Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KRISS75    54

Maguś nie mam Ci co wybaczać.Popieram.Znamy się tutaj niektórzy już dość długo i w moim odczuciu jesteśmy jak rodzina a ktoś wchodzi z butami i od samego początku z takimi tekstami nie znając nas.Nie mam nic przeciwko nowym osobom bo to ogólne forum ale jak napisałem trochę więcej taktu w stosunku do dziewczyn i starszych stażem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Tak Aniu będę się szeroko uśmiechać do gościa jak pisze tobie ze chce tobie wyczesac bobra czy jakoś tak i na Tomka ze ma jakieś braki...
No w takiej chwili mnie ponosi bo chamstwa nie lubię.
Wejdź,popisz normalnie grzecznie a nie w taki sposób,a teraz szybko edycja żeby z innych zrobić frajer..no wybacz..
Dość o nim...
Kris wiesz ze weris lubi wilki? Wiedziałeś o tym..masakra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Ech niektórzy tak mają.... U nas dziś pogoda do rwania idealna bo nie pada i gorąco nie jest. Czasem tylko mrzawka wyskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

mago wiesz o czym mysle.Mnie troche poznaliscie i widac na co mozna sobie pozwolic.A tak wlasciwie to w BIeszczadach jest sporo wilkow i juz cos slychac ze sie rozprzestrzeniaja w dalsze tereny wiec niezbyt bezpiecznie w tych moich stronach.Powazni ludzie umieja sie smiac i zartowac tylko malolaty chca blyskotliwie sie wykazac myslac ze imponuja a tu wrazenie zadne :)


Tomek przeciez fajny chlopak i jak wiekszosc tu jestescie fajowscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak Aniu będę się szeroko uśmiechać do gościa jak pisze tobie ze chce tobie wyczesac bobra czy jakoś tak i na Tomka ze ma jakieś braki...

No w takiej chwili mnie ponosi bo chamstwa nie lubię.

Wejdź,popisz normalnie grzecznie a nie w taki sposób,a teraz szybko edycja żeby z innych zrobić frajer..no wybacz..

Dość o nim...

Kris wiesz ze weris lubi wilki? Wiedziałeś o tym..masakra :-D

Czepiasz się "adwokatko" innych nadal, więc ci odpowiem,  edycja to było dopisanie że nie mam przyjemności z tobą pisać a nie wymazywanie czegokolwiek bo nic złego nikomu nie napisałem    :)  sama uczepiłaś się mnie jak rzep i udajesz świętą, ciekawi mnie skąd w tobie więcej jadu niż w przeciętnej żmii ?     :)   Czy z tobą jest coś nie tak że żartów nawet nie umiesz odróżnić? gdzie kogoś obraziłem? pokaż mi taki post? a ja ci pokażę wcześniejszy gdzie to mnie zaczęli się czepiać, wrzuć dziewczyno na luz i inni też bo to jest forum publiczne a nie zamknięty klub, nie chcesz to nie czytaj i nie wpieprzaj się miedzy wódkę a zakąskę.        :)

Powazni ludzie umieja sie smiac i zartowac tylko malolaty chca blyskotliwie sie wykazac myslac ze imponuja a tu wrazenie zadne :)

 

 

 No właśnie poważni ludzie umieją z wszystkiego żartować, a Ty może i umiesz tylko jesteś jak chorągiewka na wietrze, nie masz własnego zdania, jesteś podatna na wpływy innych, widać to gołym okiem.       :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Maguś myślałem że Weris to taka mała potulna owieczka co się boi wilka  ;) 

Kasiu to jeszcze Ci zostało tych malinek ?Przyjechał bym na rwanie i zabrałbym ze sobą ale obawiam się że nie dowiózłbym do domu tylko po drodze wszystko zjadł :P

Kolego to Ty trochę wyluzuj.Jesteś tutaj nowy a wyjeżdżasz z takimi tekstami do dziewczyn i teraz obrażasz koleżankę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

 

 

 No właśnie poważni ludzie umieją z wszystkiego żartować, a Ty może i umiesz tylko jesteś jak chorągiewka na wietrze, nie masz własnego zdania, jesteś podatna na wpływy innych, widać to gołym okiem.       :)

Co Ty o mnie wiesz nic> O Mago drugie tyle nic.Nieznasz tu nikogo i zamiast sprobowac poznac to wchodzisz i krytykujesz,piszesz zboczenstwa uwazajac ze w ten sposob znajdziesz latwa dziewczyne .CZytaj ze zrozumieniem moje odpowiedzi na Twoje posty .Tu nikt nikomu nie ubliza i nie narusza niczyjej godnosci,Ty to zrobiles i dlatego wszyscy teraz jada na Ciebie.Zarty sa na luzie nasze i nikogo nie obrazaja,

Kriss chamstwo i podlosc ludzka nie zna granic i miary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean jeszcze dla Twojej wiedzy to ze tu piszesz pod pseudonimem nie pozostajesz calkiem anonimowy mozna cie latwo znalesc i dowiedziec sie kim jestes naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.Nieznasz tu nikogo i zamiast sprobowac poznac to wchodzisz i krytykujesz,piszesz zboczenstwa uwazajac ze w ten sposob znajdziesz latwa dziewczyne .CZytaj ze zrozumieniem moje odpowiedzi na Twoje posty .Tu nikt nikomu nie ubliza i nie narusza niczyjej godnosci,Ty to zrobiles i dlatego wszyscy teraz jada na Ciebie.Zarty sa na luzie nasze i nikogo nie obrazaja,

Kriss chamstwo i podlosc ludzka nie zna granic i miary :)

 

Powtarzam, konkrety gdzie w którym poście obraziłem kogoś pierwszy, widzę że to Ty sugerujesz mi podłość i chamstwo, konkret, pokaż mi gdzie Ty poczułaś się tak bardzo urażona, a przeproszę Ciebie       :)  nazwałem pierwszy kogoś  durniem?  ja piszę zboczeństwa?   a kto pisał że zrywa pomidory nago, uważasz to za normalne     :)   

 

 

Sean jeszcze dla Twojej wiedzy to ze tu piszesz pod pseudonimem nie pozostajesz calkiem anonimowy mozna cie latwo znalesc i dowiedziec sie kim jestes naprawde :)

Dla Twojej wiedzy - nie ucz ojca dzieci robić, co w necie można a co nie, to nawet w główce Ci się nie śniło      :)

 A Wiesz że też anonimowa nie jesteś i groźby są karalne,   naprawdę.     :)    

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Na żywo to byście się chyba pogryźli? Zachowujecie się trochę jak moje siostrzenice "każda ma swoje racje, ale żadna do końca nie wie czego chce".po co się kłócić na darmo, przez ten czas można rozpocząć wiele ciekawszych tematów do rozmowy. .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Coz na to poradzic ze sie jeden uczepil i nie rozumie niektorych naszych tematow,Sean to tylko informacja nie grozba.

Miglanc jak twoje wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Na żywo to byście się chyba pogryźli? Zachowujecie się trochę jak moje siostrzenice "każda ma swoje racje, ale żadna do końca nie wie czego chce".po co się kłócić na darmo, przez ten czas można rozpocząć wiele ciekawszych tematów do rozmowy. .:-)

 Też tak uważam, jedyna obiektywna ocena @miglanc88      :)  wszyscy z jakiegoś niewyjaśnionego powodu zaczęli mnie atakować za niby zboczeństwa, a sami święci nie są, chyba nie muszę przytaczać postów z poprzednich stron, dajcie sobie na luz.    :)

 

Coz na to poradzic ze sie jeden uczepil i nie rozumie niektorych naszych tematow,Sean to tylko informacja nie grozba.

Dziewczyno czy Ty siebie słyszysz co mówisz, bo widzę że się ostro nakręciłaś.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A odnosnie gryzienia

Ponoc kto sie czubi ten sie lubi :)

Hm nie nakrecilam sie ale czasem trzeba umiec powiedziec stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Przepraszam...
Mam pytanko..kto jest chętny bo mam trawę do koszenia :-D

Edytowano przez MagoKJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Coz na to poradzic ze sie jeden uczepil i nie rozumie niektorych naszych tematow,Sean to tylko informacja nie grozba.

Miglanc jak twoje wczasy :)

wczasy jak wczasy leżę i odpoczywam bo pogoda kiepska Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A bylo do Rzeszowa na wczasy przyjechac bo piekne sloneczko swieci :)

A pole za stodola dosc szerokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Cześć :-) Magus nie ma sprawy jutro się wstawać mogę;-)
Miglanc jak pogofa kiepska? U mnie 30 st tylko się opalać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

To pewnie czas wracać do polski skoro taka aura tam panuje. Tutaj to mnie tylko gardło boli od zimnego piwa, Aniu skoro mówisz że szeroko za stodołą, to wracam przez Rzeszów. Pobawimy się w łapanego he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wracaj i to juz dzis.tylko uwazaj bo zaczelo padac a asfaltu brak i sie mozesz gdzies zakopac :)

To sie nabiegasz bo saren jest wiele aby je wszystkie wylapac he he

Z bolacym gardlem tez jakis sposob znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Powtarzam, konkrety gdzie w którym poście obraziłem kogoś pierwszy, widzę że to Ty sugerujesz mi podłość i chamstwo, konkret, pokaż mi gdzie Ty poczułaś się tak bardzo urażona, a przeproszę Ciebie       :)  nazwałem pierwszy kogoś  durniem?  ja piszę zboczeństwa?   a kto pisał że zrywa pomidory nago, uważasz to za normalne     :)   

 

Dla Twojej wiedzy - nie ucz ojca dzieci robić, co w necie można a co nie, to nawet w główce Ci się nie śniło      :)

 A Wiesz że też anonimowa nie jesteś i groźby są karalne,   naprawdę.     :)    

 

 

Kolego radze poczytac kodeks karny na dobranoc zeby dowiedziec sie co to grozba i jakie zachowania moga byc uznawane za popełnienie takiegoo czynu podpowiem ze op szukamy w Art 190KK podpowiem takze ze taki wystepek moze byc zarówno umyslny jak tez tzw usilowaniem popełnienia przestepstwa 

A no i nie zapomnij ze to przestepstwo nie jest scigane z urzedu a jedynie na wniosek pokrzywdzonego no i chyba nikt nie grozi ci wprost ( korespondencja prywatna e maile listy itd) a nikt chyba nie jest takim ćwirc inteligentem b ci grozic na publicznym form

Co do Twojego zachowania moglbys wychamowac tym barziej ze mowisz do kobiet których nawet nie znasz.

Nikt nie jest anonimowy w internecie ale ty jak wiekszosc kozaczy dopóki nie trafi kosa na kamien i nie bedziesz sie tlumaczyl 3 godziny na policji a jedno slowo które napisałes za duzo i kazdemuprzyda sie troche pokory nawet w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Oj ludziska ... zapewne po mojej wypowiedzi niektórzy mogą się na mnie obrazić ale napiszę Wam jak ja to widzę :

 Sean chciał w poetycki sposób popisać na forum może w niektórych "wierszach" źle dobrał niektóre słowa ale pewnie nie chciał żebyście tak to odebrali i zapewne nie chciał nikogo urazić, słowa których używał są teraz w tych czasach popularne jedni to oleją inni będą zbulwersowani , z drugiej strony czyli naszej była kontynuacja klepanie "wierszyków" i napędzanie tego motoru, który zszedł w ciemną drogę i doprowadził do podniesienia ciśnienia, zaczęliśmy bronić się również dosyć ostrymi "wierszykami" w odpowiedzi były ataki... być może każdy zareagował nerwowo ale mam nadzieję że sytuacja się uspokoi i opanuje :)

jeżeli ja kogoś uraziłam swoją wypowiedzią PRZEPRASZAM ale ktoś napisał że jesteśmy tu w pewnym sensie jak rodzina pisząc i żartując dlatego mam nadzieję że teraz będzie już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no lepiej ,że obcięłaś bo Ty też gorącokrwista :D Jeszcze ząbki trza przypiłować :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj