Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MasterRoj    82

Czemu niektórym się marzy by mieć takie ranczo i chyba małżeństwo to taka jedyna okazja by z czasem stać się posiadaczem hektarów.

Do technikum rolniczego w moich stronach to chyba z połowę stanu to młodzi z miasta wiec i w mieście są tacy co myślą o rolnictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

U mnie laska chce faceta z ha i to powyżej 50 najlepiej ale ona ciągnikiem nie umie jeździć a 30lat ma. Ugotować coś może bo myśli że faceta jedzeniem zwabi ale mi się wydaje że chyba jest w błędzie

Czysty przykład ustrawienia się w życiu no ale przecież to jej sprawa :) jej cyrk :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Gosik ja się pytam o ciebie co ci tam po głowie chodzi. :D

 

Ja tam się tylko otarłem o rolnictwo i przyszłość wiąże w pracy poza rolnictwem, ale lubię takie klimaty  mi to jakoś nie przeszkadza. :)

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ojjj lepiej nie wnikajmy co mi chodzi po głowie :D różne rzeczy :D

Przecież nie mogę założyć z góry ze musi być rolnikiem bo nie wiem jak będzie :)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Musimy mieć cel na horyzącie a takie cele rodzą się z założeń.

 

Ciekaw jestem jaki sie tam Gosi marzy ten jedyny. :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Czysty przykład robienia co mamusia każe bo im tak pasuje męczyć się nie lubią i pocić bo to bleeee ale kasa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Z tą kasą to różnie jest ;)

 

L opis ci się zmienił czyżby jakieś zmiany się szykowały? :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Jak ktoś nie zdaje sobie sprawy ile trzeba w gospodarkę włożyć to tak jest :D u mnie ?? U mnie mnóstwo zmian w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Czysty przykład robienia co mamusia każe bo im tak pasuje męczyć się nie lubią i pocić bo to bleeee ale kasa super

I takie to pozyja a nie tak jak my na ciągniki się pchamy :D

 

 

Master nie zagaduj mnie tylko do roboty się bierz :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gosiu ale jak żyć z kimś kto nie umie pomóc i ma odruch wymiotny po wejściu do obory bo świnie śmierdzą w ich uważaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Są osoby które by to zaakceptowały i tyle :) może nawet by im pasowało ze nie chodzą do oborytylko czekają na nich w domu :)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Ja bym zwariowała jakbym w żniwa czy przy wykopkach nie pomogła. Teraz siedzę w domu bo Córa chora i nie ma opcji wyjść w maliny :( zwariuję z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Jakbyś tej dziewczynie powiedziała co Ty robisz, że tak robisz to ona by stwierdziła że zwariowalas kompletnie :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

zawsze można powiedzieć że pachnie inaczej :D to takie perfumy szanel

 

psycha siada bo się nie chce chcieć :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

No racja w gospodarke to mozna wladowac i ladowac pieniadze ;) ale zawsze sie zwraca po pewnym czasie :P czy ja wiem jaki smrod :D ? ja juz nic nie czuje jak sie pare lat chodzi do obory c; 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Cocoszambonel :D :D ona wie i się dziwi bo według niej facet jest od tego nie baba bo baba ma sprzątać gotować itd ja osobiście wolę moje ciągniki niż robienie placków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

E tam :D wszystko by się robiło tylko czasami doba moglaby mieć 30 godz :):P

Widzisz Kasiu, ona ma takie podejście i znajdzie chłopaka tez z takim podejściem i pasuje :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Kilku miała to albo mamusi nie pasował bo w polu robić nie chciał wolał inną pracę albo jej nie pasowało jego zachowanie albo poznał sie na niej i rodzince teraz sama siedzi. To trzeba mieć charakter a nie wstydzić się rozmawiać z facetem. :D albo to może ze mną jest coś nie tak za bardzo śmiała jestem albo za dużo wiejskiej perfumy hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Nie wiadomo właśnie czy ta śmiałość to dobrze czy źle :P tez się zastanawiam :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

faceci nie lubia strasznie pewnych smialych dziewczyn ;) wiadoma taka nie smiala cnotka ;) bardziej faceta namawia do tego zeby ja poznac i zeby otworzyla sie przed nim :) zeby to on mial satysfakcje ze ja zdobyl sam :D wiem troche chore ale nie ktorzy faceci tak majA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj