Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość   
Gość

Lucky, kobitę to trzeba krótko trzymać, popuścisz cugle to zaraz zaczyna jej się w tyłku przewracać.   Za dobrze teraz mają i udają damy od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Sean ty lisie :P zamień się na jeden dzień z kobietami...nie mamy lekko, wy też nie- jednak my mamy gorzej i tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Sean ty lisie  :P

Ty jesteś ruda, na pewno ruda,

Szykowna ruda, dobrze to wiem.

Ty jesteś ruda, na pewno ruda,

Szykowna ruda, czy na dole też?      :P    :D 

 

Owszem są kobiety które pracują ciężej niż powinny, jednak to co jest dzisiaj a kiedyś, to dzień a noc.

W czym gorzej mają kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A jak nie wiesz to już trudno :) ja tam feministyczne poglądy zostawiłam dla bardziej zgorzkniałych kobitek -jednak tak uważam i zdania nie zmienię //// a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A chodziło Ci że siusiacie kucając,   :P  no tu przyznam racje, jest gorzej, w pokrzywach można sobie nieźle tyłek poparzyć.    :D 

Każdy jest do czegoś stworzony i musi robić swoje.     ;)   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Fakty...nie tylko tyłek :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fakt swędzi tu i tam, nic tylko trzeć tyłkiem po nieheblowanej desce.     :lol:  

A jak jeszcze kleszcz pomyli jedną łąkę z drugą to dopiero macie ubaw.     :D   no kleszcz chyba w większym szoku, jak się bidok dostanie z deszczu pod rynnę z  gorącą wodą.      :lol:  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Lucky, kobitę to trzeba krótko trzymać, popuścisz cugle to zaraz zaczyna jej się w tyłku przewracać.   Za dobrze teraz mają i udają damy od siedmiu boleści.

 

To to ja wiem że kobiete trzeba trzymać krótko i zdecydowanie,a rozmowa z nimi jak one mają zle jest nudna a zarazem śmieszna,chociaz zdażają się wyjątki że mają ciężko ale to by policzył na palcach jednej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Może by i policzył na palcach jednej ręki pod warunkiem że ci jej nie odgryzła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

To to ja wiem że kobiete trzeba trzymać krótko i zdecydowanie,

Tak ,trzeba trzymać krótko ,bo długo to obojgu już się dłuży.  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To to ja wiem że kobiete trzeba trzymać krótko i zdecydowanie,a rozmowa z nimi jak one mają zle jest nudna a zarazem śmieszna,chociaz zdażają się wyjątki że mają ciężko ale to by policzył na palcach jednej ręki

Jak popuścisz kobiecie to jest koniec, od samego początku musi wiedzieć kto jest kto      :P   Już z samego rana zawsze trzeba - Marysiu pan mówi.      :P  Gospodarz jestem i spokój bo wypędzę.    :D

 

 

 

 no kleszcz chyba w większym szoku, jak się bidok dostanie z deszczu pod rynnę z  gorącą wodą.       :lol: 

I weź mu wtedy wytłumacz że nie ma ocieplenia klimatu.     :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gorzej jak facet mieszka u kobiety wtedy musi się dostosować albo kobitka wypędzi :ph34r:  a gdyby jakiś pokazywał mi " kto tu rządzi" to dostał by po poważaniu i powąchał spaliny odjeżdżającego autka <_<  kobieta to nie przedmiot ani zwierzę aby pokazywać kto tu rządzi aczkolwiek tacy gogusie bujają się po świecie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A może odwróćmy sytuację bo i tak może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Są ludzie i parapety niestety zarówno mężczyźni jak i kobiety. Ja czegoś takiego nie uznaje dominować na zmiany to sobie można w łóżku dla zabawy :D

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Za każdym wielkim mężczyzną stoi mądra i silna kobieta... i tak jest- to my kobiety jesteśmy motywacją i siłą perswazji waszej egzystencji- a to matka,żona czy kochanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dokladnie Tes ma racje :D bez nas nie ma życia fajnego :P Arturku czasem mi się zdarzy :D mam dzisiaj dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pogłaskaj osę to cię upier**li, i jak tu żyć?, jak tu żyć Panie Premierze?    :P     :D  a to wszystko dla ich dobra, niech się cieszą że arabów nie mają za mężów.    :)


Za każdym wielkim mężczyzną stoi mądra i silna kobieta... i tak jest- to my kobiety jesteśmy motywacją i siłą perswazji waszej egzystencji- a to matka,żona czy kochanka ;)

Fakt, tylko trudno określić o ile byłby mądrzejszy gdyby nad nim żadna nie stała.       :P      Przez kobiety niejedna  fortuna poszła wniwecz też.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Jak żyć PANI premier... :P :p :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tes w tym przypadku za panią premier stoi akurat facet który nią kieruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

a to wszystko dla ich dobra, niech się cieszą że arabów nie mają za mężów.

Wiesz ,bardzo się ciesze ,że nie muszę mieszkać w tamtym chorym świecie ,gdzie np.  dojrzały mężczyzna żeni się z 12 letnią dziewczynką  .  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Meg spójrz na to z innej strony arabowie są rozrywkowi potrafią rozerwać ludzi:-):-):-)

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Szczególnie jak zostawiają bombowe prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Ale taka żona Araba to każda imprezę by miała bombowa:) Nie Tylko ona by się rozerwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj