Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Ansja    747

Darku przepraszam wyszło,że to Ty rozrabiasz.

Też pisze żarty i wiecie o tym,nikomu nic złośliwego,
Nie wszyscy są w porządku,bo ideały na forum A na priv pokazują swe prawdziwe oblicze.
Mowie co myślę po prostu.


A z tymi obraczkami to jeszcze się Darek wstrzymaj,bo u mnie jest obręcz z wozu drewnianego od koła to mogę za free w prezencie ślubnym podarować .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku Gosia z pewnością się podzieli swoją opinią z nami ale gdyby chciała mnie zarąbać siekierą za moje pomysły to mnie schowaj gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku i Ty przeciwko mnie ?? :P

LL o ile mnie Gosia zaprosi hahahaha :D oj chciałabym taką akcję zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasiu niee, skądże znowu, ten pniak jest duży i nie będzie Cię prawie wcale widać  :D a po drugie Gosia nie będzie Cię tam szukać bo jest takie powiedzenie "najciemniej pod latarnią"  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hehe znam to powiedzenie dlatego zawsze zaczynam szukać tam gdzie ktoś by się tego nie spodziewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

to idziesz ze mną jakby co kajdanki mam szaliczek z piórek również a i bacik się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Co to tu się wyprawia? Idę na ostrzyć siekierę bo trzeba tu zrobić porządek  <_<  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Daaaaaaaaaarek ratuj !!!!!! gdzie masz ten pieniek ?? :D :lol:

LL pakuj się ja zbieram manatki i chyba trzeba wiać jak najdalej bo nas Gosia dopadnie przynajmniej mnie :D:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasia chowaj się szybko bo Gosia atakuje  :D

ja to coś czuje że mnie to na sucho nie ujdzie, także posuń się Kasiu, ja też się schowam  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darka to ja sobie zostawię na deser ..  :lol:  ^^  a Ty Kasiu szukaj tego pienka bo nie wybaczę Ci zmowy z Darkiem  :lol:  :huh:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Daaaaaaaaaarek ratuj !!!!!! gdzie masz ten pieniek ?? :D :lol:

LL pakuj się ja zbieram manatki i chyba trzeba wiać jak najdalej bo nas Gosia dopadnie przynajmniej mnie :D:ph34r:

Ok tylko załóż długą suknię tam ja sie schowam :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Gosia zostaw mnie w spokoju bo będziesz miała po mnie zgagę  :P  :lol:

a Kasia mi dobrze doradzała to ją też oszczędź  :P i się mnie słuchaj była przyszła żono  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

 

ja to coś czuje że mnie to na sucho nie ujdzie, także posuń się Kasiu, ja też się schowam  :lol:

  :blink: :blink: :blink:    no wiesz :P aż tak to się nie znamy :D hahahaha :ph34r:

 

Gosieńko wybacz ale chłopina tak się stara musiałam mu pomóc :D

LL nie zmieścisz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gosia zostaw mnie w spokoju bo będziesz miała po mnie zgagę  :P  :lol:

a Kasia mi dobrze doradzała to ją też oszczędź  :P i się mnie słuchaj była przyszła żono  :lol:

Ja to będę miała ale zabawę jak Cię zacznę torturować  :lol:

były przyszły mężu, za marzenia nie karają, pomarz sobie, że będę Cię słuchała  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasia no nie mów że mnie nie wpuścisz do siebie?   :P

Jak tak, to ja se ten pniaczek zabieram a Ty sobie radź sama  :lol:

 

Gosiu przecież to oczywiste że po ślubie żona musi słuchać męża i to we wszystkich kwestiach  :P

 

weris jak Ci życie miłe to nie idź na ten Panieński bo tam Gośka zrobi masakre piłą mechaniczną  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Oczywiste to jest to, że mąż po ślubie chodzi jak mu żona zagra  :lol:

nie ma panieńskiego a przynajmniej ja nie urządzam  :D  :lol:  ale chętnie wpadnę na kawalerski bo tam zawsze jest ciekawiej   :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bym z wami po dyskutował ale uważam że dyskusja z wami nie byla by na moim jakże wysokim poziomie,także powiem krótko zbieram n kieliszek chleba kto poratuje podam nr konta 


Oczywiste to jest to, że mąż po ślubie chodzi jak mu żona zagra  :lol:

nie ma panieńskiego a przynajmniej ja nie urządzam  :D  :lol:  ale chętnie wpadnę na kawalerski bo tam zawsze jest ciekawiej   :lol:

ta chciała byś wy dziewczyny to najlepiej chłopa od razu po ślubie to pod but wiziąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj