Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek3    416

Tomek to wapno darmo u Ciebie, u mnie drugie tyle trzeba dać za wanne za węglanowe.

To nie zazdroszczę takiej wpadki, niestety uroki jesieni, jak na jedno dobrze bo wilgoci teraz jest to znów się wjechać w pole nie da, ale może obeschnie bo ja też jeszcze mam trochę roboty  ;)

 

Kriss dobrze powiedziane,  :D

 

Gosia widzisz czegoś właśnie mi wczoraj brakowało tutaj  :P nawet na męskim wieczorze potrzebne są atrakcje a takich wczoraj nie było  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kiler ty czasem tematów nie pomyliles

Darek węglanowe czy magnezowe u mnie podobnie w granicach 1500zł fakt brałem przed zniwami to i cena przystepna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Witam :D znów cos nas mało :D a Ty Tomciu odezwać się miałeś chyba do mnie ;)ja sobie teraz Córcię usypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

ja kupowałem końcem lipca to po 1400zł za wanne węglanu i taniej się nie znajdzie u mnie, i bardzo duże zainteresowanie jest wapnem 

podobno ma być kilka dni bez deszczu i ciepłych to pewnie rozsiejesz  ;)


Kasiu jakby córka nie chciała zasnąć to mów, zaśpiewamy jej kołysankę  :lol: ciekawe czy by zasnęła  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KilerKiler    0

Kiler ty czasem tematów nie pomyliles

Darek węglanowe czy magnezowe u mnie podobnie w granicach 1500zł fakt brałem przed zniwami to i cena przystepna ,

Po tak SLLLLIIITASNYM opisie mozna wnioskowac,ze temat jak dentka bez powietrza.A swoim wnukom bedziesz pewnie opowiadal jak co tydzien miales inna ...:-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kasia, Darek Tenorem się wykaze to z nudów zasnie :P:D;)

Kiler no pewnie że będę się chwalił ,a Ty co będziesz opowiadal swoim ? czy w ogóle bedziesz je miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasiu wątpisz w nasze wokalne uzdolnienie?  :lol:  :P

 

Kiler weź się opanuj, jak chcesz to pisz ale nie prowokuj i nie szukaj zaczepki, czepiasz się każdego po kolei, nie wiem czy aż tak cię to jara? nie masz co robić tylko cały dzień szukasz guza? 

 

 

Artur u mnie nie ma nic, kiedyś coś było ale teraz nie ma, ale i tak się opłaca wapnować bo różnice widać i lepsze wykorzystanie nawozów jest przez rośliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Panowie szkoda nerwów :) jak minął Wam dzionek ?? :D mój nawet udany jutro lub po jutrze czas na pazurki więc będzie zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

U mnie dzisiaj było znowu deszczowo i zimno, ale podobno od jutra ma być lepiej, także jest nadzieja  :D

Kasiu sobie będziesz pazurki robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Arturku nie przejdzie to by tańczyła do 12 :D

Tak Dareczku sobie :D tylko nie wiem czy jutro się wyrobię czy w sobotę albo i w niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kasiu to na imprezkę się szykujesz ,ech pozazdrościć :)

Kriss  po rozladowaniu polowy zawartości rozsiewacza ;[  dałem radę ;):P

zato reszta dnia pozytywna tylko serce mi siada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

 

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Hejka Wszystkim wróciłam .
Kasiu jak się wprawisz to ja wpadnę bo mam nygusa.
Koledzy podejżewam że usypianie pozostawcie mamie bo a nóż wy szybciej zaśniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Tomeczku nie na imprezkę :) dla siebie :D

Dareczku może wstawię jak mi ładne wyjdą :D komuś mogę zrobić sobie ciężko szczególnie lewą :D

Hej Weris właśnie tego się obawiam dlatego nie chciałam poruszać tego tematu :P Panowie by szybciej padli niż moje dziecko :D

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Laleczka dobrze zrozumiałem będziesz imprezować bez nas  :(  

Darek tak węglan,Ty bliżej kopalni to masz tańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

to Kasiu poprosimy o zdjęcie, myślę że nowa fryzura i nowe paznokcie się zmieszczą na jednym zdjęciu  :D  :P

 

Kriss ile?? za węglanowe? to ja myślałem że u mnie jest drogo ale teraz to widzę po taniości kupiłem wapno  :D

Darek ale cena idzie w parze z jakościa ,moje choć tanie to zawartość słaba 25% CaO,do 50%H2O do 3% Cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj