Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KRISS75    54

 dobrze ze jest tylko jedna jasna zasada inne chwyty dozwolone :D

Czuję tutaj jakiś podstęp :rolleyes: co to znaczy inne chwyty :blink:

 

Cześć :-) ja rezerwuje miejsce w pierwszym rzędzie

Magus schowaj tą czekoladę bo Krisek i tak dobrze wygląda;-)

Tomek no wypraszam sobie ;[ ja dobrze wyglądam :blink: gdzie :D

Gosiu czyżby naszło Cię zwątpienie :D

Hmm to może ja na osobistego trenera i masażystę Gosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Krisku Arturek wyraźnie napisał jedna zasada :P inne chwyty dozwolone w takim razie :P ale choćbyś mnie torturował nie powiem :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Kasiu jak nie po dobroci to mogę jakąś torturę wymyślić :P tylko nie wiem co by na to powiedział Twój mąż i moja żona ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

patrzcie patrzcie jak sobie stanowiska obstawili, tak się cieszą a tu nie ma na co  :lol:  :huh:

jak już to dziewczyny będą sędziami, masażystami itd :D  a po drugie nie zamierzam zrobić nic więcej jak tylko zdjąć bluzkę ahahaha  :lol:  ^^


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hahahaha :) to w jaki sposób Ty chcesz mnie torturować ?? :P ja jutro jadę do lekarza i dziś chcę sobie jakoś humor poprawić bo nieciekawie to wygląda a strzelenie piwka czy sety na lepszy humor i odwagę odpada  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

a wiesz że może tak być jeść nie mogę picie też kiepsko idzie i problemy z oddychaniem bo coś mnie w gardle dusi jakby coś w przełyku mi się zrobiło więc jak się nie uduszę lub jutro na badaniach nie padnę to się z pewnością odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

patrzcie patrzcie jak sobie stanowiska obstawili, tak się cieszą a tu nie ma na co  :lol:  :huh:

jak już to dziewczyny będą sędziami, masażystami itd :D  a po drugie nie zamierzam zrobić nic więcej jak tylko zdjąć bluzkę ahahaha  :lol:  ^^

 

no przecież nam tylko o to chodzi, zdejmiesz bluzkę pod którą nie będzie już nic  :P osobiście przed walką będę sprawdzał czy nie oszukujesz  :lol:  ;)

 

Kasiu nie dramatyzuj, nie ma co się martwić na zapas, co ma być to będzie a będzie dobrze  ;)  musi 

pamiętaj złego diabli nie biorą  :D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

hahahaha :) to w jaki sposób Ty chcesz mnie torturować ?? :P ja jutro jadę do lekarza i dziś chcę sobie jakoś humor poprawić bo nieciekawie to wygląda a strzelenie piwka czy sety na lepszy humor i odwagę odpada  :(

To taka moja ulubiona tortura ale jeszcze nie ma 22 :P ewentualnie jak jesteś bardzo ciekawa to powiem Ci na PW  :D 

Będę trzymał kciuki za Ciebie,szybkiego powrotu do zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur może jednak bez świadków?  :rolleyes:  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

 a po drugie nie zamierzam zrobić nic więcej jak tylko zdjąć bluzkę ahahaha  :lol:  ^^

 

wystarczy :D ja się zajme resztą :lol:

Też wolałbym bez świadków, to może zrobimy audiorelacje dla kibiców

 

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Jej Panowie tyle miłych słów :) dziekuje :D Dareczku wiem ze nie biorą a tym bardziej że ja mam chody tu i tam :) VT swoje szybko odsiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

wystarczy :D ja się zajme resztą :lol:

Też wolałbym bez świadków, to może zrobimy audiorelacje dla kibiców

 

może im po prostu opowiemy coś w skrócie?  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

wystarczy :D ja się zajme resztą :lol:

Też wolałbym bez świadków, to może zrobimy audiorelacje dla kibiców

 

 

Artur o ile sie nie myle robisz cos z Gosia juz kilka ladnych miesiecy a narazie nic nie zrobiliscie :D :D Lala no nie wiem czy tak szybko za te podrywanie starych kawalerow :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

wy już macie tutaj więcej widzów niż jest polskich kibiców we Francji  :P  :lol: fama poszła, teraz czekamy na spektakl  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Artur o ile sie nie myle robisz cos z Gosia juz kilka ladnych miesiecy a narazie nic nie zrobiliscie :D :D Lala no nie wiem czy tak szybko za te podrywanie starych kawalerow :D :D

właśnie, o ile się nie mylisz :D:P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Artur może jednak bez świadków?  :rolleyes:  :D

 

wystarczy :D ja się zajme resztą :lol:

Też wolałbym bez świadków, to może zrobimy audiorelacje dla kibiców

 

Teraz chcecie bez świadków  :blink:  nie ma mowy już się nie wymigacie.Wiecie jaki zawód sprawilibyście waszym fankom i fanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

VT zgadłeś :D ale Wy jesteście zboczeni, takie rzeczy oglądać  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj