Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Kasiu, to tak jak mi :) wystarczy jedno słowo i wiem który ciągnik i jaka maszyna :P i to jest przyjemność a szczerze to pozapinam ale wole iść do byczkow niż jechać w pole :P ale pojadę tez :D:P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu przekonałaś mnie, żenię się, tylko jeszcze nie wiem z którą bo kandydatek brak  :D

A mam takie pytanie, jak krzywo podjadę to pługa obrotowego ważącego 1,5t to żonka go też nadrzuci żebym się przestawiać nie musiał?  :lol:  :P  jak tak to w sobotę ślub biorę   :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Kasiu bo ja wolę być bliżej ziemi ,niż na wysokościach. :rolleyes:  :D

Darku to szukaj bo sobota za pięć dni i nie zdążysz  :D

Hej LL jak miło że wróciłeś  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Adrianku ja podjeżdżam wolniej a dokładnie pod maszyny. Gosiu jak trzeba to wózek czy przyczepę sama podepnę pługi to już inna bajka ;) Dareczku to podjeżdżaj tak aby się nie przestawiać milion razy :P Weris mnie przed dzieckiem tata odgonić nie mógł od ciągnika nawet orka sprawiała frajdę a tata mial kilka minut przerwy. Lubię to ;)

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Agregaty, kosiarka i prasa to tez nic trudnego :):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Agregaty i prasa jak najbardziej kosiarki nie posiadam. Z opryskiwaczem różnie ;)

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

weris nie wiem czy się jednak wyrobię do soboty, ale myślę że przed orkami coś upoluje  :D

 

Kasiu, póki nie mam żony to tak podjeżdżam ale żona by zmieniła to, po co mam tyle kręcić kierownicą jak żonka nadrzuci  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmar    2

Cześć, na tym forum jestem nowy. Ale tak czytam te wasze "wypociny" i jestem trochę pod wrażeniem. Jeszcze nie widziałem żeby młode dziewczyny jeździły ciągnikami. a jeszcze jak mówicie że to dla Was frajda to już w ogóle pełen podziw. W moich stronach takich dziewczyn to już nie ma, a przynajmniej o takiej nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Agregaty, kosiarka i prasa to tez nic trudnego :):D

 

 

hahaha nie wierzę, piszesz poprawnie, jednak lekcje nie poszły na marne  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

A kombajn? Raz mi pozwolili :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Z podjeżdzaniem pod maszynę to jest tak: jak nikt nie patrzy to chwila moment i podpięta, a jak sie ktoś patrzy to poprostu nie wychodzi 

 

i nie mogę pojąć czego to tak jest  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No tak jest zawsze ;D
Darek, tylko w Małopolsce nie mówi się presa tylko prasa :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Adrian rzucają urok na Ciebie i tyle  :D przywiąż sobie czerwoną wstążkę do ciągnika, podobno pomaga  :lol:

 

Gośka jesteś w błędzie, wszędzie mówią prasa tylko w Wielkopolsce mówią dziwnie bo presa  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Darek jak kombajnem podjeżdzam po heder, to jak jestem sam to chwila i mam zapęty, a jak ludzie się patrzą jak to robię to mi schodzi 4x dłużej 

 

Urok? coś chyba w tym jest  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Byli kiedyś z łódzkiego panowie i tez presowali a nie prasowali :D Adrian jak się mówi w świętokrzyskim albo mazowieckim prasa czy presa? :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Prasa w świętokrzyskim i mazowieckim  :P

 

a na zachodzie na rozładowywanie przyczepy mówią składanie  :lol:   me zdziwienie było zdumiewające  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Darek jak kombajnem podjeżdzam po heder, to jak jestem sam to chwila i mam zapęty, a jak ludzie się patrzą jak to robię to mi schodzi 4x dłużej

 

Urok? coś chyba w tym jest :P

To podpinaj w nocy jak nikt nie widzi albo drugi wariant zaraz z wiosny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Cześć, na tym forum jestem nowy. Ale tak czytam te wasze "wypociny" i jestem trochę pod wrażeniem. Jeszcze nie widziałem żeby młode dziewczyny jeździły ciągnikami. a jeszcze jak mówicie że to dla Was frajda to już w ogóle pełen podziw. W moich stronach takich dziewczyn to już nie ma, a przynajmniej o takiej nie słyszałem.

 

Witaj :) ja sobie nie wyobrażam życia bez jazdy na ciągniku i bez pomagania to trzeba mieć we krwi :D

Adrianku jakbym ja patrzyła podjechałbyś książkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

To podpinaj w nocy jak nikt nie widzi albo drugi wariant zaraz z wiosny:-)

 

 

Lucky, tylko że ja czasami 3 razy dziennie kładę heder na wózek żeby przejechać z pola na pole  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

weris  jak nie ma powodu to się nie czepiamy a jak jest powód trochę trzeba  :D ale to tak wiesz, po znajomości to tak delikatnie się czepiam  :P

 

Adrian byś miał bizona, to byś wszędzie przejechał bez odpinania hedera  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmar    2

@Laleczka to akurat prawda. to już trzeba się urodzić z tą smykałką do gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj