Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Ansja    747

U mnie tez znowu pada od rana.Ja lubie piec ale jesc slodkie to juz zbytnio nie,lubie mięso i wszelkie warzywa.Nie mam tak szczególnych ulubionych potraw.:)
Slawku mu z drobnych to 2gr z dzisiejszych zakupów zostalo to doloze Ci na wisniowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

O to jednak jestem oszczedna,a mężczyźni lubia gdy kobieta nie wydaje calej wyplaty jego wiec ktorys to doceni i oczywiscie moja hojność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Lepiej miec wlasne zlotowki i zyc niezaleznie od kogos.:)Slawek no to te 2gr Ci daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

hehehe :) nie ma sprawy :) widzisz jak nam razem dobrze idzie :P ja się bawię deszczownicą w akwarium bo dziś została zamontowana wcześniej był napowietrzacz  ale zmieniliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Dobrze, że zmieniłaś na deszczownicę zawsze naturalny ruch tafli wody jest lepszy. Zwykły napowietrzacz to bardziej efektywna dekoracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

dla mnie ta deszcownica jest i dekoracją i przy okazji napowietrzy wodę :) rybki fajnie bąbelki łapały :) tak fajnie pod nią podpływają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

ja nie przepadam za bardzo ze względu na ości jestem wyczulona na to ..... a tu mogę popatrzeć jak te duże oczyska podpływają i patrzą na mnie albo tak fajnie się bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Osobiście widziałem jak rybki bawiły się w gonito między zaroślami a zameczkiem który miały w akwarium :D serio,serio :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

dokładnie Krisku tak sobie zasuwają mają dwie roślinki żywe w tym jedna na pniu jedną ozdobną sztuczną nie ostrą i zameczek planuje dokupić takie niby domki jakby z kokosa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

dopóki Córcia nie dostała rybki i nie kupiłam większego akwa oraz rybek uważałam że to nudne , nie ciekawe teraz za każdym razem jak przechodzę obok akwa to muszę się zatrzymać i popatrzeć na te mądre stworzonka :) wbrew pozorom rybki są również inteligentne i fajnie reagują na ludzi :) jeżeli będzie wszystko ok z nimi planuję zakup większego akwa i przeniesienia ich a do tego obecnego zakup innych rybek kolorowych :D wolę ryby niż papugi , świnki morskie i chomiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Kriss siomek nie ładnie tak podglądać

Ale one nic nie mówiły żebym nie podglądał. :P

Swoja drogą jak mieliśmy rybki to się wkurzyłem i musiałem je wynieść z pokoju bo spać nie dawały tak było słychać przesuwanie kamyczków po dnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj