Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    420

no przecież sam w ,,kawalerkę" nie będę szedł, pójdę do Ciebie z bocianem, my się będziemy bawić a on będzie na kominie czekał, zobaczymy co z tego wyjdzie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

A ile my mamy lat żeby się bawić? :D ahahaha :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

no razem to z 5 dyszek mamy  :lol:  :P

tak, tak, uważaj bo Ci uwierze że nie wiesz o jakie zabawy chodzi  :P


hej Kasiu  :D

po nitce do kłębka i może mi się uda  :wub:  :P chyba że mi ktoś tą nitke w połowie przetnie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek jest nieugiety :D
Nie wiem jakie zabawy masz na myśli, wytłumacz mi :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

Adrian pieniedzmi i luksusowym zyciem to na 100% zatrzymasz ;) a drugiego sposobu to nie znam musi sie w tobie zakochac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Witaj Adi :P jeżeli kobieta kocha wieś i pracę na niej to problemu nie widzę i oczywiście musi kochać wybranka .... Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz :D jak coś kupuje się wspólnie lub buduje jest większa satysfakcja :D każda kobieta pojęcie luksusu rozumie inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witać smile.png

Adrian powiem Tobie że idzie kobietę zatrzymać na wsi jeden dobry i sprawdzony sposób to Miłość wzajemna ,a nie luksusy .

Kasia dobrze pisze i mnie ubiegła ,lecz dla mnie luksus to miłość  męża ,a  waszego kolegi z forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

No właśnie miałem nadzieje że kolega stwierdzi, że w takim luksusie miała by żyć wybranka i odpoczywać i miałem mu powiedzieć że życze mu powodzenia jak sobie taką małżonke znajdzie, która nic nie będzie robiła . i leżała cały dzień  :P

 

Jak miałbym sobie przygarnąć kobietę która chciała by tylko leżec i odpoczywać i ciągle mieć jakieś bolączki to szybciej by wychodziła niż wchodziła do mieszkania  :P   :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia jest to zabawa w 500+  :P  :lol:  :lol:  :lol:  na topie podobno to jest  :D

Kasiu z Gosią trzeba twardo bo inaczej to marny los, nie wolno jej pokazywać słabości bo Ona to wykorzysta później  :D to nie jest zwykła kobieta  :lol:

 

Cześć Adrian, zależy co kto rozumie pod pojęciem luksus ale obecna wieś wcale nie odstaje teraz od miasta pod względem warunków mieszkaniowych a druga sprawa i najważniejsza to tak jak koleżanki wyżej pisały, jak się kogoś kocha to się nie patrzy na jego majątek, 

 

Cześć weris  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Darek darek, wciaż tą Goskę chcesz przekabacić  :P

 

ciekawe kiedy Ci się znudzi  :D

 

a propo bocianów to dziś na polach u mnie było ich jakieś piećdziesiąt  :lol:

Edytowano przez adrian3005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

poza miłością musi być jeszcze współpraca :) będąc u męża miałam okazję zaobserwować jak znajomy męża prosił żonę żeby podjechała z przyczepą bo będzie sypał a ona co ?? nie bo pazurki połamie i się zakurzy :D :lol:  mi mąż mówić nie musi sama się pcham do ciągnika a pazurki no cóż i w domu połamać można a później odbudować gorzej z relacjami między małżonkami jeżeli chodzi o odbudowę :P a tu baba za kółkiem ze szponami :) gałka rozwalona wiem może na 30-ste urodziny mężulkowi zakupię nową hihi :P

Adrianku strzeż się coś dużo ich :P

post-128873-0-72854600-1471890981_thumb.jpg

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Cześć Darek  :)

Adrian jest powiedzenie'' kto się czubi ten się lubi ''

Kasia podziw dla Ciebie  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, czy ja Cię zmuszam do czegokolwiek? :D nie bawię się w zabawę 500+ :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Jak by mąż kierował to by pewnie te woreczki musiała włożyć na przyczepę więc wybrała lżejszą prace  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mnie się nigdy nie znudzi bo racja musi być po mojej stronie  :D

 

Kasiu no, no, widzę że coraz więcej kobiet jeździ ciągnikami,  :D to co my faceci będziemy robić za parę lat? odbieracie nam fach  :lol:  jedyne co nam pozostanie to piwko na miedzy  :D  ,,nie chce ale muszę" tak się będziemy tłumaczyć  :P

 

weris no coś w tym jest  :P  :D


Gosia ale ja się nie pytam czy się chcesz bawić,  :P to ja tu ustalam zasady  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ahahaha rozbawiłes mnie Darek :P ty tu ustalasz zasady? Ahahaha :D

My wam nie odbieramy fachu :D pomagamy Wam :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Weris czemu podziw ?? 

Adrianku tak się składa że męża wtedy nie było w pracy był a ja z dzieckiem mamą i tatą pojechaliśmy w pole i pyrki ręcznie były odkopywane dla sportu :P

Dareczku dla mnie to przyjemność przynajmniej jak mąż podpina pługi lub inne sprzęty  wie że na żonkę liczyć może :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

przecież nic śmiesznego nie powiedziałem, tak jest, masz jakieś wątpliwości?  :P

ale to nie jest bezinteresowna pomoc, za pokręcenie kółkiem zrobicie duuuużo  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Kasia, ja mam troszkę odwrotnie  :P

 

Jak ktoś mi przyjdzie pomóc coś podpiąć to się denerwuję i wkurzam bo za każdym razem trzeba im tłumaczyć, lubię sam sobie wszystko zrobić i mam pewność że jest ok  :)

 

bo kiedyś to prawie katastrofa była i od tamtej pory sam zapinam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj