Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Cześć :)
Kriss masz dobry pomysł na biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Gosia czy masz mnie za materialistę?  :P ja uważam że 500+ to tylko taki bonus..............................dla tatusia  :lol:, żeby się nie zniechęcił oczywiście  :P  :D

 

Kriss możesz klepać te kołyski bo myślę że się kiedyś przydadzą  :D  :lol:

mówiłem że ją przekonam, to kwestia dobrego podejścia  :lol:

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie mięknę w ogóle :P tylko uprzedzam.. :P zanim do mnie bocian przyleci to o 500+ to będą już wspominać  ^^


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54
darek3    416

Kris dzięki ale na początek wystarczy jednoosobowa, nie szalejmy od razu  :lol: ale do tej pierwszej to i ja bym się chyba zmieścił  :lol:

 

Gosia nie znasz dnia ani godziny,  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie strasz ,nie strasz   :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

E no słyszałem o dziesięciorgu dzieciach więc chciałem iść na łatwiznę ale widzę że Darek woli powoli ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kriss, chyba jak Darek je urodzi  :lol:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

choćbym chciał to Cię w tym nie zastąpię, ale za rękę mogę potrzymać  :lol: zawsze to jakiś udział  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jakiś udział? Jak do końca wytrzymasz, to tak jakbyś to Ty urodził :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Spokojnie,wytrzymam do końca :D chyba że mi Gośka tak rękę sciśnie że mi krew przestanie krążyć :P:D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Streszczajcie się bo niebawem bociany odlatują i będziecie musieli czekać aż do kwietnia

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ulala. Bociany dzielą forum :)

 

Jak to dzielą, może coś połączą :D

vT ty amatorze ptasiego mięsa, szpaki podobno są smaczniejsze :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Spokojnie,wytrzymam do końca :D chyba że mi Gośka tak rękę sciśnie że mi krew przestanie krążyć :P:D

nie chce Cię widzieć na sali porodowej  :lol:  bo krew przestanie Ci płynąć nie tylko w ręce  :lol:  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no faktycznie lepiej jak pójdzie z kolegami na piwo, bezpieczniejszy będzie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

był już tutaj temat porodu, co kobiety robią na porodówce, co mówią, co obiecują :P   :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Zależy ktore kobiety ja mimo bólu ani razu nie krzyknęłam bo wiedziałam że są blisko malutkie dzieci a kobieta która rodziła dwa dni później w ostrym makijażu tak darła japę ze dzieci pobudziła ... Po 4 godz doktorka zrezygnowała i zabrali ja na cesarkę atrakcja nieziemska bo i po cesarce piszczała że nie wstanie. Panowie przy takiej rozwrzeszczanej babie jej mąż uciekł po 20min wrócił po fakcie a jak Wy byście sie zachowali ?? Za dotrzymanie do końca są bonusy np przecinanie pępowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Kasiu, ale jakbym rodziła to może to egoistyczne z mojej strony ale nie powstrzymywałabym się od krzyku z bólu bo obok śpią dzieci, widocznie są w złym miejscu, zbyt blisko sali porodowej mają pokój  ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj