Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Obawiam się ze tu jest około 600 stron miziania się także te 2-3 strony nie robią różnicy :) :lol:
Nie wszystkie wątki muszą być konstruktywne, jeden może być taki w którym można się pośmiać z ludzkiego miziania się :P:D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Gdyby to jeszcze miało coś wspólnego z tematem... ;). Ostatnie dwie strony to nudne prywatne mizianie się 2-3 osób -_-. Macie privy do takich spraw, a nie pisanie na przemian po kilka wyrazów, zresztą mało konstruktywnych dla tematu i innych uzytkowników...

Na forum jest kilkanaście tys użytkowników, nie rozumiem dlaczego tylko tobie to przeszkadza. Ludzie pisali tu o wszystkim,a za razem o niczym na długo przed tym jak zacząłeś   udzielać się w tym temacie . Teraz nagle mają się zmieniać na twoje widzi mi się??? nikt nie zmusza cię do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A pewny jesteś, że tylko ja mam takie odczucia? Może po prostu nie każdy chce na to zwracać uwagę i olewa temat... Zresztą przede mną już były tu uwagi tego typu, jak widać bezskuteczne. Jakie moje widzimi się? Juz pominę, że jednak nazwa tematu jest sprecyzowana, ale wyobraź sobie nowego użytkownika ciekawego tego tematu, który będzie musiał przechodzić męki przebijania się przez taką konwersację jak ostatnie 3 strony... Myślisz, że to go zaciekawi? To nie jest chat, ani skrzynka priv.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Skoro nowy użytkownik znalazł by się już w tym temacie ,to zapewne w jakimś konkretnym celu .Dała bozia klawiaturę to może zadać pytanie bądz wypowiedzieć się w jakiejś kwestii która go interesuje to nie boli .A widząc aktywność i zainteresowanie nowych osób  to śmiało mogę powiedzieć że ten temat dawno by zdechł gdyby nie osoby piszące tutaj. Podsumowując miał byś o jeden wątek mniej ,do głoszenia swoich  jak to ująłeś "konstruktywnych opinii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to się porobiło ;) Człowiek wpada skarba pomiziać, a tu afera :lol:

skargi i zażalenia przyjmuje administrator, więc raczej do niego z pretensjami. Pierdyknie po banie, za odbieganie od tematu i będzie po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No widzisz, koniec miziania :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

chyba nie myślisz, że skończe :P . Cię kiedyś tak wymiziam, że.................... :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ahaaa :lol: :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No ja nie mogę się wypowiadać bo mnie nie trzeba zatrzymywać wręcz trzeba mnie siła z tej wsi wyciągać :P:D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to wyobraz sobie, że chłopak(tylko produkcja roślinna)zabiera Cię do siebie. No i co on biedny ma zrobić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kupić mi psa? :lol:
Nie za bardzo wiem co masz na myśli ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

po co Ci kolejny burek?

Czego nie rozumiesz? Związałaś się z rolnikiem, który ma uczulenie na zwierzęta. Nie chcesz z nim mieszkać, a on Cię chce zatrzymać.Co ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Jak ma uczulenie na zwierzęta to ze mną tez być nie może :lol: to żart :)
Kurde ale nawet na psa uczulenie?


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Pytanie trudne no ale pewnie bym zrezygnowała ale często bym do mamy jechała :P do sierściuchów :P a może i nie jakbym miała tygrysa w domu :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no to wychodzi na to, że nie potrzeba sprawdzonych sposobów by zatrzymać kobietę na wsi(czy gdziekolwiek indziej). Pokocha to nawet w ogień skoczy :D

skarbie ja Ci całe schronisko burków kupie :P i obore sierściuchów do obsługi oddam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no o pchłach nie pomyślałem :lol: ale za młodego pracowałem na ubojni i trochę pamiętam jak się morduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Wystarcza dwa burki :P bo jak schronisko to braknie mi czasu na robienie innych rzeczy :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no Ty to o wszystkim pomyślisz :rolleyes: , a  na robienie innych rzeczy potrzeba dużo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Księżniczka ma pewnie na myśli kąpiel tych burków, więc artur nie warto gdzieś tam myślami błądzić  :lol:

 

A tak apropo, ciekawe kiedy ta ma księżniczka się pojawi  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj