Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

dobrze mówisz jednak widzę że niektóre dziewczyny zostają na wsi

 

moja została i za skarby nie poszła by do miasta :) dodam że na polu bardzo lubi pracować i koło zwierząt też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

To narzeczona kolegi jest z miasta, teraz przyszła na gospodarstwo i podoba jej się. W tym roku przy koszeniu u niego na usłudze rzepaku przyjechała z nim na 2 ciągniki u1224 i weszła do mnie do kombajnu, a ja pełny szok jak spytała "cześć, mogę się z Toba przewieźć :) ?" oczywiście nie miałem żadnych ale, bo to normalne, co usluga to chłopaki siadają.. Zaczęło się od jej pytania.. - odważna nie powiem, (choć ze mną nie idzie siedzieć cicho hehe ) "jaką wydajność ma ten kombajn" , "Boże..jak Ty nim szybko jedziesz, te Bizony połowę tego co Ty jadą kosząc" "zbiornik ile ma litrów pojemności, ile rzepaku wejdzie?" "a jesli moge spytać ile ten lexion kosztował i jaki rok" z każdym jej pytaniem moja pewność siebie ogólnie z zagadywaniem i prowadzeniem rozmowy nikła, a ciągły uśmiech na twarzy hehe. Oczywiście odpowiedziałem na wszystkie pytania..

Powiedziała, że poznała życie na wsi i się w nim zakochała. Nie mają bydła, trzody, nie hodują nic na zarobek, żyją z pola i on pracuje w niemczech ogólnie, a pole jest dodatkiem do jego życia.

 

Ale taka jak ona to jednak na mln.. Inteligętna dziewczyna z miasta, bardzo ładna, zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Może nie jedna na milion ale to co piszesz to rzadkość;/ :D ale fajnie ze są takie dziewczyny :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Farmer trza było ją rwać na lexiona :D Dwunastką jezdzi to i kombajnem dała by rade, a Ty parasol, leżaczek i tak to można świat doganiać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Farmer trza było ją rwać na lexiona :D Dwunastką jezdzi to i kombajnem dała by rade, a Ty parasol, leżaczek i tak to można świat doganiać :lol:

 

Nie miałem tego nawet w głowie :) Byłem w szoku, jak chciała się przejechać, a pytaniami  mnie zabiła ha ha. Nikomu nie dam lexiona prowadzić, jeszcze popsują, a zarabiać na czymś trzeba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur, tu chodzi właśnie oto żeby razem jeździć a nie znaleźć zastępcę :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Może nie jedna na milion ale to co piszesz to rzadkość;/ :D

 

Rzadkość...ja to doświadczyłem pierwszy raz :) Co przyjeżdżam na usługę każdy rolnik wsiada, rozmawiamy i patrzy, nie którzy mln pytań inni tylko patrzą (wolę sam kosić jak nikt nie wsiada, ale no nie wygonie z kabiny przecież) i pytają jak sypie.

Potem się śmiali ze mnie, bo my się z nim znamy i wie jaki jestem, a ona powiedziała, że szczęka mi opadła na jej pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Moja kobieta już kosiła nim chwilę, ale heder za duży, a przejęła się żeby dokładnie pozbierać poleżane zboże i nie ogarniała xD fendtem lubi za to jeździć hehe.

 

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Moim zdaniem czy chłopak czy dziewczyna,jak wsiada na maszynę pierwszy raz czy na taką co nie wie co do czego to nie pcha się odrazu do jej prowadzenia;)

LL Masz jakieś źle wspomnienia ? :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@Goska93, Moja kobieta jeździła ze mną nim jeden sezon dobre 100ha skosiliśmy razem to jak podłapała co i jak to chciała spróbować :)  Najlepiej jak wózek zapinaliśmy cofała 12 razy :D

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Artur, tu chodzi właśnie oto żeby razem jeździć a nie znaleźć zastępcę :P

jak bym miał z dziewczyną kosić wyległe zboże, to chyba lepiej by było się na miedzy położyć :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

jak bym miał z dziewczyną kosić wyległe zboże, to chyba lepiej by było się na miedzy położyć :D

 

Uwierz mi fajna sprawa, pośmiać się można choć ja oczy przymrużałem i lekki uśmiech i nic nie komentowałem, nie robiłem rzędów, więc mogła do woli cofać xD objechała pole 3 razy i sama oddała kierownicę, siadła obok z satysfakcją :)

Ja jej nie proponowałem, była tak ciekawa "to nie może być trudno jak Tobie to tak idzie z tym Joystikiem przód tył i przyciski" a jak siadła za ster to tylko "boże.. zwolnij mi go, jak te...grabie wysunąć bardziej i przyspieszyć" " ustaw mi to tak żeby szło jak Tobie, no weź" i tego typu teksty, i wyszło, że hektar kosiłem 1,5godz...

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Większość dziewczyn jak zobaczy pająka mówi o boże jaki wielki poza tym jest dla nich wszystko małe  :lol:

Gosia na szczęście nie mam złych wspomnień, u mnie tylko ja taki głupi jestem że pcham się do maszyn  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No bo to chodzi żeby najpierw podpatrzec a potem probowac;) ja sama bym nie chciała, popsuje i potem pół życia wypominane :P liczy się chęć :D

Artur w takiej sytuacji to może faktycznie lepiej zostać na między :P
Ja się pcham do maszyn jak juz je ogarnę :D
Bo ja nie wiem czemu tak jest ze chłopaki to wszystko odrazu wiedzą i umieją tylko my dziewczyny musimy się uczyć :P :p


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale na usługi jechała tylko raz, bo komentarze rolników chcących wsiąść do kabiny ją trochę irytowały.. Nie kazałem jej zakładać krótkich spodenek i bluzki top z dekoltem ha ha. Nie wiem co miała w głowie, chciała spędzić czas, bo wolne, a ja od rana do nocy w polu.


Bo ja nie wiem czemu tak jest ze chłopaki to wszystko odrazu wiedzą i umieją tylko my dziewczyny musimy się uczyć :P :P

 

Bo faceci od dziecka w tym siedzą i już na pamięć wiedzą co i jak, a co nowocześniejsza wersja maszyny to tylko coś nowego, ale zasada działania taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ale na usługi jechała tylko raz, bo komentarze rolników chcących wsiąść do kabiny ją trochę irytowały.. Nie kazałem jej zakładać krótkich spodenek i bluzki top z dekoltem ha ha. Nie wiem co miała w głowie, chciała spędzić czas, bo wolne, a ja od rana do nocy w polu.

Ale komentarze były o niej czy że dziewczynę wozisz w kombajnie? Takie życie rolnika, wiedziała chyba o tym ;):D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale komentarze były o niej czy że dziewczynę wozisz w kombajnie? Takie życie rolnika, wiedziała chyba o tym ;):D

 

Nie no o jej wyglądzie :) Ładna jest i ciało ma, a teksty typu "taką dziołcha wozisz to hektary znikają szybciej co :) ?" same komplementy, ale jak słyszy podobne słowa i widzi jak się patrzą na nogi czy jeden z trochę odważniej stanął nad nią, bo chciał się ze mną przywitać i spojrzał w dekolt na 3 sec to zaczęło się jej dziwnie robić. Uśmiechnęła się i ok, ale powiedziała, że ludzie chcą się przejechać taka wielka maszyną, więc niech ze mną jeżdżą, a jak jadę w nasze pola to jeździ ze mną, choć teraz po 3 latach to już ją znudził ten kombajn i wrażenia nie robi, a pod wózek podjeżdża za 1 razem :D

My na wsi nie mieszkamy, w mieście, ja mam rodzinę co ma gospodarstwo, a jej rodzice bizon i 10 ha :) ale szwagier gospodarz, a ona z dziewczyny ze wsi nie ma nic :) Ani śląskiego akcentu, choć mówi, ani pociągu do tego, jeździ, bo jak to mówi chce się w jakimś stopniu wkręcić i nauczyć mojej pasji..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Bo ja nie wiem czemu tak jest ze chłopaki to wszystko odrazu wiedzą i umieją tylko my dziewczyny musimy się uczyć :P :P

 

bo my od dziecka rozkręcamy zabawki, a wy ubieracie lalki :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

bo my od dziecka rozkręcamy zabawki, a wy ubieracie lalki :lol:

 

 

Hahahaha, podsumował i masz odpowiedź hehe. Tylko bym dodał, że rozkręcamy maszyny i ursusy i ztsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ani śląskiego akcentu, choć mówi, ani pociągu do tego, jeździ, bo jak to mówi chce się w jakimś stopniu wkręcić i nauczyć mojej pasji..

Żeń się z nią, lepszej nie znajdziesz :D :D
Artur, teoria upadła bo ja od małej tez tylko rozkrecam :P

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Hehe, od 7 lat z nią jestem, od 3 zaczęła się interesować rolnictwem :) Myślała, że nocami mam kochankę, jak można do 3 w nocy na polu być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No gospodarka, moja kochanka :P
w sumie różne rzeczy można sobie pomyśleć;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj