Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

O kurde :D:P no i właśnie to gadanie o wszystkim to czasami nie pasuje :P no ale nic na to nie poradzę ze lubię :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

jak sie kocha to sie akceptuje wady i zalety ;) bo zalety przykrywaja wady ;) czy ja wiem takie gadanie o wszystkim to nie jest taka wada :P glowa do gory :D 


Ale nie  wszystko robic ;) 


Ale nie  wszystko robic ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Ale czlowiek bardziej przekonuje udowadnia czynami ;) a nie slownie :P np milosc :D mozna slownie ale przytulenie nic nie zastapi przytulenia :P czyny najbardziej przekonuja udawadniaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmar    2

eh... kilka godzin tu nie zaglądałem i musiałem czytać parę stron żeby wszystko nadrobić. Kiedy wy macie czas na zaglądanie w internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

u mnie pada desz :P sloma mokra wiec nici z prasowania a oborze co do roboty to zrobione ;) wiec czekam na pogode do prasowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

U mnie Córa chora a nawet jakbym była w malinach pakiet jest wiec i chwila się znajdzie :D u nas dziś słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmar    2

no to lato nas za bardzo nie rozpieszcza. siano leży i czeka na lepszą pogodę żeby zebrać. a ja już po żniwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

A mi wi-fi łapie do połowy podwórza :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

U mnie tez ładnie łapie ale już za stodołą w malinach lipa... Tak to jest z pogoda jak cos chce sie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

A no lato nie rozpieszcza ;) zamiast deszcz padac jak zboze roslo to pada jak kosic :P ledwo zniwa ukonczone z trudem a slomie to juz nie wspominam bo dzien pada dzien normalnie i to taka pogoda jak w tamtym roku susza tak w tym mokro jak zniwa :P z domu tak sie nie chce wychodzic w taka pogode :P goraco zle pada deszcz zle zimno zle... zawsze jest zle ;) chyba ze ma sie pieniadze to nic nie trzeba robic :P

Edytowano przez Fendt308lsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasio121    0

Dobry wątek. Ale po co kogoś na siłe trzymać? Nic na siłe jak to się mówi. Jak ktoś nie chce być na wsi, to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Prawda.. juz lepiej badz samotny chlopie ;) moze kiedys znajdziesz swoja wybranke a jak nie to trudno reke masz wiec wiesz gorzej by bylo jak by reki nie bylo :D;) troche zartow nie zaszkodzi c; bez reki ani w te ani w te :D 

Edytowano przez Fendt308lsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj