nie napije,a z babą tym bardziej

Lucky, to jeszcze nie wszystko, jak już utemperują takiego ofermę, to się później dziwią dlaczego  taka pi*da im się trafiła.      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja z takimi nie chce mieć nic wspulnego to tak jak w wieźniu z cwelami

 

Oj , biedak . Aż tak ci dokuczyli w więzieniu ? Masz ciekawe doświadczenia życiowe i przemyślenia :P:D . Powodzenia w starokawalerstwie . B)  Ty chodziłeś do jakiejś szkoły ? Bo tak patrząc po "bykach , to wcześnie edukację musiałeś zakończyć . :ph34r:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chciałem już tego głośno mówić, ale ty to gołym okiem widać że jesteś jednym z tych wazeliniarzy z którymi Lucky nie siada do kielicha.       :P     :D   Zanim byś przechylił kieliszek, to ze dwadzieścia razy byś się obejrzał czy czasem żona nie stoi za plecami z wałkiem.    :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne jasne . Ważne aby kobietę utrzymać w tym przekonaniu , a zdanie tobie podobnych nie bardzo mnie rusza . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Utrzymać?     :D  taa weź jej jeszcze zapłać za to przekonanie.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie będę tu udzielał porad . Powiem że nie mam takich problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

A skad Ty pedale wiesz czy ja zonaty czy nie znalazl sie nastepny Rej
Na takich smieci jak Ty to zygac mi sie chce pajacu nie umiesz wjasnic sprawy jak sie nalezy ,a za kompem to Ty bohater dla mnie to jestes ostatnie dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg czyżbyś proponowała żyć w katolickim kraju jak locha i knur?  

Katolickim kraju ? No proszę Cię ... :rolleyes:  Od kiedy locha i knur żyją ze sobą ? Ty hodowca tuczników  i takie porównanie ?  :rolleyes:

 

 

A nie przyszło Ci do głowy że może nie dosłyszą  i trzeba powtarzać, bo ogłuchli już od tych dB?

Do głowy przychodzą mi inne przyczyny ,ale nie będę ich wymieniać ,bo dużo by pisać  :D

 

 

Dokładnie jest tak jak mówisz, jeżeli tego nie wykonał co obiecał, to musiał mieć bardzo ważny powód innej przyczyny ja nie widzę i chyba koledzy są również tego zdania. 

Uznam tą wypowiedz za żart  :rolleyes:  ;)

 

 

Ja się przestałem babą dziwić tyljo nie mogę zrozumieć jacy to faceci zrobili się pid..mi

 

Z takim czymś to ja się napewno wudki nie napije,a z babą tym bardziej 

Luki i Ty się dziwisz ,że sam jesteś ?  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skad Ty pedale wiesz czy ja zonaty czy nie znalazl sie nastepny Rej

Na takich smieci jak Ty to zygac mi sie chce pajacu nie umiesz wjasnic sprawy jak sie nalezy ,a za kompem to Ty bohater dla mnie to jestes ostatnie dno

 

Ja też przesyłam pozdrowienia . Nie trzeba Einstein-em żeby wiedzieć coś tak oczywistego . B)

Zdarzyło ci się kiedykolwiek napisać choć jedno zdanie bez błędu ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Katolickim kraju ? No proszę Cię ... :rolleyes:  Od kiedy locha i knur żyją ze sobą ? Ty hodowca tuczników  i takie porównanie ?  :rolleyes:

 

No niestety ja tego porównania nie wymyśliłem, ale się z nim zgadzam, niby kobiety nie chcą wychodzić za mąż a wspomnij coś czy wyjdziesz za........, to już skończyć ci nie da,   :D  zapewniam że kobiety gorzej by wyszły na takich wolnych związkach.       :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co ty . Sądzisz że tylko Ja to czytam ? Powiedz po prostu że nie potrafisz , bo nauka tak samo ci wychodzi jak twoje życie . B)

 

Do następnego - mój pysiu :P:D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No niestety ja tego porównania nie wymyśliłem, ale się z nim zgadzam, niby kobiety nie chcą wychodzić za mąż a wspomnij coś czy wyjdziesz za........, to już skończyć ci nie da,

Jasne ,przecież Ty znasz wszystkie kobiety i ich zachowania ?  :rolleyes:

 

 

zapewniam że kobiety gorzej by wyszły na takich wolnych związkach.  

Gorzej ,to wyjdzie tylko  ta kobieta co się uwiesi mężczyzny ,inna która jest niezależna wyjdzie tak samo jak mężczyzna . ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj