Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Jak to stworzenie Boże, gdyby nie kobieta stałby jeszcze w oborze :lol: :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu uparta jesteś  :P

 

Gosia gdyby nie kobieta to byśmy do dzisiaj w raju żyli  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Raj to Wy macie ale z nami :D zastanow się dobrze i pomysl o wszystkich za i przeciw :P :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

   Jaki Raj???   Gosiu o ile dobrze mi wiadomo to powiedzenie brzmi tak :   Kobieta to stworzenie Boże , więc powinna siedzieć w oborze , lecz ze względu na kształt du....y chłop zaprosił ją do chałupy :blink:      nie jakieś swoje herezje  siejesz ;)   

  Co do reszty wypowiedzi nie wiem dlaczego widzicie sens w publicznych praniach brudów , oczernianiu sie nawzajem choć wiadomo że każdy ma swoje za uszami a nikt nikomu  przez forum  do łózka nie wchodzi...  Troche  chyba wypada przemyslec nie jednej osobie to co pisze bo może sama sobie zbyt wiele wyobraża i łudzi sie....  Myśle że ataki na kogos bo ma  dobre zdjecie czy pisze z rozsadkiem i sensem a nie o d*pie marynie wkoło sa idiiotyczne... może warto czasem powiedzieć przepraszam... Żeby nie iść w zaparte i udawać ze samemu jest się naj... Żarty  żartami ale co za dużo to i świnia nie zje :P    Jeśli chodzi o Anie  proszę nie rzucać się do kogoś o kim zielonego pojęcia nie macie, bo to mega dobra osoba i  zawiścia nie żyje, a jak kogos prawda urazi czy pisanie o zyciu to przepraszam nie mój problem...

   Udanej niedzieli , mam nadzieje że nie bedzie skakania do gardel i obsypywania sie wyrzutami czy oszczerstwami...  Udanego postepu tematu życze w temacie oczywiście ;) 

 

  Pozdrawiam Wszytskich tych którzy jednak potrafia rozliczyć własne postepowanie...


  Wszyscy chyba spia jeszcze w piwnicy u Gosi albo na tym sianie :)  byle  leku na dzis nie zabrakolo :)

Cześć :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

a dziecko ma dwóch rodziców, tatuś niech pojedzie :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe tatus w wieku dziecka zapierdzielał z papcia :P  niech młody sie uczy

a jeszcze jedno jutro na 7.00 Gosiu do pracy bo dyscyplinarka będzie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

niedziela wieczór, czas przestać pić Artur  :lol:

to niech młody idzie z papcia a nie mama go wozi  :huh:

Aleeee szefie jak na 7?  :P  :huh:  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Hej,

Witam w ten "piękny" wieczór niedzielny :P

Tomek słyszałem że ta dzisiejsza młodzież w ogóle się nie garnie do pracy  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj