Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

ale te zagraniczne to do pracy miały być, przecież wiadomo, że nasze dziewczyny nailepsze :D. Dobre bo Polskie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja jej do pracy nie potrzebuję ja swoje zrobię, wszystko ogarnę Artur, wszystko  ^^  :lol:

 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

nie czaruj mi tutaj, na początku każdy tak mówi :P

Długo jeszcze będe czekał na usprawiedliwienie nieobecności? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gosia samosia :D

Arturku kobiety NIGDY nie pyta się o wiek , co robiła, gdzie i z kim zapamiętaj to sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur, podaj mi jeden powód dlaczego mam się Tobie tłumaczyć  :D  :P

żadna głupia nie jest żeby obcą pod dach wpuściła, jeszcze jej płaciła   :lol:  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Laleczka zgadzam się :D ale TYLKO z tym pierwszym :P

Artur taaa do pracy a później byłoby tak:hmmm ta Ukrainka pracowita i ładna,po co mi inna która nic nie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Kasiu to wychodzi na to,że kobiety o nic nie można zapytać :o :lol:

Gosiu powód? Martwiłem się, każdy dzień jeden siwy włos :D

Kriss ale ja patriota jestem :P Tylko Polka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur to Ty pewnie łysy jesteś :P :lol:

Ale najlepsze jest to ze ja się znalazłam a Darek nie, zaginął po drodze :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Witam :) widze że temat koleżanek( z zagramanicy  :P) ,nasze kochane rodaczki drażni ;)  ,a ja tam nie mam nic przeciwko w dobrym znaczeniu tego słowa  B) 

Artur tylko cos Darek długo się szlaja o LL nie wspomnę ,co do martwienia się to mam nadzieje że masz sporo tych wlosów ,bo jak nie to jestes śiwy :D

A jak wasze prace polowe? Ja się pochwale dziś zakończyłem na ten rok ,normalnie musze to opić :rolleyes: jakas malinówka czy cóś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ja jej do pracy nie potrzebuję ja swoje zrobię, wszystko ogarnę Artur, wszystko  ^^  :lol:

Tomek ja od wczoraj nic w polu nie robie, bo czuje się jakbym już to miał ogarnięte :D

A tak poważnie, to się przed listopadem nie wyrobie. Chyba, że jutro brat zjedzie, to przez weekend rozrzucimy makaron i będzie z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Wy o malinówkach a ja herbatka z miodem i cytryną rutinoscorbin  polopirynka i gruba kołderka która jest na mrozy -30 :( później mąż mnie nasmaruje maścią a trzęsę się jak galareta i czuję się jak na haju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kriss jak pada? :blink: u mnie cały dzień słonce wczoraj podobnie, QQ do wieczora kosili ,fakt nie wiem ile %

Artur u mnie obeschło i dzis orka szla dobrze nawet na oborniku

Kasia toż to wychodzi zbieranie grzybków ,nie pomylilaś gatunków :blink: :wacko: ;)? A tak powaznie to współczuję i życze powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Amol lepszy  ,zawartość wypijasz ,a butelką nacierasz :P ,my zartujemy a ja mam nadzieje że Kasi też jest do śmiechu choc trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Arturku vicksa nie lubie :P

Tomciu dziś byłam na mieście na jednej ręce dziecko na drugiej reklamówki w tym jedna z proszkiem 10kg i tak spory kawałek do autka :D później jeszcze szybciej bo auto potrzebne w domu a ja w połowie zakupów sprint :D

hehe jest troszkę jeszcze mi do śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Troszkę waży łącznie to niosłam dwa dobre worki pyrów przeładowane trochę bo zakupów sporo ale lepiej worki nosić bo sie ciężar rozkłada równomiernie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Laleczka trzymaj się,zdrowiej szybko ;)

Tomek no pada,co poradzę :wacko: Co mi podeschnie do znów namoknie i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tak to jest puścić kobiete samą na zakupy, obładuje się jak tragarz i zapi...la jak mały samochodzik :D

Kriss dzisiaj będzie przymrozek, to w nocy będzie schło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dla wszystkich z tego forum warto pic nawet niedobry vicks ;) branoc zostawcie troszkę malinówki :) hahahaha Arturo F1 na żywo w wykonaniu baby ;)

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj