Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Goska93    147

Pewnie że nic się tu nie zmieni z powodu mojej jak to nazwałaś "błyskotliwej" uwagi    :)   zresztą co miałaś biedna napisać.    :)

i całe szczęście jak się nic nie zmieni :D :D co by nie napisać to i tak to podważysz więc koniec tematu bo i tak nie warto ;)  :P  

LL co się pośmieje to moje :D 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no jak się ekipa zbierze, to śmiechu więcej niż przy oglądaniu kabaretu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

znowu będą walki????  :P  

 

ja oglądałem mecz a te karne to..........................jedno wielkie gów.................o  :D Polacy to przynajmniej w światło bramki trafiali a tak Niemcy jak i Włosi kilka razy ładowali piłkę ale w kibiców  :lol: jak dla mnie te karne to porażka, Polacy przynajmniej pokazali klasę  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

ja to jak zwykle będę sędzią  :D w końcu mam już doświadczenie w tym  :lol: chyba że żadna dziewczyna nie będzie walczyć to rezygnuje z tej funkcji  :lol:

 

artur w pierwszym rzędzie będzie niebezpiecznie, bo jak polecą "wióry" to możesz oberwać  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nic się tu nie zmieni z powodu mojej jak to nazwałaś "błyskotliwej" uwagi :) zresztą co miałaś biedna napisać. :)

Dlaczego uważasz,że jest biedna?To raczej ciebie mi szkoda Panie wszechwiedzący...masz zbyt wygórowane ego- pewnie wszyscy w twoim otoczeniu mają cię już dość,to czepiasz się ludzi w necie :P a kto dał ci takie prawo? Czepiasz się dziewczyn...to albo masz poważne kompleksy poniżej pasa albo wcale nie jesteś mężczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co się chłopcze wpieprzasz jak ciebie tu nikt o nic nie pyta      :)    obrońca "uciśnionych" się wielce znalazł.     :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420
leonzawodowiec12383

może sean dostał kosza od swojego chłopaka i wpadł w depresje i dlatego pier...........li jak potłuczony  :P  :D  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Darku, bo zmienię o Tobie zdanie.      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

ooo kolegę chyba poruszyło :P

bo tu nikt nie pyta o pozwolenie, żeby napisać, nie musi :D :D

 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

zdanie innych na mój temat mnie mało obchodzi  :P

 

Ania lucerna uschła także po ptokach już  :lol:  :D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i całe szczęście jak się nic nie zmieni :D :D co by nie napisać to i tak to podważysz więc koniec tematu bo i tak nie warto ;)  :P  

LL co się pośmieje to moje :D

Czemu nie podważam postów Kasi    :)     podważam posty zazdrosnych podrywaczy którzy od lat są zdolni tylko do pisania i panien którym się wydaje że są pępkiem świata.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean powiem ci cos z niektorymi znamy sie bardzo dobrze bo mamy kontakty do siebie prywatne :)


To co ja u ciebie bede robic teraz  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, tyle ha to musi boleć jak uschło  :lol:  :huh:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ooo kolegę chyba poruszyło :P

bo tu nikt nie pyta o pozwolenie, żeby napisać, nie musi :D :D

Nic mnie nie poruszyło, tylko znam ja dobrze tych wiejskich "dżentelmenów" mądrych tylko w necie.          :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Gosiu on to spesjalnie zrobil zebym nie pojechala do niego

boi sie mnie *' )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

LL ja zawsze uważałem że żaden poeta nie ma dobrze w głowie i jak widać kolega sean jest tego żywym  dowodem  :P a linczu się nie boję, niech próbuje szczęścia  :D

 

Gosia może jeszcze odbije, trzeba ją tylko dobrze zmotywować że się do czegoś przyda jeszcze  ;)  :D jak myślisz? przyda się na coś lucerna w czystym siewie?  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Nic mnie nie poruszyło, tylko znam ja dobrze tych wiejskich "dżentelmenów" mądrych tylko w necie.          :)

 

to dobrze, że tak dobrze siebie znasz ;) 

Gosia może jeszcze odbije, trzeba ją tylko dobrze zmotywować że się do czegoś przyda jeszcze  ;)  :D jak myślisz? przyda się na coś lucerna w czystym siewie?  :P  :D

 

pewnie, że się przyda :D :D zawsze :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean powiem ci cos z niektorymi znamy sie bardzo dobrze bo mamy kontakty do siebie prywatne :)

To co ja u ciebie bede robic teraz  :)

 

I co mnie to obchodzi z kim kto ma kontakty     :)

Nie mam pojęcia co Ty u mnie chcesz robić teraz.      :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

 

pewnie, że się przyda :D :D zawsze :D

 

to idę podlewać tą lucernę, przywróciłaś mi nadzieję w nią  :D

 

Ania a dlaczego miałbym się Ciebie bać? przecież miałaś tylko zgrabić grabiami tą lucernę a to raczej bezpieczne narzędzie jest, zwłaszcza bez "zębów"  :lol:

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się chłopcze wpieprzasz jak ciebie tu nikt o nic nie pyta :) obrońca "uciśnionych" się wielce znalazł. :D

Chłopca to idz poszukaj sobie w swojej sypialni...nie tobie oceniać co mi wolno, a co nie :) miło? Robię tylko to co ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj