Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

darek3    420

Yyyyyyyyyyyyy Adrian jak byś mógł nie podsuwać tak błyskotliwych pomysłów to byłbym wdzięczny  :P

 

ja wiem że Gośka dużo umie ale nie tyle żeby nie można było jej czegoś nowego nauczyć  :D bo "ta kobita jest taka smakowita"  :lol:  :P

 

Adrian chciałbyś  :P

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Smakowity kąsek powiadasz  :lol:

 

Gośka, będziemy musieli imieniny przesunąc o jeden dzień żebyśmy się nie bili o solenizantkę  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

w gębie to każdy mocny  :lol:  ja już lepiej nie chce żadnych prezentów bo potem usłyszę, że nic za darmo i muszę się odwdzięczyć  :lol:  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

bo w tym kraju nie ma nic za darmo, kobieta też nic za darmo nie da  :P  dobrze mówię?  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

po gębie czasami zarobisz za darmo  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

ale to trza kobietę nie źle wkurzyć żeby dostać po gębie, bo inaczej to jej się nawet ręki nie chce podnosić  :lol: po prostu jej się nie opłaci  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to chyba od kobiety zależy, bo jak wyrywna to z byle czego zrobi awanture :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ahhaaaa jasne, Darek :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

artur a bo niektóre to takie wyrywne i nawet się wytłumaczyć nie dadzą a na szybko to się człowiek tylko w zeznaniach gubi i wpadka gotowa  :lol:

 

adrian 13 lipca ale myślę że to nie jest w piątek bo jak jest to ja pierdzielę nie jadę, z Gośką nie ma żartów, wykorzysta ale i wpier.......ol dostaniemy  :P  :lol:

 

Kasiu jakby ktoś czuł taką potrzebę dostania w twarz to skieruje go wprost w Twoje ręce  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, dobrze powiedziane  :lol:  :lol:  :D  nigdy nic nie wiadomo  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Adrian Darek to jedzcie obaj ale by sie Gosi nie narazac to siedzcie u niej po cichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia  bo ja Cię dziewczyno znam i wiem na co Cię stać  :P

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

13 w środe wypada. To macie chłopaki całe 10dni na przygotowania. Tylko lepiej by było pierwszy przed południem a drugi po południu, bo tak razem to kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean analizując poprzednie posty uważam iż Leon wykazał się tutaj gracją i zachował się jak dżentelmen broniąc honoru bodajże Gosi...

Z tego co ja widzę to nikt nikogo tu nie podrywa, są to luźne rozmowy a chwilami schodzą na zły tor. Może zacznijmy od początku wszystko i piszmy do siebie z szacunkiem . Ludzie po co te złośliwości z Waszych stron ( Sean u Ciebie również kilka było ) przecież możemy pisać normalnie jak dorośli ludzie żartując sobie a nie docinając na każdym kroku bo mamy tu syzyfową pracę każdy broni swoich racji i ubliża jeden drugiemu wyluzujcie troszkę niektóre teksty olejcie i bądźmy jedną wielką szczęśliwą wirtualną szaloną rodzinką :D :D

Arturku kochany wszystkiego najlepszego sto latek i dużo zdrówka :wub:

 

Hmm, widzisz Kasiu, tylko że ja nie zrobiłem uszczerbku na honorze Gosi, a zresztą jakby tak było to nie róbcie z Gosi jakiegoś ułomka by nie mogła sobie ze mną poradzić sama, wątpię by potrzebowała jakiegoś Leona do obrony     :)    Ja jestem gotowy wszystko puścić w niepamięć, bo nie mam zamiaru z nikim tu wszczynać kłótni,  owszem Masz rację czasem mnie ponosiło, przyznaję, ale przeanalizuj na spokojnie wszystkie posty, a dojdziesz do wniosku że nigdy pierwszy nie wszczynałem  z nikim zaczepek, ale na chamstwo zawsze odpowiem chamstwem.   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

To ja przyjadę z prezentem w nocy :D

Sean proponuję wszystko puścić w niepamięć i zacząć od nowa . ;)

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Artur, Wszystkiego Najlepszego.      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gosia  bo ja Cię dziewczyno znam i wiem na co Cię stać  :P

powtarzam się znowu ale Darek, mało wiesz  :lol:

 

przyjedzcie, mama Was ugości, tata przemagluję a ja posiedzę i się pośmieje  :P  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj