Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

artur125    1327

jak najlepiej przy sianku, to zapraszam do siebie :D Każda para rąk się przyda, a jak pogoda pozwoli to opalenizna w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

:unsure:   kusisz :P to ja muszę się z tym przespać :) a czemu dla bardzo odważnych ?? konik baranki strzela  podczas jazdy ??

zaaaraz "też" to jakie są jeszcze gratisy ?? :P

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Dziś był piękny dzień na pracę, 22 stopnie i wiaterek więc aż miło było coś robic  :lol:

 

Wieczorem się trochę popryskało a teraz się pójdzie na ping ponga do sąsiada  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

artur a woz tez masz :D czy wierzchem na tym koniu popylac mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

 

Dlatego lucerna podobno jest lepsza a przynajmniej co niektórzy tutaj tak twierdzili i nawet wymagali posiadania lucerny i to minimum 2 ha  :lol:  :P

 

 

sprostowałam już, że lucerna za twarda, sianko lepsze :D:P

 

a ja dzisiaj o mało nie zmarzłam na łące, niby ciepło a taki zimny wiatr  :wacko:  :unsure:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no Adrian, prawda  :D  B)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

:unsure:   kusisz :P to ja muszę się z tym przespać :) a czemu dla bardzo odważnych ?? konik baranki strzela  podczas jazdy ??

zaaaraz "też" to jakie są jeszcze gratisy ?? :P

jak wyczuje ,że słabo jezdzisz to zrobi z przejażdżki rodeo :lol:

też czyszczenie koni po jezdzie :D

Anna wóz mam, ale tak prawde mówiąc nawet nie wiem gdzie on jest

całe szczęście siodło jest, no ale jak nalegacie na oklep to nie widze problemu :lol:

 

 

 

a ja dzisiaj o mało nie zmarzłam na łące, niby ciepło a taki zimny wiatr  :wacko:  :unsure:

 

ja o 20tej wróciłem z łąki i mi palce zmarzły B) , ale o 15tej było bardzo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Arturku ja w ogóle nie umiem :) kilka razy jeździłam tylko a konie to cwane bestyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

laleczka tęskniłaś?  :D a ja dopiero pryskać skończyłem i prawdę mówicie, u mnie też już zimno jest, zmarzłem jak w grudniu  :lol:

 

Gosia a bo Ty za bardzo wymagająca jesteś, tu za twardo, tam koli...... :P   eeee marudzisz  :D   :P

 

Ania to trzeba było się wcześniej zgłosić na ochotniczkę do pomocy przy sianie, u mnie też byś miała co robić a teraz to musisz poczekać na 2 pokos  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mile zwierzaki i bardzo inteligentne.Lubie tez na oklep troche ekstramalnie i adrenalinka przy tym :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To poczekam,ale chyba musze zakupic odpowiedni stroj do tego siana :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

o to nie wiedziałem że powoduje bezsenność   :D  :lol: więc sama widzisz laleczka  źle na Ciebie działam  :D

 

Aniu nie musisz, strój jest zbędny  :lol:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

 

Gosia a bo Ty za bardzo wymagająca jesteś, tu za twardo, tam koli...... :P   eeee marudzisz  :D   :P

 

nieee lepiej byle jak i byle gdzie  :lol: no ze mną ni ma lekko  :lol:  :rolleyes:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Mile zwierzaki i bardzo inteligentne.Lubie tez na oklep troche ekstramalnie i adrenalinka przy tym :wub:

 

na folblucie to by było bardzo ekstremalnie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

wszystko jest do przezycia :)O jak bez niczego Darku to nawet i oszczednosc duza :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

nieee lepiej byle jak i byle gdzie  :lol: no ze mną ni ma lekko  :lol:  :rolleyes:

 

to nie jest byle jak i byle gdzie, to sama natura i adrenalina przy okazji  :D

 

taki już Wasz urok że kombinujecie jak koń pod górę  :lol:

wszystko jest do przezycia :)O jak bez niczego Darku to nawet i oszczednosc duza :D

 

no ba oszczędność na stroju, opalenizna równiutka na całym ciele i duuuuuuża męska widownia przy okazji by była,  :D jak dla mnie same plusy, rewelacja hahaha 

to co kiedy wpadniesz?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A Adrian gdzie uciekl czyzby do golebnika :mellow:


Darku a gdzie i w ktory kraniec polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Witam wszystkich. :D poczytam trochę bo nie jestem w temacie. :D Uczycie dziewczyny jeździć na oklep?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj