Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

simsones    106

No i stalo sie wczoraj wybralem sie do Niej. Na poczatku nie bylo za ciekawie ,ale z biegiem czasu powoli rozmowa sie rozkrecila ( poprostu potraktowalem ja jak znajoma tak jak mi doradzaliscie) zaczela sie usmiechac i normalnie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Witajcie kochani :)

Sporo sie tu dzieje :) U mnie tez i nie bardzo tu zagladam do Was :)

  Simsones zycze powodzenia,tylko dzialaj powoli i nie pochopnie a wierze,ze sie wszystko Tobie ulozy tak jak chcesz. :)

Nad dziecmi to fakt trzeba miec teraz duzy nadzor aby wiedziec co ogladaja.

 

Zycze wszystkim milej niedzieli i dobrego odpoczynku ( teraz potrzebny na zblizajace sie zniwa ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur, nie żniwowałam wczoraj jednak  :P  a kaca nie ma :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jutro też jest dzień :D Mnie dzisiaj obudził tel żeby przyjechać kosić, ale jakoś nie mam zwyczaju zapi...lać po ludziach w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No my też nie mamy takiego zwyczaju ale nerwy mnie biorą bo sąsiady wszystkie w polu  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

U nas podobnie o 10 rano pierwszy wystartował , do tej pory jadą . Trochę niema sie co dziwic bo pogoda się pi$%#$oli a ziarno z kłosa leci .


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

No my też nie mamy takiego zwyczaju ale nerwy mnie biorą bo sąsiady wszystkie w polu  :lol:

 

 

ach te zwyczaje :P 

U nas w okolicy w żniwa nie ma pojęcia Niedziela, jest dzień i jest akcja  :P

 

110 km jechałem po częśc dziś ale kupiłem, złożyłem i o 16 byłem już w polu także jak się chce to się wszystko zrobi 

 

Nawet bociana się wygoni żeby Ci tego dzieciątka nie przyniósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

skończy się kiedyś ten temat bociana czy nie? bo sobie wykrakacie to dziecko naprawdę  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Pewno kiedyś się skończy . Ale kiedy ? kto to wie  :lol:

 

dziś 3 latało, chyba przez to że w niedzielę kosiłem  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

nie skończy, dopóki się nie przekonasz do 10 pociech które mi obiecałaś  :P ja mam na to świadków nawet  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, Ty je urodzisz bo ja nie :P

nade mną latają ciagle i jakoś jeszcze nic mi nie przyniosły więc to jedna wielka ściema  :P  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia ale nie wiem czy wiesz, ale sam bocian Ci dzieci nie przyniesie, musi też facet się do tego przyczynić  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nooo Darek, teraz to mnie uświadomiłeś  :huh:  :lol:  to luz, nie ma problemu :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

to pamiętaj jak zobaczysz faceta i gdzieś w pobliżu bociana to uciekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjj  :lol: no chyba że to będę ja to wtedy nie uciekaj  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, ale podobno złapana zdobycz smakuje lepiej niż zdobycz wzięta bez walki  :lol:

też to słyszałam  :lol: dla zasady będę się opierać  :rolleyes:  :P  


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj