Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Vt troszkę przekraczasz granice. Tak się składa że coś do mnie startowałeś ale za wysokie progi dla "liska" nie ubliżaj komuś bo piszesz że miły jesteś a zachowujesz się jak szczyl.

No to miałaś rację.         :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Racje z tym ze zawsze bedziesz tym drugim ? :D :D

Edytowano przez valeTudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli liczysz tych których olała, to masz rację.     :D  boli jednak co, że olała?     :P

Gdzie tobie startować było do Damy      :)    no i teraz są skutki zakompleksienia.        :P myślał że to pierwsza lepsza.    :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Jeżeli liczysz tych których olała, to masz rację.     :D  boli jednak co, że olała?     :P

sean  niedawno kreowałeś sie na dość ogarniętego gościa , a teraz sam drażnisz i prowokujesz?? przecież w podstawówce uczą że czasem jest warto ustąpić!! jak ktoś tego nie rozumie,to za widły i w obornik  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

sean  niedawno kreowałeś sie na dość ogarniętego gościa , a teraz sam drażnisz i prowokujesz?? przecież w podstawówce uczą że czasem jest warto ustąpić!! jak ktoś tego nie rozumie,to za widły i w obornik  :lol:

Ty skończyłeś podstawówkę w ogóle? wątpię bo widzę że czytać nie potrafisz kto stale zaczyna.     :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Olala ? :D Poczytaj od 300 strony w gore  kto kogo olal :D Dama haha :D Dama pisze do pierwszego lepszego kolesia zjadla bym cie majac meza ? :D ' :D Siadaj -2 dostales z tej lekcji ''podrywaczu'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Dama pisze do pierwszego lepszego kolesia zjadla bym cie majac meza ? :D ' :D

Dama żartuje, a ty bierzesz wszystko na poważnie.            :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Dama żartuje, a ty bierzesz wszystko na poważnie.            :D   

 

Owszem zartuje :D Ale z Toba nigdy tak nie bedzie zartowac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I co, to ciebie tak boli że może ze mną nie żartować?          :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Boli mnie ze jestes prawiczkiem i lansujesz sie za podrywacza :D Malo tego, wbijasz z wierszami jak przed wojna... :D Nie te czasy tak nie poruchasz :D :D Malo tego lapiesz z kims jakas sprzeczke i uciekasz na komisariat no stary tak robi rycerz ...... ? :D

Edytowano przez valeTudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ty skończyłeś podstawówkę w ogóle? wątpię bo widzę że czytać nie potrafisz kto stale zaczyna.     :)

coś mi się wydaje,że to raczej ty mój drogi masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.  jakoś nie wydaje mi się że pisałem coś o "ZACZYNANIU" tylko o prowokacji. a to są 2 różne rzeczy  tak więc nie udzielaj komuś rad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie martw się o mnie, i mnie nie ucz, bo twoje metody wyszło że nie przynoszą efektów         :P   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Moje nie przynosza efektow Hmm? :D Mozliwe, ale to nie ja bede przez reszta zycia pukal pod stolem w jajko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz już się wypukałeś.     :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Nie martw się o mnie, i mnie nie ucz, bo twoje metody wyszło że nie przynoszą efektów         :P   :D

nie przynoszą efektów , bo jak je stosuje osoba o twojej ambicji ,to się wcale nie dziwę :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Po tym jak byles na skardze u admina jak Ty delikatnie piszesz mmmm :D Myslisz ze tylko ja tu dostane bana ? :D Naczelny podrywacz mezatek bedzie dalej biegal w damskich majteczkach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odpowiadam Laleczce, wpieprza się jeden koleś, odpowiadam kolesiowi, wpieprza się drugi koleś     :)   i wmawiają mi jeszcze że to ja prowokuję.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po tym jak byles na skardze u admina jak Ty delikatnie piszesz mmmm :D Myslisz ze tylko ja tu dostane bana ? :D Naczelny podrywacz mezatek bedzie dalej biegal w damskich majteczkach ? :D

Hahaha, za mężatkę się brał a nie wie nawet co ja mam w awatarze, ty w ogóle wiesz jak wygląda damski tyłek?           2smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj