Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Ansja    747

degustacja lekka.:) A co Miglanc trenujesz :) bo ja jazde rowerem i mandat dostalam tyle z tego treningu przyszlo .>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

on trenuję co polowa ludzi czyli jak szybko i dobrze kogoś w$%7ć kogos

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Miglanc z ta perelka to i zostane ale moze jeszcze cos dolozysz do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Proste i logiczne że coś do niej dołożę, przede wszystkim wszelkich starań byś się nie nudziła he he. A co do tego co trenuje to powiem tak:ty jadąc rowerem dostałaś mandat i zapewne go podpisałaś? Ja natomiast powiedział bym temu co go wystawił żeby się nie wygłupiał bo wsadzę mu go w tyłek. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

to szykuj dobre rozrywki dla mnie :) Oj tak sie stalo ze za wolno autostrada sunelam na tym rowerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek2323    1

Eeee, żadnych sensownych porad nie dajecie! Wystarczy dbać o siebie i o kobietę, a nie będzie mowy żeby uciekała ze wsi. Bo niby dla czego? Nieważne jest czy mieszka się na wsi czy w mieście. Liczy się człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

eeeee tu są dziewczyny które chcą zostać na wsi, nie trzeba ich wcale na niej zatrzymywać, tylko one mają wymagania, to nie może być pierwszy lepszy, musi mieć to coś czego nie mają inni.............czyli hodowlę  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Alek mówisz jak Konrad porad za dużo to tu nie otrzymasz .My tu sobie na luzie rozmawiamy i to znaczy dużo więcej niż to czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To sobie trochę taką hodowlę powiększą albo znajdą kandydata bez hodowli i będą żyli dłuuugo i szczęśliwie   :D

 

Tomek święte słowa, tutaj piszemy o wszystkim i o niczym, ważne żeby atmosfera była miła i wesoło było  ;)

 

Laleczka mnie dzień minął dobrze ale gorąco  :D ale mamy lato i tak powinno być  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mozna hodowle zlikwidowac

Dzis to mozna bylo kotlety na sloncu smazyc :)


Ja juz tez taka opalkona ze i bez lucerny sie obylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Think3r    1

Think a czy musza byc z Ostroleki,coz kilometry znaczenia nie maja jastrzebi duzo lata to jak znalazl pofrunac na jakims mozna :)

 

Kilometry dla mnie nie mają znaczenia, ale wiadomo, że w większości przypadków łatwiej jest znaleźć ze swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu właśnie mało widać, to znaczy widać kto tam pracował, ale nie widać nadzoru  :P  :lol:

 

Aniu a to zależy, bo jak ktoś się uprze na hodowlę to nie przegadasz  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

oczywiscie mozna sie lepiej wowczas poznac,bo na odleglosc to rozczarowanie duze i mniejszy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Darek, zrozumiałam co chciałeś powiedzieć przez to co napisałeś  :lol:

Aniu nie tak prosto zlikwidować, może i prosto w sumie ale gorzej to odbudować ;) a szkoda jednak trochę ;) 

Laleczka, tak mnie mecz Islandia-Austria wciągnął, że dopiero teraz od zwierzaków wróciłam  ^^  :P

 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

U mnie to wszelaka zwierzyna to darma wlasciwie hodowla wolnosciowa i wszystkie vzwierzeta mozna spotkac jelenia,rogacza,barana,osla, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A jakoś mi się tak napisało, ale nie miałem nic złego na myśli, więc się proszę nie obrażać  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Gosiu jaki wynik ?? ja dziś miałam dzień zakręcony :D

Dareczku nadzór nie musi być publikowany ważne że rwaczka roku jest :D jak na 4 letnie dziecko to i tak sporo urwała sama z własnej nieprzymuszonej woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

A wiecie jak trudno jest samemu wybrac sobie perfumy  :blink:

 

No poprostu masakra, pół h wybierałem i się zdecydowac nie mogłem. I jeszcze sprzedawczyni troszkę starsza to za bardzo nie doradzała 

 

Ale przyszła fajna blondynka i mi doradziła i jestem zadowolony z zapachu  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj