Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Grego powietrza tez nie widać a podobno nim oddychamy :)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Szczerze ? :P ja w milosc to tak srednio wierze :D nigdy kobiet nie zrozumiem... obrazanie sie o byle co wina lezy po stronie kobiety ale to facet winny! no dajcie spokój.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Zawsze powtarzam a kto Wam się każe z z nami żenić? :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto Wam każe za nas wychodzić?   :)    Wystarczy tylko zażartować - wyjdziesz za mnie, to jeszcze się dobrze nie wypowie, a już  się słyszy taaaaaaaaaaak  :)  i bynajmniej to TAAAAAAAAK, to nie są żarty.    :P I od tego momentu, każda zaczyna się szarogęsić.     :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

To nie wiem co to za dziewczyny chyba zdesperowane :P to wiesz o tym to tak nie żartuj :D:)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdesperowane? no może, albo myślą że druga taka okazja już się nigdy nie powtórzy.      :P    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

nie ma co się dziwić, z czasem przychodzi taki moment w życiu gdzie czegoś a raczej kogoś w nim brakuje do szczęścia, i  każdy tego doświadcza, nie ważne czy ma 20, 30 czy 50 lat, 

taka natura człowieka że szuka drugiej połowy i nikt ani nic tego nie zmieni  ;)  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zwiazki ktore opieraja sie raczej na materialnych rzeczach a nie uczuciach i innych wartosciach czesto koncza sie porazka.


Darku nigdy nie jest za pozno by sie z kims zwiazac. tylko zalezy czym sie kto kieruje.Uczuciami,rozsadkiem czy bogactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zdesperowane? no może, albo myślą że druga taka okazja już się nigdy nie powtórzy.      :P    :)

Zdesperowane to sa te dziewczyny,ktore procz ladnego wygladu niczym nie sa w stanie soba reprezentowac,bo w srodku pustka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Darek głos rozsądku hihi :)

Zdesperowane facetów naciskają same bądź gorączkowo tworzą przyszłość w główkach z facetem którego ledwo poznały, okazji może być wiele ale tego nie wie nikt ...... takie jest przeznaczenie a przeznaczenia nie oszuka bo życie to teatr a my marionetki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zdesperowane to sa te dziewczyny,ktore procz ladnego wygladu niczym nie sa w stanie soba reprezentowac,bo w srodku pustka :)

Jak ktoś chce mieć ładną debilkę, jego sprawa.     :)    Tylko to jest na krótką metę.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

pozniej jest szybkie znudzenie i wymiana na lepszy model lub gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aniu, tylko że i rozsądny facet nie da się nabrać na takie nic, fakt jest mało takich facetów, ale to nie dinozaury że całkiem wyginęły.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean sa tacy co patrza wylacznie na wyglad,aby dziewczyna byla tylko ladna i zgrabna,lecz czy inteligetna to juz dla nich bez znaczenia.

 

Jak dla mnie to liczy sie charakter i wartosciami jakimi sie kieruje w zyciu.  A to czy ma 5h czy 100h to jest bez znaczenia. Moze jezdzic nawet lublinem albo fiatem 126,ale ma mnie szanowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się Aniu, to Ty masz być dla niego, a on dla Ciebie wszystkim.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oj wszystkim to moze nie

A znasz to,ze chlopcy to lalusie i potrzebne im mamusie by do snu ich ukladaly i pampersy zmienialy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz się liczyć tylko Ty, jeżeli ważniejsze będą dla Twojego wybranka inne rzeczy, praca, pole, to Ty będziesz już zawsze na drugim planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oczywiscie,ze na pierwszym mijscu powinien byc czas dal siebie by spedzac,ze soba jak najwiecej czasu,fajnie by bylo gdyby czasem jednak zechcial mnie tak doslownie nosic na rekach , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak będzie prawdziwie kochał, to dosłownie będzie i nosił na rękach     :)   Oczywiście trzeba i pracować, samo nic się nie zrobi, jednak najważniejszy w życiu jest drugi człowiek, hektary, pieniądze, dzisiaj są a jutro może nie być.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak a wiekszosc to leci na te hektary,Chociaz z drugiej strony to wielu rolnikow z duzymi hektarami to samotni kawalerowie,wiec chyba dziewczyny boja sie wiazac z takimi chlopakami myslac,ze tylko bedzie sie pracy poswiecal albo one beda musialy duzo na gospodarstwie pracowac, Nie wiem dlaczego tak wlasciwie jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A mnie moj mezczyzna to powien nosic za samo to,ze jestem tylko jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dużo jest samotnych tylko dlatego, że boją się że żona odbierze im te hektary.    :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Nikt wiecznie żyć nie będzie, a jak jest żona to i przyszły sukcesor owych hektarów. :)

 

Jak będą dzieci to się ziemie przepisze a nie tak żeby po gazetach :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt wiecznie żyć nie będzie, a jak jest żona to i przyszły sukcesor owych hektarów. :)

 

 

No i mamusia już synka odpowiednio naprowadzi, jak to żona zmarnuje mu życie i hektary.    :P     :)   KOŁO zawsze się zamknie.      :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj