Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    416

Witam wszystkich  :D

Wreszcie wolniejszy dzień, przeczytałem co tu pisaliście i widzę że wesoło było  :D

Kasiu fajny ten kuferek, taki mmmmmmmmmm  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaStar    1

Cześć. Jestem Agnieszka. Fajny temat, taki z poczuciem humoru. Będę tu często zaglądać.

 

Laleczka bardzo śliczny kuferek :wub: . Muszę poszukać podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasiu ale zapas lakierów chyba na 10 lat  :D

 

Witam nową koleżankę  :D

Ano temat na luzie, trzeba się trochę pośmiać i oderwać od codzienności  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Witaj Agnieszko :) bardzo fajnie że dołączyłaś do nas :D Kuferek zakupiłam na allepaznokcie na ich stronie bezpośrednio nie z allegro. na allegro również są ale troszkę koszt przesyłki przeraża ... :D

Dareczku na rok lub mniej zależy czy sobie tylko czy np mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

jak się jeszcze Twoje sąsiadki dowiedzą o tym kuferku, to może i za tydzień będziesz drugi zamawiała  :lol:

kobieta to jednak drogie hobby  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, mój były przyszły mężu, wstydziłbyś się, tyle czasu Cie nie było, może byś łaskawie się wytłumaczył gdzie się szlajałeś no i z kim?!  <_<  :huh:  :lol:

 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Gosieńko, kawalerski się trochę przedłużył  :lol: takie fajne Panie były że szkoda było opuszczać imprezę  :P  :lol:

nie jesteś za to na mnie zła przecież, prawda?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ooo kochany, tak być to nie będzie  :P  jak panie takie miłe były to niech one Ci teraz przy byczkach robia  :lol:  koniec i kropka, rozwód  -_-


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

jaki rozwód jak jeszcze ślubu nie było  :P

no miłe i uczynne bardzo ale mówiły że koło byczków robić nie będą, więc je rzuciłem i wróciłem do Ciebie  :D

cieszysz się ?  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

jaki powrót jak pierścionka nie było ?  :lol: żadnego powrotu nie ma, cierp ciało coś chciało, ślubu nie było ale puszczę Cię z torbami przy rozwodzie  :lol:

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laleczka duzo sie udzielasz na forum a z twoich wypowiedzi wynika,ze masz meza  i dziecko.Moze zamiast tu spedzac czas z obcymi ludzmi oni czekaja na rozmowe z Toba i poswiecenie Twojej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam 

Darku  i Gosiu a potańcówka będzie na rozwodzie ,skoro na weselu nie było  :D albo przegapiłam  :lol:

no jakby co to ja wpadnę z malinówką , a mąż mój z piwem   :lol: orkiestrę załatwimy po drodze  :D

 

Witam koleżankę Agusie w naszym bardzo spokojnym gronie ,tylko uważaj na chłopaków bo rentgena będą chcieli  ja za stara wiedz szykują mnie na babcie . :D

 

 Danielu drogi to że są mężatki na forum to nie znaczy że nie wolno im popisać ,pożartować ,i odpocząć od codzienności obowiązków .a niestety matki mają bardzo podzielną uwagę i proszę nie upokarzaj innych  i nie zwracaj uwagi  skoro nie jesteś ani  mężem ani ojcem .pisze do Ciebie mężata i dzieciata kobieta  :wacko:

no i po humorze ,b..e że ty widzisz a nie grzmisz  :(

 

Edytowano przez weris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Danielu ja jestem mobilna wiec mam neta wszędzie... O rodzinę się nie martw nikt nie narzeka wszyscy szczęśliwi czas organizuje każdemu :D
Weris czemu po humorze?

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie tylko wszystko wymaga czasu,a jefnaj rodzinę ma sie tylko jednao ktora nalezy dbac.
Jestem mezem i ojcem bardzo szczesliwym.
Spelniam sie rowniez zawodowo,zona rowniez i nie stosuje wobec niej zakazow i krytyki,rownowaga powinna istniec wszedzie nawet w malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku , co z tobą ? Z jednej strony zachęcasz do tolerancji , a z drugiej Laleczce kazał byś burkę założyć . Nie przyszło ci do głowy że jej mąż nie ma nic przeciwko tym żartom . Swojej żony nie krytykujesz , ale już krytyka cudzych idzie ci świetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Witam :)

Cześć Aga miło że temat sie spodobał.

Daniel jak jesteś taki szcześliwy w malżeństwie  to po co tu u nas marnujesz czas, pisząc zaczepne komentarze ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Zetorki uśmialam się :D

Weris nie denerwuj się :P

Daniel znasz mnie ?? nie oceniaj książki po okładce i nie oceniaj kogoś o kim ni ch*ja nie wiesz.. niby się spełniacie itd ale jednak coś skłoniło Cię aby tu zajrzeć i napisać dziwne to dla mnie. Tak się składa że moja rodzina jest szczęśliwa wszyscy mają to czego potrzebują dziecko 24/h pod opieką , a mąż nie narzeka na to co między nami jest i taka ciekawostka również ma konto na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Rodzina nie narzeka i co nie którzy znają mnie osobiście i moją rodzinę .

Kasiu jak  nasze ufolutki ,o kurza mąż się będzie dopytywać wiedz cisza . :D  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz agresja nigdy nic nie osiagniesz.
Bycie dobra zona,matka,kochanka polega na znajdywaniu czasu dla osob ktore sa dla nas wazne.
Moja rodzina -zona jest obok i wspolnie piszemy.Dziecko spi sobie slodko.
A czy Ty jestes taki sam w codziennosci jak na forum?Takie pytanie nalezy aby wszyscy sobie zadali i na nie odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Jak dziecko śpi to wy też idźcie spać . :wub:  na bara bara riki tiki tak  :D  :lol:  :P

kwa chyba coś brakuje .......koniec rozmowy z .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj