Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adrian3005    49

Źle myślisz ;p
Po weselu ja polozylem A ona teraz mi uciekła i jest w domu i nic nie pamięta i z zachwytu aż z kanapy spada ;D
Ze aż muszę jechać ja wymasowac bo pewnie uda sobie stlukla ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

na masowanie to monopol mają Kris z Tomkiem, znają się na rzeczy chłopaki także nie masz szans :lol:  :P  a co do ślubu to na pewno bym za Ciebie nie wyszła bo Ty hodowli nie masz  :lol: nie dam się wkręcić :P 

 

ale zasatnowię się jak wygrasz konkurs : 

http://agromilka.pl/10-aktualnosci/115-i-mistrzostwa-strongman-rolnikow  :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Gośka akurat mam weselu 25 więc nie dam rady wziasc udziału w eliminacjach
Ale niekiedy mam takie sytuacje ze spotykam gościa co chodzi na siłownię i się chwali ze na klatę dużo bierze . Ale jak przyjdzie np do przezucenia 2t nawozu W 50 kg workach to wymieka po 5 minutach a ja sobie mogę przezucac także takie te stragmeny są warte . Chwilę coś podnieść i koniec A cały dzień zasuwac po 15 h dziennie to tylko rolnik potrafi ..

A z tą hodowla to przesadzasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Adrian jak Ci się na konkurs nie chce jechać, to załatwie Ci ze trzy krowy po pieniądzach se hodowle założysz i gra gitara. Miłość wymaga wyrzeczeń :lol: czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Jak będę miał 30 lat to pomyślę o hodowli . Teraz jestem za młody żeby się uwiazac przy hodowli bo nigdzie już nie pojadę ;p przeciw to codziennie trzeba dogladac
Za 6 lat może coś zacznę ranić w tym kierunku . Teraz na pewno nie i nawet Gośka mnie nie przekona że bez bydła się ze mną nie zwiaze ;)
Jak będę miał 30 lat to pomyślę o hodowli . Teraz jestem za młody żeby się uwiazac przy hodowli bo nigdzie już nie pojadę ;p przeciw to codziennie trzeba dogladac
Za 6 lat może coś zacznę ranić w tym kierunku . Teraz na pewno nie i nawet Gośka mnie nie przekona że bez bydła się ze mną nie zwiaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Święte słowa- a co to niby....ten co "tylko" uprawia to gorszy? eeee noooo--- prawda jest taka, że we wszystkim jest obecnie nadprodukcja i tyle- rolnictwo staje się drogim hobby :(
Pojednamy was z Arturem- on da cielaka ja ja jałówke..troszku weżmiesz z ojcowizny i będziesz Gosiu mogła ogony machać -a chłop po pewnym czasie też się przekona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ja tez moge sie dolaczyc i jakas kure podarowac to szybciej ta hodowle zalozyci. :) Teraz takie czasy ze rolnictwo to ciagla praca a rozrywek brak,bo wiecej trzeba biurokracji poswiecac czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

na masowanie to monopol mają Kris z Tomkiem, znają się na rzeczy chłopaki także nie masz szans :lol:  :P

Nie ma to jak reklama zadowolonej klientki :P;)

No to zwierzęta domowe już macie a żeby Wam nie było tak dobrze to ja podeślę trochę dziczyzny :D

Aniu to prawda,papierologia trochę utrudnia nam to życie i zabiera czas :lol:

miłego dnia B)

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gośka akurat mam weselu 25 więc nie dam rady wziasc udziału w eliminacjach

Ale niekiedy mam takie sytuacje ze spotykam gościa co chodzi na siłownię i się chwali ze na klatę dużo bierze . Ale jak przyjdzie np do przezucenia 2t nawozu W 50 kg workach to wymieka po 5 minutach a ja sobie mogę przezucac także takie te stragmeny są warte . Chwilę coś podnieść i koniec A cały dzień zasuwac po 15 h dziennie to tylko rolnik potrafi ..

 

A z tą hodowla to przesadzasz ;p

o na wesele idziemy 25 :) bardzo dobrze bo właśnie bym poszła na wesele, jak sie ładnie składa  :lol:

no to co to dla Ciebie wygrać dla mnie taki konkurs, pikuś..  :rolleyes:

muszę coś hodować bo zwariuję a psy, koty, kury i dziczyzna to swoją drogą  :P  :D

za 6 lat to będziesz miał już czwórkę dzieci więc ta hodowla musi być wcześniej :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Adrian cichcem się ozenil że nawet panna młoda się nie zorientowała :D na wesele nie prosił ale lubię Was wiec ja od siebie daje świniaka i krolikow parę rozmnoza się szybciej niż Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Znam taki kawałek " coście mi zrobili, po pijaku ożenili" ale tyczył sie chłopaka -a tu prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ale trzeba uwazac,chyba nawet lepiej przestac pic i spac dla bezpieczenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

A ja Was pozdrowie z wieczoru kawalerskiego kupla ;D

Gosiu nie bądź zazdrosna bo zapomniałem powiedzieć że idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

rozwodzę się z Tobą....


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ho ho ho ale się tu działo jak mnie nie było  :D się pożenili, nic nie pamiętają, i już rozwodu żądają.......ehhhh ta dzisiejsza młodzież  :lol:  :P

Adrian ja mam lepszy pomysł, załóż hodowlę Pampasowca  :lol: w końcu Gosia nie mówiła co masz hodować  :D a przy tym za wiele roboty byś nie miał  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku wesele nas ominelo to może o rozwodzie poinformują :) a mnie po moim niebie lata balon :) jutro foto wstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie wiem Darek, coś mu się ubzdurało :D jemu się ubzdurało wesele to się z nim rozwodzę żeby nie było  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu, na wesele nas nie zaprosili to może chociaż po rozwodzie zrobią imprezę i nas zaproszą  :D

to wskakuj do tego balona i rób foty z góry  :P  :D

 

Gosia a popatrz na swoją prawą dłoń, może jednak jest tam coś okrągłego na palcu  :D może miałaś chwilowy napad amnezji jednak?  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nic nie mam, tłumaczę, chociaż nie wiem jakby mnie spił to bym za niego nie wyszła  :lol:  nie ma hodowli nie ma ślubu :lol:  :huh:

nie wspominając o lucernie :D 

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

widzisz to ja jednak byłem dla Ciebie "lepszą partią"  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Cześć perełeczki moje...co tu się już dzieje?
Daro wykrakałeś mi ta stonke to teraz dawaj do mnie na opryskiwacz bo pomagier w szpitalu a aż czerwono na polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj