Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Teraz mi się przypomniało takie ładne powiedzenie które usłyszałam w pracy w kuchni :D "chłop to tez stworzenie Boże, gdyby nie kobieta stałby jeszcze w oborze" :D :D :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehehe kopiecie leżącego :P nieładnie ;)

Gosia to ja Ciebie chciałem przygarnąć ,porwać ,a Ty mnie do obory :blink: ,no cóz trudno dam rade :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ale to prawda, bez kobiet to co wy byście zrobili? :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tomasz78, mnie nie kręci, że laski lecą na duże maszyny czy hektary, po całym roku w mieście i pracy, te 3 miesiące w kabinie kombajnu i fendta 714-716 odstresowywuje się.. Do jego kobiety jeżdżę kosić, bo to kolega ze szkoły, kasuję za paliwo i części 310 zł/ ha, gdzie na zarobek dla siebie biorą ludzie od 350 do 370 za Classy.. 

Kocham to ubywające zboże w hederze, sterowaniem tym lexionem, ciszę w tej kabinie i, że mogę pomóc ludziom,rolnikom, którzy przychodzą z prośbą o koszenie, choć czasem muszę odmawiać,bo lexion lexionem, ale noo nie wyrabiam się czasem. Najgorsze są kawałki po 1-2 ha.. bo czas mi ucieka na obracaniu się, a nie koszeniu...

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ale to prawda, bez kobiet to co wy byście zrobili? :P

jak to co? Żylibyśmy sobie dalej na gałęzi :D ,beztrosko,szczęśliwi ,bez zmartwień :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Z kobietą ciężko w życiu, ale bez niej jeszcze gorzej :) Każda marudzi, moja również, ale jak sobie pomyślę, że miałbym szukać innej to aż strach mnie ogrania. Czegoż można chcecieć jak piękna i wkręca się w rolnictwo, bo ja je kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Farmer chyba nic więcej nie potrzeba a ideałów nie ma, każda marudzi :):P

Artur, zawsze możesz tam wrócić jak chcesz :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

W dzisejszych czasach coraz wiecej blachar które leca na twoje dotacje  z uni i na to ze twoj traktor jest wiecej wart od BWM :P i wgl wies jest taka nie fitt bo przeciez smierdzi gnojem i nie ma czasu na wakacje odpoczynek  tylko caly czas sie pracuje znalesc kobiete na wies to wielki skarb ;p szkoda bo teraz bardzo wiele blachar :) co patrza na pieniadze z gospodarstwa :P i wies jest taka nie modna :P ktos napisal ze w miescie jest wyscig szczurow a na wsi to nie :D ? to samo jeden kupi nowy wiekszy traktor to drugi tez chce miec :) zazdrosc za zazdroscia to samo w miescie i na wsi :P zapomnialem ze na mnie to nawet blachary nie leca :D bo mam za malo ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Od kiedy jest 500+ po polskich drogach jeździ znacznie więcej bmw :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

No prawda :P raz jak byłem na zakupach w miescie to slyszalem jak dwie kobiety rozmawiały o 500+ :D to jedna gadala ze za te pieniadze sobie kupią nowe auto na raty :) komu dobrze ale znam takich co mają 6 dzieci albo wiecej nikt w rodzinie nie pracuje bo po co panstwo dla takich da... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kobiety się zwalniają, 2-3 dzieci, 1500 zł to po co do pracy chodzić? Takie myślenie jest teraz :) skończy się 500+ to się wszyscy zdziwia :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Nie no teraz jak dali to nie moga zabrac :P tylko szkoda bo ida pieniadze z podatników jak nie bedzie kasy to zwieksza mandaty?... no ale prosze cie 6 dzieci ? albo wiecej ? dla mnie to juz troche patologiczne... max 3 :P ale nie 6 albo wiecej :D czego nie robi sie dla pieniedzy :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No dobrze ale nie róbmy patologii odrazu jeśli jest ta 6 czy więcej dzieci :) jeśli zachodzą w ciążę tylko dla 500+ wtedy tak albo jak się słyszy ze teraz nagle wszyscy sporzadnieli i nikt nie pije, chcą nagle dzieci swoje odzyskać z domu dziecka itp bo 500+ :/
Będzie podatek od kostki, od betonowego płotu wiec nie martw się, coś znajdą :D:P

Tez jestem za, trójka chłopaków to max :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Ja mam jedną Córę znajoma ciągle mnie namawia na kolejne ale raczej na jednej pozostanie ;) a na wsi facet ma 7 tylko tam dzieci wychowują dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Hah no powiedzmy :D u mnie w okolicy sporo patologicznych rodzin dzieci narobione do pracy i dla pieniedzy :) zamiast zaplacic rachunki kupic wode :P swoje w zyciu widzialem i nikt normalny nie decyduje sie na 6 dzieci.. to tylko moje zdanie jezeli kogos urazilem to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No tak jest, dzieci wychowują dzieci :) no ale jeśli ktoś ma normalne warunki, normalne życie, prace to czemu miałby nie mieć 6 czy więcej dzieci? :D takie jest teraz podejście, 1-2 jak 3 to już dużo a ja się pytam kto będzie robił na moja emeryture do jasnej cholery... :P:D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

No właśnie kto? :D

Jak jest jedno to też nie wesoło dla tego jednego :unsure:

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj