Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

widzę w całej Polsce pada :lol:

Brata ciotecznego 13letni syn waży 130kg, rodzice są puszyści. Ale chłopaka doprowadzili do kalectwa.Teraz już dieta nie pomoże, trza operacyjnie.

Tak więc do roboty, nie obżerać się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę i dzieci są uczone od małego arogancji wobec innych dzieci przy tuszy bo biorą przykład z dorosłych niestety. Ja ostatnio byłam świadkiem jak dwie babki po 60 obgadywały młodą dziewczynę ( może 25/6 lat) ze gruba brzydka itd nie wytrzymałam i w dosyć głośny sposób zwróciłam im uwagę uświadamiając moherowe babcie że nie każdy jest taki bo siedzi i żre tylko może  mieć to inne podłoże ... wszyscy się z boku na babki patrzyli nikt później ustąpić im miejscówki nie chciał a żebyście widzieli te miny babek zaskoczone zawstydzone i po 10min się zmyły  :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i dobrze Kasiu zrobiłaś ,czasami taka riposta sie przydaje ,mamy mało tolerancyjne społeczeństwo ale cóz poradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tomeczku no ale żeby starsze babcie ?? :blink: :blink: :blink: 

ja dzisiaj miałam ciężki dzień ale teraz czas na relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Cóz powiem tak Kasiu ,brak zajęcia  i głupoty potem pie...lą,

dlaczego taki ciężki? to że pogoda dobija to rozumiem ale zeby aż tak ;)

Artur mi juz ten deszcz sie sprzykrzył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Myślę że jakiś dobry film ciepłe łóżko i chyba tyle :) są pewne sprawy które ciężko załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Tomek nie tylko Tobie, dolało tak, że się ruszyć nie da a o wjechaniu w pole nie ma mowy, masakra normalnie, nie ma umiaru ta pogoda  ;)

 

Kasiu no nie ukrywam że chciałbym zobaczyć taką akcję jak tym babciom szczena opada  :D Brawo dla Ciebie,  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

eee tam, im bardziej pod górkę ,tym bardziej stajesz się silniejsza B)


Darek no mokro ze szok ,tak jak piszesz umiaru brak albo susza ,albo błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam 

Kasiu super zrobiłaś ,dużo ludzi nie zwraca uwagi na osoby które są chore tylko z grubej rury ich krytykować ,nie raz mnie wyśmiewano ale daje rade . ;)

pada, pada i pada a maliny mi rosną jak na drożdżach  :rolleyes: jeszcze trochę słońca i wznowie sprzedaż  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witam ;) i dziękuję, a z jakiej to okazji?

Fajnie się z Tobą i innymi kiedyś pisało.Hmm każda okazja jest dobra ;),widzę że udzielasz się tu i tam,życzę więc wytrwałości w tym co robisz :P

 

Tomeczku no ale żeby starsze babcie ?? :blink: :blink: :blink:

Laleczka te starsze są najgorsze :D

 

Kriss ale ja przecież ułożony chłopak jestem  :D jaki tam ze mnie gagatek?  :P

Myślałem że Artur mówi też w Twoim imieniu stąd moje oburzenie ;)

W sumie to co piszecie o otyłości z powodu choroby,hormonów to prawda ale dużo osób też na własne życzenie tak wygląda,szybkie jedzenie,fast foody robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Hej Weris cos tam na krzaczkach jest jeszcze :)

Ja po swoich doświadczeniach w pewnym miejscu staram się czasem nie zwracać na zachowanie niektórych ludzi jeżeli wiem że jest coś nie halo a ta osoba jest z opiekunem i nie gapię się jak sroka w kość :P

ja Was zaskoczę u mnie zaczęło padać po godzinie 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

jest i sporo Kasiu :rolleyes:  nauczyciel dobry to krzaczki owocują  ;)

o to jak u Ciebie zaczęło to u nas przestanie ,a prognoza pokazuje że do soboty będziesz miała deszcz  :huh:

A ktoś obiecał kaloszki w jakieś kaczuszki  :(  :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

haha mam jeszcze nawet kwitną  :D malinówki mam 2 butelki tylko nie mam kto pić  :D

To ja jade w Wlkp :D :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja to rzadko? :blink: ,po wylęgu zaraz będą klejone do kaloszków i kurierem prześlemy ,to znaczy Darek :P  a ja parasolki juz mam tylko jeszcze muszę płótnem obszyć  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

weris yyyyyy, że no, ten tego, jakby Ci to powiedzieć, kaloszki będą, tylko jeszcze nie wiem kiedy, prawdopodobnie jak deszcz przestanie padać.................. na wiosnę  :P  :D ale na drugi rok będą jak znalazł  :P

chyba że wyrośniesz z nich  :lol:

 

Kasiu trochę wiary w facetów, my nie jesteśmy tacy źli na jakich wyglądamy  :lol:  :P


Tomek i mała poprawka, nie kurierem tylko jak już wcześniej pisałem to odbiór tych kaloszków ma być osobisty  :D

A Gosia się tam nie czepia że kaloszków nie ma  :P  czeka dziewczyna spokojnie i odbierze osobiście, 

interesy z nią to przyjemność  :D  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Artur nie ma sprawy następna butelka dla Ciebie  :)

Darku na wiosnę to kaczuszki nie modne będą i co wtedy  :unsure: odbiór osobisty , noooo jak mąż mnie puści tak daleko :)  

Tomku ty kurierem no no nowy etat  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj